סדנאות מכירה - למידת כלים מיוחדים שישפרו את המכירות שלך
סדנאות מכירה אפקטיביות

סדנאות מכירה

הצורך של סדנאות מכירה נוצר בעקבות הביקוש של בתי עסק חדשים, העוסקים במגוון תחומים מדי יום, התחרות בין בתי העסק השונים רק הולכת וגוברת- דבר המצריך שימוש באמצעים השיווקיים הטובים ביותר- כמו פרסום באינטרנט, בטלוויזיה ובעיתונות, וכמובן שכירת אנשי מכירות מיומנים שיסגרו עסקאות ויניבו הכנסות לבית העסק. 

סדנאות מכירה - למי מתאים?

סדנת מכירות היא סדנה המתאימה לכל אדם שמעוניין לעסוק במכירות, שכן מדובר במקצוע מכניס למדי אם וכאשר עושים אותו באופן מקצועי ונבון. בנוסף, היא מתאימה כסדנת העשרה לאנשים העוסקים בפועל במכירות, ומעוניינים או צריכים לעבור הכשרה נוספת או חידוד בנושאים מסוימים, לצורך מתן תרומה מקסימלית לחברה ולרווחיה הכלכליים.
סדנת מכירות עשויה להתבצע בשתי צורות עיקריות:
הצורה הראשונה בה מועברת הסדנה היא כקורס מלא לכל דבר ועניין הנפרש על גבי מספר שיעורים.
הצורה השנייה בה עשויה להשתלב הסדנה היא כשיעורים משלימים או נוספים לקורסים מקצועיים המלמדים מקצוע, תחום וכדומה. בשני המקרים, מטרתה של סדנת המכירות היא להכין את החניך לקראת מצבים בהם הוא ייתקל כמוכר/סוכן, כמו לקוחות שאינם מוכנים לתת הזדמנויות למוצר או לסוכן, התמודדות עם התנגדויות של לקוחות פוטנציאליים כלפי המוצר, החברה או הסוכן עצמו, ובמקביל למידת רזי עולם השיווק והמכירות: התאמת המוצר המשווק לכל אדם באופן אישי, התאמת שיטת המכירה לכל אדם באופן אישי, רכישת אמון הלקוח, ניהול משא ומתן ראוי, ההבדלים בין שיווק למכירה וכדומה.

חשיבות ההשקעה באיש מכירות של ארגון

בעלי עסקים רבים נוטים לחשוב כי אנשי מכירות ניתן להחליף במידה והם אינם מבצעים את עבודתם כראוי, וכתוצאה מכך אינם מדריכים אותם או משקיעים בהם על מנת שיוכלו לבצע את עבודתם כראוי, אולם טעות גדולה מאוד בידם. אנשי מכירות בסופו של יום הם הפנים של החברה והם אלו שלמעשה מייצגים אותה בשטח, ולכן כל מילה או התנהגות לא מכבדת או לא מקצועית כלפי לקוח פוטנציאלי עשויה להוביל לאובדן גדול של רווחים, שכן פרסום מפה לאוזן, על אחת כמה וכמה שמדובר על פרסום שלילי, אינו נופל מכל אמצעי פרסום אחר.
בנוסף, השקעה באיש מכירות, הן שליחתו לסדנת מכירות והן מבחינה אישית, תסייע לצמיחת החברה וליציבותה לטווח הארוך, שכן עובד מרוצה שטוב לו במקום עבודתו הוא עובד שמוכן להשקיע את כל כולו לעבודה ולעשות את כל שצריך על מנת להמשיך ולהתפתח בה. 
מוזמן להיכנס ולקרוא לעומק במאמר שכתבתי על סדנת מכירות

סרטונים

יצירת קשר ושבירת קרח עם הלקוח

ראיון בערוץ 2 על שיחת חולין כמקדמת עסקים

בירור צרכי הלקוח

Sales simulation feedback

סדנת מכירות למנהלי מכירות בכירים של חברת היי-טק מובילה

ראיון בתוכנית “מקצוענים” עם שירה פליקס, ערוץ 10

פוסטים נוספים

סטוריטלינג לספר סיפור

סטוריטלינג – לספר סיפור

בעולם עסקי ותחרותי אומנות סטוריטלינג אינה שמורה רק לאנשי שיווק ומכירות. בעולם של היום עם מנהלים, עובדים, בעלי עסקים ולמעשה כל מי שרוצה להצליח נדרש

קרא עוד »