קורסים לעובדים ולמנהלים

ללמוד ביעילות עם קורסים דיגיטליים אונליין להתפתחות מקצועית מהירה!

ידע הינו אחד האוצרים שכל מנהל, עובד ובעל עסק צריכים כדי להתקדם.
וככל שתקבלו יותר כלים, תפתחו יותר מיומנויות למיקסום הפוטנציאל שלכם בעבודה ובעסק, כך גם תשיגו את מטרותיכם בקלות ומהירות!

בעידן של היום בו בעלי עסקים, עובדים ומנהלים בארגונים צריכים לדעת הרבה ובפרק זמן קצר, נתקלים באתגרים יומיומיים בהם חשוב לדעת ליזום, לנהל, להציג, לסגור עסקאות ועוד מגוון כישורים, עבורם נדרשת למידה והסתגלות מהירה כדי לא להישאר מאחור! 

הקורסים הדיגיטלים שלפניכם משלבים את הידע והניסיון הרב שצברתי לאורך 30 שנים בליווי וייעוץ מול עשרות אלפי מנהלים ועובדים בארגונים גדולים ובעלי עסקים קטנים.

התכנים גדושים בידע, בתובנות, בכלים ושיטות מעשיות. הכל יסיע לכם בהתפתחות ובהתמודדות מול האתגרים הכרוכים בתפקידכם.

השימוש בפלטפורמה של הקורסים הדיגיטלים מאפשרת צפייה אונליין חוזרת ונשנית, מכל מקום, בכל זמן ולתמיד. ניתן כך להמשיך ללמוד שוב ושוב, להטמיע את הכלים ולחזק את הידע והמיומנויות שלכם כל פעם מחדש. אימון כדרך חיים!

כל קורס מכיל מצגת ודפי עבודה אשר ילוו בקלות את תהליך הלמידה שלכם ויעזרו לכם להטמיע וליישם. בנוסף, נפגשים פעם בשבוע בזום לסשיון מחזק במהלכו אני עונה על שאלותיכם.

בעקבות שביעות רצונם של מאות לקוחות, אנו בטוחים שתכני הקורסים שברצונכים לרכוש יהיו מאוד אפקטיביים עבורכם! במידה ותחליטו שלא, תקבלו את כספכם חזרה תוך 14 ימים.

לוגו אחריות - קורס אונליין אמנות המכירה


בחרו כאן את הקורסים הדיגיטליים להעצמה ומימוש הפוטנציאל שלכם!

למה ללמוד איתי?

שמי עופר רשף, במהלך ה-30 שנה האחרונות אני מרצה, מאמן אישי וקבוצתי, יועץ בנושאי פיתוח מנהלים, מכירות, פרזנטציות ועוד. בעל M.A במדיניות ציבורית וניהול מטעם אוניברסיטת תל אביב. מחבר הספר “להטיס את הפרפרים במבנה”, מנטור של מרצים ב TED ובמקביל אני מעביר תהליכי הדרכה, חונך ומאמן באופן אישי מנהלים בכירים, אנשי שיווק ארגונים ועוד. 

הקורסים הדיגיטלים שלפניכם משלבים את הידע והניסיון הרב שצברתי לאורך 30 שנים בליווי וייעוץ לעסקים והם גדושים בתובנות, כלים ושיטות מעשיות שפיתחתי ושיעזרו לכם להצליח בבניית הקריירה שלכם. השימוש בפלטפורמה של קורסים דיגיטליים אונליין מאפשרת צפיה אונליין חוזרת ונשנית, מכל מקום, בכל זמן ולתמיד. ניתן כך להמשיך ללמוד שוב ושוב, להטמיע את הכלים וליהנות כל פעם מחדש מהתכנים. כל קורס מכיל גם את מצגת הקורס וגם דפי עבודה אשר ילוו את תהליך הלמידה שלכם ויעזרו לכם להטמיע וליישם את הכלים. 

קורסים דיגיטלים אונליין כפתרון מהיר לבעיה

בעידן של היום בו עובדים ומנהלים צריכים לדעת הרבה ובפרק זמן קצר, הם צריכים ללמוד ולהשתפר כל הזמן. מנהלים רבים נתקלים באתגרים יומיומיים בהם עליהם לדעת ליזום, לנהל פרוייקטים לסגור עסקאות למכור ועוד מגוון כישורים בנושאים שכל הזמן משתנים. לכן, עליהם להיות במצב של למידה ולשאוף כמה שיותר להתקדם ולהסתגל מהר לשינויים המהירים בעולם העסקים. ככה זה העולם החדש, מי שלא לומד לא מתקדם ונשאר מאחור. 

קורסים לעובדים למנהלים ולבעלי עסקים, לחברות וארגונים

לחברות רבות אין את המשאבים להכשיר בצורה מלאה עובדים חוץ מלתת סיוע והכשרה קצרה. לרוב, חברות מצפות מעובדיהם להגדיל ראש, לקפוץ למים העמוקים ולהצליח בכוחות עצמם. דבר זה גורם לעובדיהם לחפש פתרונות לבעיות ואתגרים שאיתם הם צריכים להתמודד בתדירות מתמדת. לכן, אם אתם המנהלים ואתם רוצים לקצר את הזמן עבור עובדיכם ולעזור להם לרכוש ידע חדש ופרקטי שיעזור להם לצלוח את האתגרים, אתם יכולים ליצור איתי קשר ולרכוש כמה קורסים במחיר מיוחד. לקבלת פרטים נוספים בקרו בדף הזה – רכישת קורסים עבור ארגון

אם אתם נמצאים בתפקיד המון זמן או קיבלתם על עצמכם תפקיד נוסף בחברה בו אתם צריכים ללמוד משהו שלעולם לא למדתם ואתם מעוניינים ללמוד עליו כל מה שרק אפשר בכדי למלא את התפקיד יותר טוב, הקורסים הדיגיטלים שלפניכם הינם הפתרון. 

בכל דף ודף של הקורסים הדיגיטלים אונליין, תוכלו לקבל פרטים מדוייקים על הסילבוס אשר מסביר מה תלמדו בכל פרק, איזה נושאים ילמדו במהלך הקורס, אורך הקורס ועוד. בנוסף, בקורסים שלי אני מפתח את החשיבה לרעיונות חדשים, כיוונים חדשים שיעזרו לזרימת המחשבה להשתחרר מדעות קדומות ולהתקדם לעבר העולם החדש שבו הכל משתנה מהר ומבלי התראה מוקדמת. יכול להיות, שקורס אחד, יתן מענה לכמה בעיות ואתגרים שאיתם אתם צריכים להתמודד או שהוא יענה על משהו ספציפי אבל בצורה מלאה ומקצועית כך שלאחר הקורס, תצאו עם כלים פרקטים שישפכו לכם אור על הסוגיה איתה אתם צריכים להתמודד.

במידה ויש לכם שאלות לגבי הקורסים דיגטליים אונליין שלי ואתם מעוניינים לשמוע עוד פרטים, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ואשמח לתת לך מענה לשאלותכם בהקדם האפשרי. שלכם, עופר רשף

לחנות הקורסים

יתרונות הקורסים הדיגיטליים:

המלצות מסדנאות פרזנטציה

קורסים לעובדים למנהלים ולבעלי עסקים - אונליין

במציאות העכשווית עובדים ומנהלים רבים מכירים בעובדה שעליהם להתפתח כל הזמן ברבדים שונים של העסק. 

כל אחד מהם מבין שיש לו עוד המון ללמוד והוא לא מממש את מלוא הפוטנציאל שלו, אך במהלך היום הוא מאד עסוק ואין לו זמן ללמידה של ידע חדש.

קורסים דיגיטליים לעובדים ולמנהלים

הפתרון לכך הוא הקשבה לאופציה של קורסים דיגיטליים אשר קיימים בקשת רחבה של נושאים ומסוגלים לתת מענה על שאלות רבות לגבי מה שקורה בעסק של כל אחד. 

מצבים רבים נראים בעייתיים וקשה למצוא עבורם פתרון, אך כאשר מקשיבים לקורסים של עופר רשף שומעים פתרונות מעשיים שקל ליישם אותם וקיימת סבירות גבוהה שהם אכן יובילו לשינוי הנדרש.

במהלך קורסים דיגיטליים מוענק הרבה מאד ידע מתוך המיומנות הרבה של המרצה. הוא מציע כמה וכמה שיטות עבודה ושינוי הרגלי עבודה לאור תפישה חדשנית שעשויה לשרת את המטרה. 

כמו לדוגמה דרכים שונות לניהול משא ומתן, תוך תיאום ציפיות עם הצד השני, עבודה של צעד אחר צעד כדי להגיע למטרה, הבנת הצרכים וקן החשיבה של הצד השני ומציאת שביל הזהב שיהיה הטוב ביותר מתוך האינטרס העסקי ויוביל לסיומו המוצלח של המשא ומתן.

העצמה של מנהיגים באמצעות קורסים

מנהיג אינו צומח ביום אחד אלא הוא מבצע הרבה מאד צעדים ומשמש דוגמה נאותה לצוותים שלו, כדי שהם יבינו עד כמה הדרך שלו היא הנכונה עבור הפיתוח וההתנהלות העסקית ולכן הם יפעלו בנתיב שהוא הנכון ביותר לעסק. באמצעות קורסים דיגיטליים יקבל כל מנהל כלי עבודה מוצלחים תוך שימוש בדרכים מתוחכמות כדי להגיע למטרה. לעיתים מדובר בהגדלת מכירות, במקצועיות של הצוות בשיפור התקשורת הבינאישית ועוד.

ניהול זמן לאחר הטמעה של קורסים דיגיטליים

בכל מקום עבודה רואים עובדים רבים שמקדישים שעות על גבי שעות לעבודתם ועדיין יש להם תחושת החמצה, כאילו לא עשו מספיק במהלך יום העבודה. במסגרת קורסים דיגיטליים של עופר רשף מקבלים הנחיות מדויקות לגבי אופן ניהול הזמן כדי שלא יקרו מצבים כאלו. אחת הבעיות המהותיות היא עיסוק בנושאים מסוימים שזוללים לנו זמן ולכן יש לסווג את הזמן למשימות על פי סדר העדיפות שלהם כדי לנהל באופן הנכון את הזמן.

אם גם אתם מרגישים שכדאי להחכים בנושאים שונים הקשורים לניהול העסק, זה הזמן להתחבר לקורסים שלנו שיש אפשרות לשמוע אותם שוב ושוב וגם להשתתף בשיחת זום שבועית מחכימה.

קבלו פרטים על הסדנאות וההרצאות

הזדמנות מיוחדת להתפתחות אישית ומקצועית! הצטרפו עכשיו לסדנאות והרצאות מרתקות שתוכלו להעניק לצוות שלכם, ותפתחו את הפוטנציאל העסקי והארגוני.