קורס עמידה מול קהל אונליין -להתבטא באופן מיטבי | עופר רשף

קורס עמידה מול קהל

מחיר: 1250 ₪ במקום 2500

בחר עד 8 תשלומים בהליך הרכישה

תכולת קורס פרזנטציה:

כיצד להביא את עצמך לידי ביטוי, באופן מיטבי מול קהל ולהצליח באמצעות עמידה מול קהל אפקטיבית!

קורס עמידה מול קהל יעזור לך להצליח להעביר פרזנטציות בעוצמה, בהצלחה, ולהשיג את מטרותיה. הקורס יקנה לך מגוון כלים מעשיים, עם ניסיון הצלחה מוכח, בהם תוכל/י להשתמש, כבר מהפעם הבאה בה תעמוד מול קהל.

מהן התועלות קורס עמידה מול קהל?

 • שיפור התוצאות העסקיות והרווחים
 • הגדלת היקפי מכירות והגברת נאמנות הלקוחות
 • מיצוב גבוה יותר של העסק והמוצרים
 • חסכון בזמן בישיבות ובדיונים
 • העצמת המיצוב האישי של המציגים

מה לומדים בקורס?

 • הגדרת מטרה ומסר מרכזי תוך מיקוד בתועלות לקהל היעד.
 • תוכנית חלופית – Plan B.
 • מבנה הפרזנטציה האפקטיבית – כיצד ליצור פתיחה עוצמתית, סיום חזק ואפקטיבי – לשתול את המסרים בצורה אפקטיבית, להוכיח ולהעלות את רמת הקשב, “לספר סיפור – Storytelling” – לתת ציוני דרך, ניהול שאלות ותשובות והשגת המטרה.
 • פיתוח מיומנויות אישיות: שפת גוף, קשר עין, שימוש בקול.
 • שימוש אפקטיבי בעזרים ויזואליים: כיצד להסתנכרן עם העזרים, כיצד לבנות עזרים שיסיעו להמחיש את המסרים, להעלות את רמת הקשב ולהוות ציוני דרך.
 • טיפול אפקטיבי בהתנגדויות ובהפרעות.

מה כולל הקורס:

 • מידע סופר מקצועי ומעשי,  מבוסס על מעל 27 שנות ניסיון בתחום
 • 48 שיעורים מחולקים ל 9 פרקים (סה”כ מעל 6.5 שעות)
 • קובץ עזר בפורמט PDF
 • גישה לכל החיים דרך מחשב, טאבלט או סמארפון
 • שביעות רצון מובטחת! מותר להתחרט – יש אחריות ל 14 יום עם החזר כספי מלא

הפרקים והשיעורים בקורס

בחר פרק ולחץ על הצג שיעור
שיעור 1 – פתיחה תצוגה מקדימה הצג שיעור
שיעור 1 – פתיחה הצג שיעור
שיעור 2 – מהו נאום מעלית הצג שיעור
שיעור 3 – ניסוח נאום מעלית אישי הצג שיעור
שיעור 4 – העברה אפקטיבית של נאום 30 שניות הצג שיעור
שיעור 5 – חסמים בהעברה אפקטיבית של נאום המעלית הצג שיעור
שיעור 6 – סיכום הצג שיעור
בונוס – ראיון טלווזיוני על שיחת חולין כמקדמת עסקים הצג שיעור
בונוס – הראיון המלא – למכור את עצמך או רעיון ב-30 שניות – בתוכנית ‘מקצועני הצג שיעור
שיעור 1 – שימוש אפקטיבי בעזרים ויזאליים הצג שיעור
הצג שיעור
הצג שיעור
זה יכול לעניין לדעתך מישהו נוסף?
ניתן, רצוי ואף מומלץ לשתף 
 
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מהו קורס עמידה מול קהל?

בעולם עסקי ותחרותי נדרשים מנהלים, אנשי שיווק ומכירות ומגוון רחב של בעלי-תפקיד נוספים בארגונים, להעביר פרזנטציות הן בפני לקוחות חיצוניים והן בפני לקוחות פנימיים.

קורס עמידה מול קהל הינו מהחשובים ביותר שכן באמצעות המיומנויות הנרכשות בו תלויה היכולת להעביר מסר אפקטיבי באמצעות פרזנטציה, ליצור את ההבדל בין מכירה להתנגדות, בין קבלת אישור לפרויקט לדחייה, בין העברת החלטה לבין דיון עקר, בין הצלחה לכישלון בין מיצוב חזק, עוצמתי ומתמשך של המציג בחברה לבין מיצוב חלש ופושר.

קורס זה יעסוק ברכישת מיומנויות פרזנטציה והופעה מול קהל אשר תשיג את המטרה תוך השארת רושם עז על הקהל. בין אם בפרזנטציה של 5 או 50 דקות, אם זה קהל של אדם אחד או של מאות.

דיבור בפני קהל - אפקטיביות

אנשים שונים מגדירים באופן שונה פרזנטציה. שאלתי בקבוצת “פרזנטציה אפקטיבית” שאני מנהל בפייסבוק את השאלה הזו. קיבלתי תשובות כגון: “כל דרך בה אני מעביר את המסר”, “העברת מסר, רעיון או מידע בדרך זכירה ואפקטיבית”, “העברת מסרים והופעה מול קהל”, “דרך להעביר מסר מכירתי לקבוצת יעד ספציפית”.

פרזנטציה היא כל פעם כשאתה נמצא בעמידה מול קהל במטרה לשכנע, להשפיע או להרשים. עמידה מול קהל מועברת מול אדם אחד או מול מאות. היא יכולה להיות מלווה בעזרים ויזואליים או בלעדיהם, בעמידה או בישיבה, אפילו בטלפון.

לדעת לדבר מול אנשים ולשכנע אותם לעשות משהו, להשפיע על הקהל לאמץ רעיון. לשנות התנהגות. התפיסה, שפרזנטציה באה במטרה לשכנע, משפיעה דרמטית על האופן שבו נגדיר את המטרה לפרזנטציה.

להרשים: לקבל את הערכת הקהל, לסייע לך למצב את עצמך במקום גבוה יותר. היכולת שלנו לשכנע ולהשפיע נגזרת גם מהיכולת שלנו להרשים.  כשמופיעים מול קהל, רוצים להצליח לשכנע, להשפיע , לשדר ביטחון עצמי גבוה. החשש לא להצליח בכך מוביל לפחד הלא־רציונלי החזק ביותר שיש: פחד קהל.

האם ניתן ללמוד עמידה מול קהל?

יש אלה החושבים כי לא ניתן ללמוד מיומנויות כמו העברת עמידה מול קהל. באמצעות קורס דיגיטאלי, לימודים באינטרנט. ניסיוני מראה אחרת. הנחתי אין ספור סדנאות ואימנתי מנהלים ואנשים רבים. ראיתי כיצד ניתן ללמד את הכלים. איך להתגבר על פחד וכיצד ניתן להצליח ליישם את הכלים ולהצליח לשכנע, להציג בעוצמה ובאפקטיביות, להשיג תוצאות והצלחות ולהתגבר על הפחד לדבר מול אנשים. אין ספק כי לעבודה צמודה עם המציגים יש יתרונות על לימוד פרזנטציה אפקטיבית ומיומנויות הופעה מול קהל באמצעות קורס אינטרנטי. ובכל זאת הכלים שמקבלים בקורסים שהכנתי, שמועברים כקורסים און ליין, מועברים בצורה ברורה וקלה ליישום. 

קיימת אפשרות להמשיך את הקורס הדיגיטאלי במפגש פרונטאלי עם מספר מציגים על מנת ליצור קבוצת למידה ויישום של הכלים וכן ללוות את המציגים אשר רכשו את הקורס בפורמט של שיחת ועידה או הדרכה דיגיטאלית על מנת לסייע להם להצליח ליישם את הכלים.

בתהליך האימון עמידה מול קהל האישי או הקבוצתי, המשתתפים מתנסים על פרזנטציות מעולם העבודה שלהם בהנחיית המנחה, ומתבצעים תרגולים על מנת שכל משתתף יעביר הפרזנטציה שלו בצורה המעניינת, השוטפת, העוצמתית והאפקטיבית ביותר.

המלצות על המרצה בקורס עמידה מול קהל - עופר רשף

"אנחנו עובדים עם עופר כבר חמש שנים ונכנסים לשנה השישית. עופר מעביר לנו סדנאות פרזנטציה, עמידה מול קהל והעברת מסרים בתדירות גבוהה למספר רב של קבוצות בשנה לעובדים ולמנהלים. בזכות העבודה איתו, הצלחנו ליצור סטנדרט אחר בארגון כיצד צריך להגיע מוכן לפרזנטציה ואיך אפשר להעביר את המסר באופן מובנה. המתודה של עופר מאוד חזקה, יש לו גישה של מנהיג, אנשים יוצאים מהסדנא שלו ומיישמים. הוא מאוד דורש וגורם לך להרגיש שאתה צריך להיות פעיל ולעשות. גם המנהלים שלנו, שהם מאוד מנוסים לומדים ממנו המון והוא אף עושה מנטורינג לחלקם. הוא מקצוען בסטנדרט גבוה, יודע להתאים את עצמו לתרבות הארגונית. מתאים לארגונים שהם מאוד פרקטיים, שבאים לעבוד. עופר הוא יועץ מצוין, פרטנר אמיתי, כיף לעבוד איתו, מאוד משתף פעולה, כשהוא בא לעבוד אני בראש שקט, אנו מקבלים פידבקים מאוד טובים עליו".
חן גולדין
לשעבר מנהלת הדרכה ומנהלת משאבי אנוש חטיבתית, HP אינדיגו
“I had worked with Ofer Reshef as an instructor and trainer of Presentation Skills Course. Ofer is truly a remarkable presenter and brought the best in every employee. Ofer is Professional in his area (mostly sales) and my work experience with him was impeccable.”
Karin Kranenburg
Training Manager Verint
I hired Ofer to train speakers for the largest Microsoft events in Israel. Ofer delivered Presentation Skills workshop and worked 1:1 with those speakers in order for them to bridge the gap between technical gurus to masters in presentations. They all showed great results in front of large audience, and provided excellent feedback about Ofer. We have worked with Ofer several times afterward, keeping a strong relation that makes great results. I would recommend Ofer as a trainer with no doubt."
Guy Burstein
Developer Evangelist Microsoft
עופר שלום, רציתי להודות לך באופן אישי על השינוי המדהים שחל בי לאורך הסדנה בכל מה שנוגע לעמידה מול קהל. חשוב לי לספר לך שסלדתי מהנושא הזה ואפילו שקלתי לסרב להגיע לסדנה בגלל התרגולים. היום אני שמח שלקחתי בה חלק ועוד יותר שמח על התרגולים והמשובים שלך. ללא ספק אני נמצא היום במקום הרבה יותר טוב מהמקום שבו הייתי לפני שלושת המפגשים שלנו ועל כך רציתי להודות לך מאוד. רועי לוין
רועי לוין
HP אינדיגו

אנשים שקנו קורס זה התעניינו גם בקורסים הבאים:

חוזרים לחייך

חזרנו להעביר הרצאות וסדנאות פרונטליות לעובדים ומנהלים בנושא משא ומתן, מכירות, שירות לקוחות ועוד.
כמובן שאפשר גם בזום.
לפרטים נוספים