קורס עמידה מול קהל - עופר רשף - עופר רשף

מנהלים אנשים או פרויקטים ושואפים להתקדם?

איך להציג באפקטיביות מול מנהלים,
עובדים וקולגות, לעורר השראה, לרתום ולהשפיע
גם אם לא אהבת עד היום לדבר מול קהל

חדש באונליין

קורס "עמידה מול קהל"

 מלמד אותך אחת ולתמיד לדבר בביטחון, למצב את עצמך כסמכות, ולזכות בהערכה ובמעמד שמגיעים לך

נגן וידאו

אם התפקיד שלך מחייב הצגת פרזנטציות, אבל עד היום:

אם הגעת לכאן

יכול להיות שכבר הבנת שלכישורי הפרזנטציה שלך יש קשר ישיר להערכה כלפיך בארגון, למעמד שלך ואפילו לקצב ההתקדמות שלך בהירארכיה הארגונית. יכול להיות שהבנת גם עד כמה מיומנויות הפרזנטציה יכולות להיות עבורך משנות חיים

01

הוכחות מהשטח

כי הוכח שמי ששולט במיומנויות הפרזנטציה, לא רק מצליח להשיג את מטרות הפרזנטציה, אלא מצליח להשיג את המטרות שלו בעבודה בכלל, משפיע באופן דרמטי יותר על הנעשה סביבו, ממצב עצמו גבוה הרבה יותר, חוסך שנים של המתנה לקידומים, ונהנה הרבה יותר בכל פעם שהוא עומד מול קהל.

02

כל פגישה היא פרזנטציה

היום, כאשר פגישות רבות מתקיימות אונליין, כל פגישה היא סוג של פרזנטציה, ונדרש ממך להציג אפילו יותר מבעבר. אם כבר קודם התקשית עם פרזנטציות, יכול להיות שעכשיו אפילו עוד יותר קשה לך לבטא את עצמך בעוצמה ובאפקטיביות במדיומים המקוונים.

03

יש לזה פתרון

אבל אני רוצה להרגיע אותך, הבעיה הזו היא לא רק שלך. בישראל פשוט לא מלמדים אותנו כישורי פרזנטציה מגיל אפס (כמו שעושים בארה”ב למשל), ולא כולנו “נולדנו” איתם באופן טבעי. ובודאי שלא לימדו אותנו איך “לעבור מסך” בפרזנטציה או בפגישה אונליין. לשמחתנו, יש לזה פתרון, ועכשיו אפילו לא צריך לחכות שהארגון שלך ייזום קורס בנושא. 

״בדיוק כדי לענות על הצורך הזה יצרתי את הקורס הדיגיטלי״

"עמידה מול קהל"

הדרכה ממוקדת שתיתן לך את כל הכלים להצליח ולהשיג את מטרות הפרזנטציות שלך. הקורס יהפוך אותך למציג שהוא מאסטר – כזה שגם בקי בחומר וגם יודע להעביר אותו, גם יודע לרתק וגם להיות ענייני, גם יודע לספר סיפור וגם להיות אפקטיבי.

הקורס הוא המקיף והמקצועי מסוגו הקיים היום בעברית. הוא מאגד ידע וניסיון של 30 שנה בהעברת מסרים. עד לאחרונה הקורס היה זמין רק כקורס פרונטלי בארגונים, אבל עכשיו, בפורמט הדיגיטלי, הוא זמין לכל אחד. כך למעשה משתתפי הקורס הדיגיטלי מקבלים את כל הידע והכלים שמהם נהנו עד היום רק עובדי חברות גדולות ומובילות במשק.

תוך 6.5 שעות של למידה תהיה לך היכולת להוציא מעצמך את המיטב ולהשביח את העברת המסרים והפרזנטציות שלך.

למעשה, מי שירכוש את הקורס ממש עכשיו, יוכל להגיע כבר לפרזנטציות ולפגישות הקרובות הרבה יותר מוכן!

דמיינו איזו הרגשה נהדרת זו תהיה:

"

אגב, אם אנחנו עדיין לא מכירים ושאלת את עצמך למה ללמוד דווקא ממני, אז נעים מאד, אני עופר רשף,

מומחה לפרזנטציה ושיפור מיומנויות הופעה ועמידה מול קהל, מהמובילים בישראל. בעל ניסיון של 30 שנה כמנחה מוביל, מרצה, מדריך יועץ ומאמן בכיר למנהלים, אנשי שיווק ומכירות. מילאתי מגוון תפקידי ניהול בסקטור הפרטי והציבורי, בין היתר כסגן ראש עיריית ראש העין ומנהל מרכזי ההדרכה של מכון התקנים הישראלי ומכללת יוזמות. בעל תואר M.A.  במדיניות ציבורית וניהול מאוניברסיטת ת”א, ומנטור של מרצי TED מחבר הספר “להטיס את הפרפרים במבנה”, מדריך מקיף, מקצועי ויישומי בנושא פרזנטציה ומיומנויות הופעה בפני קהל.

למה קורס "עמידה מול קהל"?

ניסיון של 30 שנה כמנחה מוביל

תגובות של לקוחות:

היי, היום פנו מוישי לקבל הצעה בשבילם אצלם. אמרו לי שאלה שהשתתפו בסדנה שלך אצלנו מסתובבים פעורי פה והמומים. האווירה בחברה היא כי מי שלא הגיע הפסיד בגדול..... השתתפתי בחלק מהסדנה. אני הייתי המום...ידעתי מראש עד כמה אתה מרצה טוב ובכל זאת נדהמתי...

יורם שולטהייס, מנכ"ל HRus

עופר הוא דוגמה למקצוען אמיתי שניחן בכשרון אישי רב וביכולת גבוהה לקחת את הדברים עד הקצה בהתמדה ובנחישות, להשתפר אישית ולגרום לאנשים שסביבו להיות טובים יותר בדרך בה הם מעבירים מסרים ועומדים בפני עמיתים ולקוחות

ארז בנוביץ', לשעבר מנכ"ל אקספריס

"אנחנו עובדים עם עופר כבר חמש שנים ונכנסים לשנה השישית. עופר מעביר לנו סדנאות פרזנטציה והעברת מסרים בתדירות גבוהה למספר רב של קבוצות בשנה לעובדים ולמנהלים. בזכות העבודה איתו, הצלחנו ליצור סטנדרט אחר בארגון כיצד צריך להגיע מוכן לפרזנטציה ואיך אפשר להעביר את המסר באופן מובנה. המתודה של עופר מאוד חזקה, יש לו גישה של מנהיג, אנשים יוצאים מהסדנא שלו ומיישמים. הוא מאוד דורש וגורם לך להרגיש שאתה צריך להיות פעיל ולעשות. גם המנהלים שלנו, שהם מאוד מנוסים לומדים ממנו המון והוא אף עושה מנטורינג לחלקם. הוא מקצוען בסטנדרט גבוה, יודע להתאים את עצמו לתרבות הארגונית. מתאים לארגונים שהם מאוד פרקטיים, שבאים לעבוד. עופר הוא יועץ מצוין, פרטנר אמיתי, כיף לעבוד איתו, מאוד משתף פעולה, כשהוא בא לעבוד אני בראש שקט, אנו מקבלים פידבקים מאוד טובים עליו".

חן גולדין, לשעבר מנהלת הדרכה ומנהלת משאבי אנוש חטיבתית, HP אינדיגו

אני מכירה את עופר כ-12 שנים מעבודה איתו בכמה ארגונים, מתוכם עובדת איתו כ-9 שנים בחברתOne1. בתחילת הדרך, עזר לנו לגשת למכרזים בצורה אפקטיבית והכין אותנו כיצד מציגים מול קהל. בחברת One, הוא מקיים סדנאות פרזנטציה, קורסי מכירות וקורס מנהלי פרויקטים. הוא תמיד אפקטיבי ומצוין, יודע להתאים עצמו לכמה מחלקות. מלווה מנהלים שניגשים למרכזים גדולים, עוזר להם לבנות את המסר המרכזי, מה כל אחד אומר. מדובר בבן אדם מדהים, מקצועי, מספר אחת בארץ בתחומו".

גילי שלזינגר, לשעבר סמנכ"ל שיווק ומכירות ומנהלת חטיבת One1Start והיום בכירה בחברת אורקל

עופר שלום, רציתי להודות לך באופן אישי על השינוי המדהים שחל בי לאורך הסדנה בכל מה שנוגע לעמידה מול קהל. חשוב לי לספר לך שסלדתי מהנושא הזה ואפילו שקלתי לסרב להגיע לסדנה בגלל התרגולים. היום אני שמח שלקחתי בה חלק ועוד יותר שמח על התרגולים והמשובים שלך. ללא ספק אני נמצא היום במקום הרבה יותר טוב מהמקום שבו הייתי לפני שלושת המפגשים שלנו ועל כך רציתי להודות לך מאוד.

רועי לוין

הי עופר רציתי רק להגיד תודה על ההרצאה היום במפגש מועדון מנהלי הפרויקטים המשובים מהמשתתפים היו טובים מאוד (לא מפתיע כמובן) ואני חושבת שהנושא מאוד "הדהד" אצלם גם בהמשך היום

נעמה, רכבת ישראל

I had worked with Ofer Reshef as an instructor and trainer of Presentation Skills Course. Ofer is truly a remarkable presenter and brought the best in every employee. Ofer is Professional in his area (mostly sales) and my work experience with him was impeccable

Karin Kranenburg, Training Manager Verint

I hired Ofer to train speakers for the largest Microsoft events in Israel. Ofer delivered Presentation Skills workshop and worked 1:1 with those speakers in order for them to bridge the gap between technical gurus to masters in presentations. They all showed great results in front of large audience, and provided excellent feedback about Ofer. We have worked with Ofer several times afterward, keeping a strong relation that makes great results. I would recommend Ofer as a trainer with no doubt

Guy Burstein, Developer Evangelist Microsoft

לרכישת הקורס ומעבר לדף סליקה מאובטח, מלא/י עכשיו את פרטיך בטופס:

על פי סקר של חברת Prezi, פלטפורמה מבוססת-ענן לפרזנטציות, 70% מהעובדים האמריקאים שמעבירים פרזנטציות חושבים שמיומנויות פרזנטציה הן קריטיות להצלחה בקריירה (מקור: פורבס)

100% אחריות מלאה!

מה מקבלים בקורס "עמידה מול קהל"?

"עמידה מול קהל"

זהו הקורס המקיף, המקצועי והמגוון ביותר הקיים במתכונת זו בעברית. 

שיעורים המבוססים על ניסיון אמיתי “מהשטח” והבנה ארגונית עמוקה

שילוב מיוחד של כלים, השראה וידע המלווה בהרבה הומור ותובנות לקחת לעבודה ולחיים

אם הייתי מדריך אותך אחד על אחד את התכנים של הקורס ומאמן אותך באופן אישי, זה היה עולה לפחות 7000 ש”ח.

אבל לזמן מוגבל, אני מציע את הקורס במחיר היכרות של 1250 ש”ח

במקום 2500 ש”ח.

 בעד 8 תשלומים!

החשבון שלך הוא פשוט: 

כמה כסף שווה לך הזמן שייחסך בהכנת הפרזנטציות הבאות? 

ומה המשמעות הכספית של קידום? של ניהול והנעה אפקטיביים יותר של העובדים שלך? של הצגה מרשימה בפני מנהלים וקולגות? או של יותר מכירות לחברה שלך?

חבל לחכות, המחיר צפוי לעלות בחודשים הקרובים, וההשקעה שלך עכשיו בקריירה ובהצלחה שלך היא זניחה יחסית להשקעת המחיר והזמן. 

בתקופה בה כולם מתמודדים עם אתגרי המעבר לפגישות ופרזנטציות מקוונות ועם שינויים מהירים ובלתי צפויים בעולם התעסוקה, כדאי לנצל את הזמן הרב יותר שיש לך בבית, ולהכין את עצמך להזדמנויות חדשות ושינויים אפשריים בסביבת העבודה, כולל פרויקטים חדשים, חילופי מנהלים, או תפקידים חדשים.

קורס משנה חיים!

אני כל כך מאמין בקורס ויודע שהוא משנה חיים, שאני אפילו נותן לך אחריות מלאה להחזר כספי מלא ללא שאלות תוך 14 יום! אם מכל סיבה שהיא לא היית מרוצה מהקורס במהלך תקופת האחריות, כל מה שצריך לעשות זה רק לשלוח לי הודעה, ותקבל/י 100% החזר כספי מלא.

לרכישת הקורס ומעבר לדף סליקה מאובטח, מלא/י עכשיו את פרטיך בטופס:

יש לך עוד שאלות והתלבטויות?

הקורס נבנה כך שהוא מתאים לכל מציג בתחומו. את הכלים הנלמדים בקורס ניתן ליישם בהצלחה בכל תחום ואין צורך בהתאמה מיוחדת של ההדרכה.

 

יש מי שחושבים כי לא ניתן ללמוד מיומנויות כמו העברת “פרזנטציה אפקטיבית” באמצעות קורס דיגיטאלי או דרך האינטרנט. ניסיוני מלמד אחרת. הכלים שמקבלים בקורס הדיגטלי מועברים בצורה ברורה וקלה ליישום, והם אותם כלים שלימדתי באין ספור סדנאות פרונטליות. מי שנחוש להצליח יוכל ליישם את הכלים ללא קושי, לשכנע, להציג בעוצמה ובאפקטיביות, ולהשיג תוצאות והצלחות.

ניתן לחלק את התשלום עד 8 תשלומים של 157 ש”ח. זו השקעה שתחזור אליך בריבית דריבית, כיוון שההערכה, ההכרה והתוצאות שתראה מיידית יבואו לידי ביטוי גם בשכר ובהכנסות שלך בסופו של דבר.

ניתן להמשיך לייעוץ וליווי אישי (בתשלום נוסף) לתרגול והטמעה. את הייעוץ האישי ניתן לעשות כהדרכה מרחוק או בפגישה פנים אל פנים. אופציה נוספת היא להצטרף למפגש קבוצתי (פרונטאלי או בועידת וידאו) יחד עם מספר מציגים נוספים, לצורך למידה, תרגול והטמעה. הן בליווי האישי והן במפגש הקבוצתי, מציג המשתתף פרזנטציה מעולם העבודה שלו.  נערכים תרגולים בהנחיית המנחה על מנת שכל משתתף יעביר הפרזנטציה שלו בצורה המעניינת, השוטפת, העוצמתית והאפקטיבית ביותר.

מניסיון של עשרות שנים ואלפי לקוחות מרוצים, אני יודע בודאות שכל אחד יכול ללמוד כישורי פרזנטציה ולשפר את העמידה מול קהל. יש לזה עקרונות פשוטים, קלים ללמידה וליישום אם רק לומדים אותם מהאדם הנכון ומתחייבים לתהליך.

לרכישת הקורס ומעבר לדף סליקה מאובטח, מלא/י עכשיו את פרטיך בטופס:

Ⓒ​ כל הזכויות שמורות לעופר רשף | בנייה ושיווק: ספי רונן OneWeb Marketing

חוזרים לחייך

חזרנו להעביר הרצאות וסדנאות פרונטליות לעובדים ומנהלים בנושא משא ומתן, מכירות, שירות לקוחות ועוד.
כמובן שאפשר גם בזום.
לפרטים נוספים