קורסים דיגיטליים
לעובדים, מנהלים ובעלי עסקים

ללמוד ביעילות עם קורסים דיגיטליים מקיפים להתפתחות מקצועית מהירה!

ידע הינו אחד האוצרים שכל מנהל, עובד ובעל עסק צריכים כדי להתקדם.
וככל שתקבלו יותר כלים, תפתחו יותר מיומנויות למיקסום הפוטנציאל שלכם בעבודה ובעסק, כך גם תשיגו את מטרותיכם בקלות ומהירות!

בעידן של היום בו בעלי עסקים, עובדים ומנהלים בארגונים צריכים לדעת הרבה ובפרק זמן קצר, נתקלים באתגרים יומיומיים בהם חשוב לדעת ליזום, לנהל, להציג, לסגור עסקאות ועוד מגוון כישורים, עבורם נדרשת למידה והסתגלות מהירה כדי לא להישאר מאחור! 

הקורסים הדיגיטלים שלפניכם משלבים את הידע והניסיון הרב שצברתי לאורך 30 שנים בליווי וייעוץ מול עשרות אלפי מנהלים ועובדים בארגונים גדולים ובעלי עסקים קטנים.

התכנים גדושים בידע, בתובנות, בכלים ושיטות מעשיות. הכל יסיע לכם בהתפתחות ובהתמודדות מול האתגרים הכרוכים בתפקידכם.

השימוש בפלטפורמה של הקורסים הדיגיטלים מאפשרת צפייה אונליין חוזרת ונשנית, מכל מקום, בכל זמן ולתמיד. ניתן כך להמשיך ללמוד שוב ושוב, להטמיע את הכלים ולחזק את הידע והמיומנויות שלכם כל פעם מחדש. אימון כדרך חיים!

כל קורס מכיל מצגת ודפי עבודה אשר ילוו בקלות את תהליך הלמידה שלכם ויעזרו לכם להטמיע וליישם. בנוסף, נפגשים פעם בשבוע בזום לסשיון מחזק במהלכו אני עונה על שאלותיכם.

בעקבות שביעות רצונם של מאות לקוחות, אנו בטוחים שתכני הקורסים שברצונכים לרכוש יהיו מאוד אפקטיביים עבורכם! במידה ותחליטו שלא, תקבלו את כספכם חזרה תוך 14 ימים.


בחרו כאן את הקורסים הדיגיטלים להעצמה ומימוש הפוטנציאל שלכם!

למה ללמוד איתי?

שמי עופר רשף, במהלך ה-30 שנה האחרונות אני מרצה, מאמן אישי וקבוצתי, יועץ בנושאי פיתוח מנהלים, מכירות, פרזנטציות ועוד. בעל M.A במדיניות ציבורית וניהול מטעם אוניברסיטת תל אביב. מחבר הספר “להטיס את הפרפרים במבנה”, מנטור של מרצים ב TED ובמקביל אני מעביר תהליכי הדרכה, חונך ומאמן באופן אישי מנהלים בכירים, אנשי שיווק ארגונים ועוד. 

הקורסים הדיגיטלים שלפניכם משלבים את הידע והניסיון הרב שצברתי לאורך 30 שנים בליווי וייעוץ לעסקים והם גדושים בתובנות, כלים ושיטות מעשיות שפיתחתי ושיעזרו לכם להצליח בבניית הקריירה שלכם. השימוש בפלטפורמה של קורסים דיגיטלים מאפשרת צפיה אונליין חוזרת ונשנית, מכל מקום, בכל זמן ולתמיד. ניתן כך להמשיך ללמוד שוב ושוב, להטמיע את הכלים וליהנות כל פעם מחדש מהתכנים. כל קורס מכיל גם את מצגת הקורס וגם דפי עבודה אשר ילוו את תהליך הלמידה שלכם ויעזרו לכם להטמיע וליישם את הכלים. 

קורסים דיגיטלים כפתרון מהיר לבעיה

בעידן של היום בו עובדים ומנהלים צריכים לדעת הרבה ובפרק זמן קצר, הם צריכים ללמוד ולהשתפר כל הזמן. מנהלים רבים נתקלים באתגרים יומיומיים בהם עליהם לדעת ליזום, לנהל פרוייקטים לסגור עסקאות למכור ועוד מגוון כישורים בנושאים שכל הזמן משתנים. לכן, עליהם להיות במצב של למידה ולשאוף כמה שיותר להתקדם ולהסתגל מהר לשינויים המהירים בעולם העסקים. ככה זה העולם החדש, מי שלא לומד לא מתקדם ונשאר מאחור. 

קורסים דיגיטלים לחברות וארגונים

לחברות רבות אין את המשאבים להכשיר בצורה מלאה עובדים חוץ מלתת סיוע והכשרה קצרה. לרוב, חברות מצפות מעובדיהם להגדיל ראש, לקפוץ למים העמוקים ולהצליח בכוחות עצמם. דבר זה גורם לעובדיהם לחפש פתרונות לבעיות ואתגרים שאיתם הם צריכים להתמודד בתדירות מתמדת. לכן, אם אתם המנהלים ואתם רוצים לקצר את הזמן עבור עובדיכם ולעזור להם לרכוש ידע חדש ופרקטי שיעזור להם לצלוח את האתגרים, אתם יכולים ליצור איתי קשר ולרכוש כמה קורסים במחיר מיוחד. לקבלת פרטים נוספים בקרו בדף הזה – רכישת קורסים עבור ארגון

אם אתם נמצאים בתפקיד המון זמן או קיבלתם על עצמכם תפקיד נוסף בחברה בו אתם צריכים ללמוד משהו שלעולם לא למדתם ואתם מעוניינים ללמוד עליו כל מה שרק אפשר בכדי למלא את התפקיד יותר טוב, הקורסים הדיגיטלים שלפניכם הינם הפתרון. 

בכל דף ודף של הקורסים הדיגיטלים, תוכלו לקבל פרטים מדוייקים על הסילבוס אשר מסביר מה תלמדו בכל פרק, איזה נושאים ילמדו במהלך הקורס, אורך הקורס ועוד. בנוסף, בקורסים שלי אני מפתח את החשיבה לרעיונות חדשים, כיוונים חדשים שיעזרו לזרימת המחשבה להשתחרר מדעות קדומות ולהתקדם לעבר העולם החדש שבו הכל משתנה מהר ומבלי התראה מוקדמת. יכול להיות, שקורס אחד, יתן מענה לכמה בעיות ואתגרים שאיתם אתם צריכים להתמודד או שהוא יענה על משהו ספציפי אבל בצורה מלאה ומקצועית כך שלאחר הקורס, תצאו עם כלים פרקטים שישפכו לכם אור על הסוגיה איתה אתם צריכים להתמודד.

במידה ויש לכם שאלות לגבי הקורסים אונליין שלי ואתם מעוניינים לשמוע עוד פרטים, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ואשמח לתת לך מענה לשאלותכם בהקדם האפשרי. שלכם, עופר רשף

לחנות הקורסים

יתרונות הקורסים המוקלטים

המלצות מסדנאות פרזנטציה