סדנת נטוורקינג

סדנת נטוורקינג - רקע

סדנת נטוורקינג חומר למחשבה – “או, הנה המנהל שרציתי לפגוש”, אמרתי לעצמי בכנס ההדרכה בו השתתפתי.  “אתה הולך לכנס רק בשביל להכיר אנשים?” שאל אותי בתימהון חבר.”כן”, עניתי. “אולי אכנס להרצאה או שתיים”.  היתה לי כאן הזדמנות: לקוחות רבים במקום אחד בזמן קצר. לקחתי את חוברת הכנס, סימנתי לעצמי את מי ומתי ארצה לפגוש ושיננתי מה אומר. כיצד אציג את עצמי. תרגלתי ניהול שיחת חולין. התכוננתי.

“שלום עופר”, קיבלתי שיחה לאחר כמה זמן: “נפגשנו בכנס ההדרכה. ניגשת אלי בהפסקת הקפה והצגת את עצמך. התרשמתי ואני רוצה להיפגש לבחון אפשרות שתנחה כמה סדנאות אצלנו”, אמרה לי מנהלת ההדרכה שהייתה מיצדו השני של הקו.

ההשקעה כבר הייתה שווה. 

מזמן כבר הבנתי כמה דברים: אנשים אוהבים לעבוד עם אנשים לסייע לאנשים שהם מכירים, שיש להם איתם קשר, שהם אוהבים. למדתי גם שצריך לדעת להעביר מסר ממוקד חד ורותם תוך 30  עד 60 שניות. ולכן כל חיי הבוגרים אני שוקד על יצירת קשרים, שמירה עליהם ופיתוח היכולת של העברת מסרים.

סדנת נטוורקינג מה נלמד? היכולת להעביר “נאום מעלית” ומסר ממוקד ועוצמתי ב- 30 שניות הוא אחד הכלים המרכזיים ביצירת נטוורקינג – רשת קשרים עסקית אפקטיבית. היכולת לעבוד נכון עם הרשתות החברותיות הוא כלי חשוב מאוד נוסף. ישנם כלים נוספים שחשוב מאוד להתמקצע ולהשתמש בהם שכן בעולם עסקי ותחרותי נדרשים מנהלים, בעלי עסקים, עצמאיים ושכירים, להפעיל באופן מושכל את רשת הקשרים החברתית שלהם (Networking). זאת על מנת להצליח להגיע למגוון ולמרב האפשריות העסקיות האפשריות עבורן. היכולת להפעיל רשת קשרים באופן אפקטיבי מותנית הן בגישה והן במיומנות של מפעיל רשת הקשרים. הרחבת רשת הקשרים אפשרית, הן עבור אלה להם רשת קשרים רחבה והן עבור אלה להם רשת קשרים מצומצמת.
הדרכה זו באה במטרה לתת לעוסק בנטוורקינג (Networking) הן את היכולת לאמץ גישות ותפיסות אשר יקדמו את הנטוורקינג (Networking) שלו והן במטרה לרכוש מיומנויות על מנת שהנטוורקינג (Networking) יהיה אפקטיבי וכן הפעלת רשת הקשרים אשר נוצרה תתוחזק ותורחב באופן אפקטיבי.

סדנת נטוורקינג - שיחת ועידה

בעקבות וירוס קורונה, עסקים רבים יישמו תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית מואצת, ועברו לקיים סדנאות למנהלים ולעובדים, באמצעות שירותי וובינרים – שיחות וידאו. לסדנאות וובינר אונליין, אופי שונה כמובן, מסדנאות אופליין, אולם החסם הפסיכולוגי בשימוש בשיחת וידאו, כבר מאחורינו ועסקים רבים מוצאים בכך יתרונות , לרבות חסכון בזמן והורדת עלויות.

ניתן לקיים וובינר זום או להשתמש בכל אפליקצית שיחות וידאו אחרת לנוחותכם.

הסדנה מותאמת במלואה למתכונת און ליין.

לפרטים נוספים על סדנאות אונליין, המועברות כשיחת ועידה, אנא צרו קשר ואשמח לתת את כל הפרטים.

תועלות הסדנה

  • שיפור התוצאות העסקיות הארגוניות.
  • הגדלת מספר הלקוחות.
  • הגדלת היקף הפעילות בקרב לקוחות קיימים.
  • מיצוב גבוה יותר של החברה/עסק.
  • חיסכון כספי בשיווק ופרסום.

מטרת הסדנה

להקנות, לשפר ולפתח בכל משתתף את היכולת לזהות הזדמנויות ליצירת קשרים ולהרחיב את רשת הקשרים שלו
באמצעות נטוורקינג ((Networking במטרה להשתמש ברשת הקשרים כמנוף לפיתוח וצמיחה עסקית.

קהל יעד

מנהלים, בעלי עסקים, אנשי מכירות ושיווק, בעלי מקצועות חופשיים וכול מי שמעוניין להגדיל ולמנף את רשת הקשרים שלו על מנת לצמוח מבחינה עסקית ואישית.

סדנת נטוורקינג - נושאים מרכזיים

  • הכנה עצמית ל- Networking אפקטיבי
  • ניהול Networking אפקטיבי
  • טעויות נפוצות ב-Networking
  • הכנת “נאום מעלית” Elevator speech
  • Mingling והעברה אפקטיבית של “נאום מעלית”

סדנת נטוורקינג - מתודולוגיה

ההדרכה ועברת בצורה פרונטאלית ובשילוב דיון עם הקהל תוך הבאת דוגמאות והמחשות לגבי האופן בו ניתן לבצע נטוורקינג (Networking)  בצורה אפקטיבית. כן מתבצעים תרגולים של שיחה בקצרה במסגרת מפגש עסקי/כנס ועבודה אישית לבחינת וניתוח הרשת האישית של כל משתתף. עבודת הכנה נעשית על מנת להתאים את הרצאה לפרופיל ודרישות המשתתפים.

סדנת נטוורקינג - משך הסדנה

ההדרכה היא בהיקף של 1-4 שעות.

מהו נטוורקינג?

מוזמנים להיכנס לדף שלי שבו אני מסביר מהו נטוורקינג ולהרחיב את הידע לגבי המושג

סרטונים - נטוורקינג

הרצאה בנושא נטוורקינג

שיחת חולין כמקדמת עסקים

עופר רשף בראיון בתוכנית ‘מקצוענים’ ערוץ 10 על נטוורקינג
זה יכול לעניין לדעתך מישהו נוסף?
ניתן, רצוי ואף מומלץ לשתף 
 
"אני ממליץ על עופר רשף בחום, לכל ארגון החפץ בשינוי ופיתוח שדרת הניהול ולכל מי,
שמעוניין לגלות מוכנות ופתיחות לעולם הניהול המודרני"
בין לקוחותי

סדנאות נוספות שלי

קורסים לעובדים ולמנהלים

סדנת מכירות

סדנת מכירות לחברות וארגונים אנשים רבים סבורים שסדנת מכירות מיועדת לאנשים המכירות בחברה בלבד. הרי הם אלה שאחראים לביצועי המכירות של החברה וצריכים לעמוד ביעדים

קרא עוד »
storytelling סדנת סטוריטלינג

סדנת סטוריטלינג – Storytelling

סדנת סטוריטלינג (Storytelling) – רקע “בוקר טוב. לפני 10 שנים….”, כך פתח בסיפור אחד מלקוחותיי, מנהל המחלקה ההמטולוגית באחד מבתי החולים בארץ , את הפרזנטציה עליה עבדתי איתו . “טיפלתי בחולה

קרא עוד »