הרצאות למנהלים ועובדים

הרצאות למנהלים ועובדים - עכשיו יותר מתמיד

כיצד מקנים לעובדים כלים לעבודה יעילה? איך משפרים את יכולות התקשורת של הצוות הניהולי עם דרג העובדים? איך אפשר לשמור על אווירה טובה במשרד והאם אפשר לגבש צוות עובדים שעובד מהבית. לכל השאלות האלה תוכלו למצוא תשובות בסדרת הרצאות למנהלים ועובדים.

                                                                                     עופר רשף | עמידה מול קהל – להיות מנהיג הפרזנטציה – חי מול קהל

החשיבות של הרצאות למנהלים ועובדים

עולם התעסוקה משתנה כל הזמן ולאחר תקופת הקורונה השינויים החלים בו הם אף מהירים יותר. אם בעבר העובדים חיפשו מקום עבודה לשנים רבות, הסתפקו במשכורות ובשי לחג, דור הצעירים, דור ה Z, שמצטרף עכשיו לשוק העבודה הם אנשים אחרים. הם נולדו לעולם טכנולוגי שמאפשר להם לא להיות קשורים לבסיס אחד, למשרד או שולחן קבוע, הם למדו במהלך הקורונה על גמישות ויצירתיות, על מפגשים באמצעות תוכנת זום, על טכנולוגיות ועל נוודות דיגיטלית.

הם דואגים לעצמם ולכדור הארץ ומעוניינים לשפר את איכות החיים שלהם כל הזמן. המעסיקים שלהם על פי רוב הם בני דור ה Y שגדלו בעולם שונה מבחינת טכנולוגיה וערכים וכדי לגשר על הפערים בין הדורות ושיפור מערכת היחסים העסקית מומלץ להשתמש במגוון הרצאות למנהלים ועובדים של עופר רשף.

הרצאות בשלל תחומים

תוכלו למצוא מגוון עשיר של הרצאות למנהלים ועובדים שלכולן מטרה אחת והיא להגדיל את רווחי החברה ואת שביעות רצון העובדים וההנהלה. תמצאו הרצאות למנהלים על דרכים להנעת עובדים או כיצד לרתום עובדים לעבודה, הרצאות לעובדים שבהן ילמדו טכניקות ליצירת קשר עם לקוחות, כיצד לסגור עסקה, איך לטפל בתלונות וגם הרצאות כמו כיצד ללמוד שפת גוף או איך להתכונן לריאיון עבודה.

כשאתם מזמינים הרצאות למנהלים ועובדים חשוב לזכור להתאים את נושא ההרצאה לקהל הרלוונטי, לקבוע זמן נוח לכל המוזמנים, האם מתקיים בזום או פרונטלי ולוודא שכל המוזמנים אישרו הגעה להרצאה.

במה עוסקות ההרצאות למנהלים שאני מעביר?

בהרצאות למנהלים שאני מקיים כיום, במיוחד בתקופה שאחרי הקורונה, אני שם דגש על השינויים בעולם הניהול ודרכים להתמודות עם האתגרים שעוד מצפים למנהלים, בעתיד הקרוב וזה שעוד לא נראה לעין.

נוכחתי לראות שמנהלים רבים, שפועלים על פי שיטות ניהול מסורתיות (כגון תכנון שמבוסס על דוחות קודמים בלבד) ושאינם פתוחים לשינויים, מעמידים את הארגון בהם עומדים בו בסכנה ממשית. 

מנגד, ישנם מנהלים שרוצים לצלוח אתגרים, לשפר, להעיז ולכבוש את יעדם. הם צמאים לידע ויש להם את הצורך להשתפר ולהשיג תוצאות. היציאה שלהם להרצאות והקניית הכלים הרלוונטים לתפקידם, יעזור להם בדרך למימוש העצמי ולהיות גרסה טובה יותר של עצמם.

השקעה במנהלים בסופו של דבר תניב רווחים לארגון ותבסס את יציבותו, בתקופות מאתגרות. בין אם המנהלים בארגון שלכם צריכים כלים חדשים לניהול, ראיה חדשה על המציאות, שינוי פרדיגמות ודפוסי חשיבה שמרניים, ההרצאות שלי יתאימו להם בידיוק. בהרצאה למנהלים אני חותר ‘לפתוח את הראש’ למחשבות וכיוונים חדשים, לא לקחת דבר כמובן מאליו (במיוחד מהעבר) לחשוב באופן יצירתי ולהעניק למנהלים כלים וידע יישומי שיוביל אותם ואת הארגון כולות להצלחה בהשגת היעדים. 

הרצאות למנהלים ועובדים עם עופר רשף

שיתוף בנקודת מבט אישית במהלך ההרצאות למנהלים

גם אני כמנהל של ‘רשף הדרכה’ נאלצתי להתמודד עם השינוים התכופים שתקופת הקורונה הביאה לפיתחי. בבת אחת הכל השתנה. ממצב בו אני מנחה כמעט כל יום סדנה, או מבצע אימון אישי למנהלים… דממה.  לפני כן קיבלתי את שיחות הטלפון שהודיעו על ביטול אחרי ביטול של סדנאות והרצאות. “הנחיות הקורונה… יש סגר…” כך אמרו לי. מ- 100 ל- 0 בבת אחת.

חששות מלאו אותי: “כיצד אתפרנס? האם אצטרך לשרוף את כל חסכונותיי? מה אעשה כל היום בבית?” היתה לי בחירה: לשקוע במרה שחורה ולישון עד הצהרים כל יום או… לקום כל בוקר לעבודה. בבית, ולהתחיל ליצור ולהמציא את עצמי מחדש! במשך חצי השנה לקורונה, לא נחתי לרגע ועסקתי ביצירה ועשייה.

בניתי אתר חדש ומשודרג, לימדתי את עצמי לצלם ולערוך קורסים דיגיטליים (מהחדר בביתי), החלפתי את הצוות המקצועי שעובד איתי, יצאתי למסעות פרסום ושיווק והעברתי סדנאות והרצאות בזום.

הידע שצברתי בלמעלה מ 20 שנה, אני מעביר עכשיו בהרצאות למנהלים פרונטלית או אונליין בזום ועוזר בכל לנהל טוב יותר כל חברה או ארגון, לשפר את התוצאות העיסקיות של הארגון והיכולות האישיות של המנהל.

הרצאות למנהלים בכירים

מנהלים בכירים מגיעים לתפקידם לאחר שצברו ניסיון בחברות דומות, הצליחו במידה רבה בתפקידם הקודם ובעקבות כך, עלו דרגה. אין ספק שמנהלים בכירים הם אנשים שאוהבים את עבודתם ומעוניינים לשפר את תוצאות הארגון בו הם עובדים. בעקבות השינויים הרבים והקצב שהעולם מתקדם, מנהלים צריכים תמיד לשמור על בקיאות, למידה מתמדת ונחישות רבה להצליח ולהשיג את התוצאות.

הרצאות למנהלים בכירים באות במטרה לחדש ולעורר למנהלים צדדים שלא הכירו. בסוף ההרצאה מנהלים יצאו עם ידע שיעזור להם לקדם ולהשיג את המטרות הרצויות שלהם. הרצאות למנהלים יכולות לכוון את המנהל לכיוונים חדשים, לקבל וודאות, יצירתיות ופיתוח יכולות חדשים שיקצרו את הדרך להצלחה. 

הרצאות מעניינות לעובדים ומנהלים לא רק הצד המעשי

לצד הרלוונטי והחשוב שלמטרתו אנשים מבקשים ומזמינים הרצאה, שהוא כמובן לשפר את היכולות האישיות, לקבל כלים חדשים ולשפר את צוותי המכירה והשירות, ישנם גם מטרות נוספות אשר חשובות לא פחות. לפעמים, בנוסף לכך שהרצאות באות להקנות ידע, הן גם עוזרות לשיפור המצב רוח על ידי יציאה מהשגרה. אפשר להסתכל על זה כיום כיף והעשרה לעובדים ולמנהלים.

לצד אירוע חברתי, ניתן לשלב כנס או הרצאה בנושא הרלוונטי לחברה שלכם ובכך להכניס ליום גיבוש החברתי גם הרצאות קלילות. השינוי הזה של יציאה באמצע היום ליום שכולו כיף והעשרה יכול לתרום פלאים לארגון ולאנרגיות חדשות לזרום. היקף הרצאה עומד בממוצע בין שעה לשלוש שעות. כלל ההרצאות מותאמות לקהל היעד ולאירוע בו מתקיימת ההרצאה.. הרצאה יכולה להיות מועברת למספר בלתי מוגבל של אנשים, להבדיל מסדנא אשר מוגבלת למספר אנשים, על פי הנושא והיקף התרגולים. ניתן להזמין גם הרצאות קלילות בפחות תוכן לימי גיבוש, כנסים ואירועים.

הרצאות לחברות וארגונים של עופר רשף

הרצאות בנושאים שונים

הרצאות למנהלים ועובדים מועברות במגוון נושאים החל משיפור המכירות והשירות של העובדים ועד לשיפור התוצאות של המנהלים ויכולתם. ניתן להזמין הרצאה לנושא ספציפי בו אתם מעוניינים להעשיר את הידע של עובדיכם. אם אתם מעוניינים להפיח השראה, ישנן גם הרצאות השראה מעניינות במיוחד כמו לרוץ אל האושר שאני מעביר. כל הרצאה יכולה גם להפוך לסדנה מעשית ויותר פרקטית בה אני מקנה כלים שיעזורו לכם להתפתח. להלן סוגי ההרצאות.

הרצאה למנהלים ועובדים - סגנונות תקשורת

מנהלים, אנשי מכירות ועובדים הבאים במגע עם אנשים שונים. מחקרים מצביעים על כך כי ניתן לאפיין את הסובבים אותנו על פי סגנונות תקשורת שונים וכך לדעת כיצד לתקשר בצורה אפקטיבית יותר עם כל סגנון תקשורת. יתרה מכך, תקשורת עם אדם על פי סגנון התקשורת האופייני לו יכול לסייע לנו להניע אותו לפעולה או לקנייה של המוצר או השירות אותו אנו מבקשים למכור.

היכולת לאפיין את סגנון התקשורת האישי של כל אחד מאיתנו ואת סגנונות התקשורת של הסובבים אותנו ומכאן לתקשר בצורה אפקטיבית יותר היא יכולת המקדמת מאוד את תוצאות הניהול ואת היקפי המכירות של הרוכש ומיישם יכולת זו.

תקשורת בינאישית אפקטיבית

ההרצאה בנושא תקשורת בינאישית אפקטיבית. הרצאה מרתקת לעובדים ומנהלים, אשר בוחנת את הליקויים המרכזיים בתקשורת בין אנשים ואת המקור להם. ההרצאה מציעה מגוון דרכים כיצד להתמודד באופן יעיל ואפקטיבי עם הליקויים בתקשורת בין אנשים על מנת ליצור תקשורת טובה, איכותית, ונעימה. ההצראה מתאימה לעובדים ולמנהלים

ניהול משא ומתן אפקטיבי

הרצאה זו חשובה למנהלים אשר רוצים להשיג יותר במשא ומתן. ההרצאה בוחנת את המושג “משא ומתן” וכיצד ניתן לשאת ולתת כאשר שני הצדדים יוצאים מורווחים. הרצאה מציעה טקטיקות שונות לניהול משא ומתן אפקטיבי, הן בשלב הפתיחה, שלב האמצע ושלב סיום המשא ומתן. זאת תוך כדי דגשים כיצד לתכנן נכון את המשא ומתן על מנת להגיע לתוצאות הרצויות. 

אומנות המכירה והמיקוד בלקוח

הרצאה לשיפור המכירות של העובדים. ההרצאה בוחנת לעומק את המשמעות של המיקוד בלקוח ובהצגת המוצר כנותן תועלות. ההרצה בוחנת את ההבדל בין יתרונות המוצר והתועלות שהוא נותן ללקוח וכיצד לבחון את צרכי הלקוח כך שניתן יהיה להתאים את המוצר לצרכיו עד לסגירת העסקה. ניתן לקיים סדנת מכירות מלאה ומורחבת.

הרצאה - מתן שירות אפקטיבי

הרצאה לשיפור השירות של העובדים. ההרצאה זו עוסקת בהגדרת שירות אפקטיבי, בתפיסות עולם מובילות במתן שירות איכותי ובדרכים לממש שירות היוצר נאמנות לקוחות. ההרצאה משלבת דוגמאות והמחשות, נותנת כלים מחשבתיים ויישומיים על מנת להעניק שירות איכותי.

הרצאה - פרזנטציה ומצגת אפקטיבית

הרצאה למנהלים העוסקת בעקרונות המרכזיים של העברת פרזנטציה באופן שגם תעורר עניין רב ומתמשך בקרב קהל היעד וגם תשיג את מטרתה. ההרצאה משלבת דוגמאות והמחשות מעולמי תוכן שונים ויוצרת לעיתים אף מהפך מחשבתי ותודעתי באופן בו יש להעביר מצגת אפקטיבית. 

הרצאה - שפת גוף אפקטיבית

הרצאה זו מיודעת למנהלים ועובדים. הרצאה זו עוסקת במרכיבים המרכזיים של הפעלת שפת גוף אפקטיבית בתקשורת בינאישית, בעבודה ובעסקים, במסגרות אישיות ובלתי פורמאליות, בפרזנטציה ובהופעה בפני קהל, במכירות ובשירות, ובמצבים תקשורתיים שונים. ההרצאה משלבת העברת ידע כולל הדגמות חיות של המרצה, מבדרות מצד אחד ומעוררות מודעות מהצד השני. 

תוכלו למצוא אצלי עוד מגוון סדנאות וקורסים לעובדים ולמנהלים שאני מעביר כבר מעל 30 שנה במטרה למנף את התוצאות העסקיות ולהגדיל את ההצלחות ומכירות של החברה שלכם!  

 
בין לקוחותי
"אני ממליץ על עופר רשף בחום, לכל ארגון החפץ בשינוי ופיתוח שדרת הניהול ולכל מי,
שמעוניין לגלות מוכנות ופתיחות לעולם הניהול המודרני"
זה יכול לעניין לדעתך מישהו נוסף?
ניתן, רצוי ואף מומלץ לשתף