סדנת ניהול משא ומתן

סדנת ניהול משא ומתן - בעיות שלקוחות מספרים

בסדנת ניהול משא ומתן האחרונה מנהל אחד אמר: “האנשים שלי לא מצליחים במשאים ומתנים שהם מנהלים”, אמר לי המנכ”ל. “כל ספק מצליח לסחוט מאיתנו הנחות ובקלות רבה מדי…”

“מהן נקודות העוצמה שלכם? מהן התועלות שאתם מספקים לשוכרים שלכם?” שאלתי את המשתתפים בסדנת ניהול משא ומתן שהתקיימה כמה זמן לאחר שיחה זו עם המנכ”ל. עבדנו בקבוצות. כולנו יחד. לבסוף היה לכולם ברור: יש לנושאים ולנותנים מטעם החברה הרבה מאוד עוצמה מול השוכרים וכדאי מאוד לשוכרים לשכור אצלם. הם מרוויחים מכאן המון.

“בכל הכלים האלה ובשאר הכלים שנלמד, צריך להשתמש”, אמרתי להם. “בואו נתרגל”.

עברו כמה חודשים. המנכ”ל התקשר אלי וביקש להיפגש איתי לביצוע תוכנית לפיתוח המנהלים אצלו בחברה. “אמרת לי בזמנו שהחברה במצב כלכלי לא מזהיר ולכן אתם מצמצמים בהדרכות וסדנאות”, אמרתי לו. “מאז שהאנשים שלי יודעים לעשות משא ומתן מוצלח, המצב הכספי של החברה השתפר ואנו יכולים להשקיע יותר בעובדים ובמנהלים”, ענה לי בחיוך…

בניהול משא ומתן ישנן טקטיקות רבות אשר מנהל המשא ומתן יכול להשתמש בהן. בסדנת ניהול משא ומתן אני מלמד טקטיקות רבות יחד עם כלים רבים נוספים אשר מסייעים להצליח במשא ומתן. זאת תוך שמירה על העיקרון המנחה: Win-Win. זו סדנה חוייתית, מעשירה, הנותנת כלים רבים להצלחה במשא ומתן.

במה עוסקת סדנת ניהול משא ומתן?

סדנת ניהול משא ומתן עוסקת בשלב הקריטי להצלחה של חוזה, עסקה או שיתוף פעולה בין גופים ואנשים. היכולת לנהל משא ומתן תוך שמירה על הצרכים הן של הנושא והן של הנותן תוך מקסום התועלות לשני הצדדים ובאווירה של שיתוף פעולה ורצון משותף להצליח, היא קריטית על מנת לסיים כל משא ומתן בהצלחה. הכישורים לניהול משא ומתן אפקטיבי הינם כישורים נרכשים וסדנא זו באה במטרה לסייע ברכישת כישורים אלה.

מעוניינים בסדנא דרך הזום?

בעקבות וירוס קורונה, עסקים רבים יישמו תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית מואצת, ועברו לקיים סדנאות למנהלים ולעובדים, באמצעות שירותי וובינרים – שיחות וידאו. לסדנאות וובינר אונליין, אופי שונה כמובן, מסדנאות פרונטליות, אולם החסם הפסיכולוגי בשימוש בשיחת וידאו, כבר מאחורינו ועסקים רבים מוצאים בכך יתרונות, לרבות חסכון בזמן והורדת עלויות.

ניתן לקיים את הסדנה דרך הזום או להשתמש בכל אפליקצית שיחות וידאו אחרת לנוחותכם. התוכן מותאם במלואו למתכונת און ליין. לפרטים נוספים על סדנאות אונליין, המועברות כשיחת ועידה, אנא צרו קשר ואשמח לתת את כל הפרטים.

התועלות שיפיקו המשתתפים מהסדנא

 • שיפור התוצאות העסקיות הארגוניות.
 • הגדלת היקף המכירות של אנשי המכירות, הרכש והנושאים ונותנים בחברה.
 • הגברת נאמנות הלקוחות.
 • הגדלת מספר הלקוחות החדשים.
 • מיצוב גבוה יותר של החברה והמוצרים.
 • צמצום היקף ועוצמת ההתנגדויות בתהליך המכירה והמשא ומתן.
 • חסכון בזמן ובאנרגיה ניהולית ואישית בתהליך המכירה והמשא ומתן.
 • הקטנת השחיקה והגברת המוטיבציה של אנשי המכירות, הרכש והנושאים ונותנים בחברה.

מטרת הסדנה

מטרת הסדנה היא להקנות, לפתח ולשפר בכל משתתף, מודעות כלים וטקטיקות לניהול מו”מ מקצועי ואפקטיבי. להשיג  את התוצאה הטובה ביותר בתנאים הטובים ביותר – לכל הצדדים.

קהל היעד של הסדנא

הסדנה מתאימה לכל מי שנדרש לנהל מו”מ במסגרת תפקידו מול ספקים או לקוחות בתוך או מחוץ לארגון.  התכנים מתאימים לאנשים עם ניסיון בניהול מו”מ ברמות שונות המעוניינים לשפר מיומנויות אישיות ולקבל פתרונות וכלים למצבים שונים מתעוררים בתהליך המו”מ.

תכנים מרכזיים של הסדנא

 •   מהו משא ומתן ועל מה ניתן לשאת ולתת?
  • הבנת ההגדרה הנכונה למו”מ ומטרותיו
  • מה בין אסטרטגיה לטקטיקה במשא ומתן אפקטיבי.
  • 5 שלבים בניהול מוצלח של מו”מ  כיצד לתכנן ולנהל כל שלב ושלב.
  • טקטיקות במשא ומתן בשלבי הפתיחה, האמצע והסיום.
  • סימולציות של משא ומתן מחיי הארגון.
  • תרגילים וסימולציות.

סדנת ניהול משא ומתן - משך הסדנה

הרצאה: בין 1 שעה – 2 שעות.
סדנה: עד 16 שעות.

מתוך סדנת ניהול אפקטיבי של משא ומתן

זה יכול לעניין לדעתך מישהו נוסף?
ניתן, רצוי ואף מומלץ לשתף 
 
"אני ממליץ על עופר רשף בחום, לכל ארגון החפץ בשינוי ופיתוח שדרת הניהול ולכל מי,
שמעוניין לגלות מוכנות ופתיחות לעולם הניהול המודרני"
בין לקוחותי

סדנאות נוספות שלי

קורסים לעובדים ולמנהלים

סדנת מכירות

סדנת מכירות לחברות וארגונים – רקע יוסי, איש מכירות מתחיל בחברת טכנולוגיה צעירה ומבטיחה, היה מלא במוטיבציה עם קבלתו לתפקיד, אך הרגיש קצת אבוד מול

קרא עוד »

קבלו פרטים על הסדנאות וההרצאות

הזדמנות מיוחדת להתפתחות אישית ומקצועית! הצטרפו עכשיו לסדנאות והרצאות מרתקות שתוכלו להעניק לצוות שלכם, ותפתחו את הפוטנציאל העסקי והארגוני.