קורסים דיגיטליים
לעובדים, מנהלים ובעלי עסקים

קורסים דיגיטלים - להתקדם מהר

קיבלתם תפקיד חדש? התקבלתם לעבודה שכל כך רציתם? אתם ממש שמחים שקיבלתם את התפקיד אבל חסר לכם ידע ואתם מתים להצליח במלא הכח? הגעתם למקום הנכון. לרשותכם מגוון קורסים דיגיטלים למנהלים ועובדים אשר רוצים לשפר מיומנויות, במגוון נושאים כגון עמידה מול קהל, שיעזרו לכם להתמודד עם האתגרים הכרוכים בתפקידכם. 

הקורסים הדיגיטליים מיועדים גם למי שיש לו ידע וניסיון בנושא אולם רוצה לשפר את היכולות, לקבל רעיונות שיעזרו בהשגת היעדים בקלות ובמהירות. ברשימת הקורסים הדיגיטלים תמצאו נושאים כגון פרזנטציה, מכירות, משא ומתן, שפת גוף, תקשורת בינאישית וניהול זמן שילמדו אתכם את כל הכלים והשיטות לעשות זאת בצורה טבעית, נינוחה ואפקטיבית – וכל זה במחירים נגישים המותאמים במיוחד למציאות העסקית של ימינו 🙂 

יתרונות לקורסים:

למה לקנות קורסים דיגיטלים אצלי?

שמי עופר רשף, במהלך ה-30 שנה האחרונות אני מרצה, מאמן אישי וקבוצתי, יועץ בנושאי פיתוח מנהלים, מכירות, פרזנטציות ועוד. בעל M.A במדיניות ציבורית וניהול מטעם אוניברסיטת תל אביב. בעל הספר “להטיס את הפרפרים במבנה”, מנטור של מרצים ב TED ובמקביל אני מעביר תהליכי הדרכה, חונך ומאמן באופן אישי מנהלים בכירים, אנשי שיווק ארגונים ועוד. 

הקורסים הדיגיטלים שלפניכם משלבים את הידע והניסיון הרב שצברתי לאורך 30 שנים בליווי וייעוץ לעסקים והם גדושים בתובנות, כלים ושיטות מעשיות שפיתחתי ושיעזרו לכם להצליח בבניית הקריירה שלכם. השימוש בפלטפורמה של קורסים דיגיטלים מאפשרת צפיה אונליין חוזרת ונשנית, מכל מקום, בכל זמן ולתמיד. ניתן כך להמשיך ללמוד שוב ושוב, להטמיע את הכלים וליהנות כל פעם מחדש מהתכנים. כל קורס מכיל גם את מצגת הקורס וגם דפי עבודה אשר ילוו את תהליך הלמידה שלכם ויעזרו לכם להטמיע וליישם את הכלים. 

קורסים דיגיטלים כפתרון מהיר לבעיה

בעידן של היום בו עובדים ומנהלים צריכים לדעת הרבה ובפרק זמן קצר, הם צריכים ללמוד ולהשתפר כל הזמן. מנהלים רבים נתקלים באתגרים יומיומיים בהם עליהם לדעת ליזום, לנהל פרוייקטים לסגור עסקאות למכור ועוד מגוון כישורים בנושאים שכל הזמן משתנים. לכן, עליהם להיות במצב של למידה ולשאוף כמה שיותר להתקדם ולהסתגל מהר לשינויים המהירים בעולם העסקים. ככה זה העולם החדש, מי שלא לומד לא מתקדם ונשאר מאחור. 

קורסים דיגיטלים לחברות וארגונים

לחברות רבות אין את המשאבים להכשיר בצורה מלאה עובדים חוץ מלתת סיוע והכשרה קצרה. לרוב, חברות מצפות מעובדיהם להגדיל ראש, לקפוץ למים העמוקים ולהצליח בכוחות עצמם. דבר זה גורם לעובדיהם לחפש פתרונות לבעיות ואתגרים שאיתם הם צריכים להתמודד בתדירות מתמדת. לכן, אם אתם המנהלים ואתם רוצים לקצר את הזמן עבור עובדיכם ולעזור להם לרכוש ידע חדש ופרקטי שיעזור להם לצלוח את האתגרים, אתם יכולים ליצור איתי קשר ולרכוש כמה קורסים במחיר מיוחד. לקבלת פרטים נוספים בקרו בדף הזה – רכישת קורסים עבור ארגון

אם אתם נמצאים בתפקיד המון זמן או קיבלתם על עצמכם תפקיד נוסף בחברה בו אתם צריכים ללמוד משהו שלעולם לא למדתם ואתם מעוניינים ללמוד עליו כל מה שרק אפשר בכדי למלא את התפקיד יותר טוב, הקורסים הדיגיטלים שלפניכם הינם הפתרון. 

בכל דף ודף של הקורסים הדיגיטלים, תוכלו לקבל פרטים מדוייקים על הסילבוס אשר מסביר מה תלמדו בכל פרק, איזה נושאים ילמדו במהלך הקורס, אורך הקורס ועוד. בנוסף, בקורסים שלי אני מפתח את החשיבה לרעיונות חדשים, כיוונים חדשים שיעזרו לזרימת המחשבה להשתחרר מדעות קדומות ולהתקדם לעבר העולם החדש שבו הכל משתנה מהר ומבלי התראה מוקדמת. יכול להיות, שקורס אחד, יתן מענה לכמה בעיות ואתגרים שאיתם אתם צריכים להתמודד או שהוא יענה על משהו ספציפי אבל בצורה מלאה ומקצועית כך שלאחר הקורס, תצאו עם כלים פרקטים שישפכו לכם אור על הסוגיה איתה אתם צריכים להתמודד.

במידה ויש לכם שאלות לגבי הקורסים אונליין שלי ואתם מעוניינים לשמוע עוד פרטים, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ואשמח לתת לך מענה לשאלותכם בהקדם האפשרי. שלכם, עופר רשף

לחנות הקורסים https://www.resheftraining.com/shop/

המלצות מסדנאות פרזנטציה