הרצאות

הרצאות נועדו לשרת מספר מטרות: לעיתים הרצאה מהווה חלק מיום עיון כולל כאשר ההרצאה מהווה חלק אינטגראלי מיום העיון או נדבך נפרד, יש וההרצאה באה במטרה לעורר מודעות או להעניק ידע במסגרת קורסים, אירועי חברה ומפגשים עסקיים וכן, הרצאה יכולה גם לשמש אמצעי אשר גם מלמד ולצד הענקת ידע, גם מבדר  ומשמש כאמצעי להפגה. זאת בימי עיון, כנסים ואירועים. הרצאות יכולות להיות מועברות למספר בלתי מוגבל של אנשים, להבדיל מסדנא אשר מוגבלת למספר אנשים, על פי הנושא והיקף התרגולים.
כל הנושאים המוצגים באתר זה במסגרת ההדרכות והסדנאות יכולים להיות מועברים כהרצאה. היקף הרצאה עומד בממוצע על בין שעה לשלוש שעות. כלל ההרצאות מותאמות לקהל היעד ולאירוע בו מתקיימת ההרצאה.

הרצאה - סגנונות תקשורת

מנהלים, אנשי מכירות ועובדים ובאים במגע עם אנשים שונים. מחקרים מצביעים על כך כי ניתן לאפיין את הסובבים אותנו על פי סגנונות תקשורת שונים וכך לדעת כיצד לתקשר בצורה אפקטיבית יותר עם כל סגנון תקשורת. יתרה מכך, תקשורת עם אדם על פי סגנון התקשורת האופייני לו יכול לסייע לנו להניע אותו לפעולה או לקנייה של המוצר או השירות אותו אנו מבקשים למכור.
היכולת לאפיין את סגנון התקשורת האישי של כל אחד מאיתנו ואת סגנונות התקשורת של הסובבים אותנו ומכאן לתקשר בצורה אפקטיבית יותר היא יכולת המקדמת מאוד את תוצאות הניהול ואת היקפי המכירות של הרוכש ומיישם יכולת זו.

ניתן לקיים סדנה מלאה בנושא סיגנונות תקשורת.

הרצאה - תקשורת בינאישית אפקטיבית

ההרצאה בנושא תקשורת בינאישית אפקטיבית. בוחנת את הליקויים המרכזיים אשר יש בתקשורת בין אנשים ואת המקור להם. ההצעה מציעה מגוון דרכים כיצד להתמודד באופן יעיל ואפקטיבי עם הליקויים בתקשורת בין אנשים על מנת ליצור תקשורת טובה, איכותית, ונעימה. ניתן לקיים סדנה מלאה בנושא תקשורת בינאישית אפקטיבית.

הרצאה - ניהול משא ומתן אפקטיבי

הרצאה זו בוחנת את המושג “משא ומתן” וכיצד ניתן לשאת ולתת כאשר שני הצדדים יוצאים מורווחים. הרצאה מציעה טקטיקות שונות לניהול משא ומתן אפקטיבי, הן בשלב הפתיחה, שלב האמצע ושלב סיום המשא ומתן. זאת תוך כדי דגשים כיצד לתכנן נכון את המשא ומתן על מנת להגיע לתוצאות הרצויות. ניתן לקיים סדנה מלאה בנושא משא ומתן.

הרצאה - אומנות המכירה והמיקוד בלקוח

הרצאה בוחנת לעומק את המשמעות של המיקוד בלקוח ובהצגת המוצר כנותן תועלות. ההרצה בוחנת את ההבדל בין יתרונות המוצר והתועלות שהוא נותן ללקוח וכיצד לבחון את צרכי הלקוח כך שניתן יהיה להתאים את המוצר לצרכיו עד לסגירת העסקה. ניתן לקיים סדנת מכירות מלאה ומורחבת.

הרצאה - מתן שירות אפקטיבי

הרצאה זו עוסקת בהגדרת שירות אפקטיבי, בתפיסות עולם מובילות במתן שירות איכותי ובדרכים לממש שירות היוצר נאמנות לקוחות. ההרצאה משלבת דוגמאות והמחשות, נותנת כלים מחשבתיים ויישומיים על מנת להעניק שירות איכותי.

ניתן לקיים סדנת שירות מלאה ומורחבת.

הרצאה - פרזנטציה ומצגת אפקטיבית

ההרצאה עוסקת בעקרונות המרכזיים של העברת פרזנטציה באופן שגם תעורר עניין רב ומתמשך בקרב קהל היעד וגם תשיג את מטרתה. ההרצאה משלבת דוגמאות והמחשות מעולמי תוכן שונים ויוצרת לעיתים אף מהפך מחשבתי ותודעתי באופן בו יש להעביר מצגת אפקטיבית. ניתן לקיים סדנת פרזנטציה מלאה ומורחבת.

הרצאה - שפת גוף אפקטיבית

הרצאה זו עוסקת במרכיבים המרכזיים של הפעלת שפת גוף אפקטיבית בתקשורת בינאישית, בעבודה ובעסקים, במסגרות אישיות ובלתי פורמאליות, בפרזנטציה ובהופעה בפני קהל, במכירות ובשירות, ובמצבים תקשורתיים שונים. ההרצאה משלבת העברת ידע כולל הדגמות חיות של המרצה, מבדרות מצד אחד ומעוררות מודעות מהצד השני. ניתן לקיים סדנה מלאה מורחבת בשפת הגוף.
בין לקוחותי
"אני ממליץ על עופר רשף בחום, לכל ארגון החפץ בשינוי ופיתוח שדרת הניהול ולכל מי,
שמעוניין לגלות מוכנות ופתיחות לעולם הניהול המודרני"
זה יכול לעניין לדעתך מישהו נוסף?
ניתן, רצוי ואף מומלץ לשתף 
 
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp