מתן שירות

מתן שירותי איכותי ואדיב ללקוחות הוא אחד מגורמים המשמעותיים ביותר אשר מובילים להצלחתו או לחילופין לכישלונו של עסק. לא אחת נמצא והוכח כי אנשים שונים אשר נכנסו לאותו בית עסק על מנת לרכוש ממנו את אותו המוצר או השירות בדיוק, יצאו ממנו עם מסקנות שונות ומנוגדות לחלוטין זו לזו, וזאת אך ורק משום שחוו חוויות שירות שלא נמצא ביניהן כל קשר.

המחקרים התבצעו באופן הבא: ניגשו החוקרים הנושא לחנות מצליחה ומוכרת, וביקשו מן המוכרנים לנהוג בצורה חיובית עם לקוח אחד אשר ניגש על מנת לרכוש מוצר ספציפי, ואילו עם לקוח אחר, שניגש גם הוא לחנות על מנת לרכוש את אותו מוצר, התבקשו אותם מוכרנים לנהוג בצורה לא נעימה ואף מזלזלת. התוצאה, על פי רוב, הייתה שהלקוחות אשר קיבלו שירות איכותי ונעים הביעו כוונה לחזור לאותה חנות מדוברת ואף להמליץ עליה בחום לקרוביהם, ואילו במקרים של הלקוחות אשר חוו שירות מזלזל ולא נעים, הבטיחו אותם לקוחות לא לשוב לחנות ובנוסף להפיץ את השמועה בקרב מכריהם השונים.

מכך אנו למדים, שחשיבותו של איכות המוצר או השירות אותו משווקים בבתי עסק שונים הוא בהחלט חשוב וכבודו במקומו מונח, אולם כאשר הדרך לרכישת המוצר מלאה באנרגיות שליליות, מעדיפים אנשים רבים להתרחק ולרכוש את המוצר/השירות בממקום אחר, בו יקבלו שירות נעים וכמובן איכותי ויעיל.

בתחרות של היום, מתן שירות מקצועי ואיכותי הינו חובה

במציאות שבה ההיצע עולה על הביקוש, התחרות היא אחד האתגרים הקשים ביותר של כל עסק. אז מה על מה שמים דגש כשכולם מוכרים מוצרים כמעט זהים, כשרף האיכות אחיד במידה שהיא כמעט מטרידה והבידול הופך להיות למשימה בלתי אפשרית?

מתן שירות מקצועי

שירות היא מילת המפתח!

צרכן שבכל רגע נתון יכול לקבל את המוצר אותו הוא רוצה מעשרות ספקים שונים במחירים זולים ועם החזר השקעה גבוה התחרות על ליבו של הלקוח עוברת דרך השירות שאותו הוא מקבל. בעוד שאת המוצרים אפשר להחליף, לתושמת הלב וליחס אותו מקבל הלקוח אין תחליף. מתן שירות הוא חרב פפיות כדאי לזכור ובעוד ששירות טוב יבנה מוניטין שיקח את העסק למחוזות הכי רחוקים שרק אפשר לחשוב עליהם, מתן שירות רע יוכל להרוס כל עסק תוך ימים ספורים, זאת הסיבה שאת מלוא המשאבים, המאמצים והאנרגיות שלכם כדאי לכם להשקיע בשיפור ושדרוג השירות.

שיפור השירות

שירות הוא פרמטר שיעבור מפה לאוזן מהר יותר מאיכות, ניראות, מיתוג או כל אספקט אחר- לטוב או לרע והמוניטין שלכם הוא אבן יסוד בהצלחתה של החברה. אנחנו מזמינים אתכם להבטיח המשכיות בית העסק שלכם, את המוניטין ואת ההצלחה. אנחנו מזמינים אתכם להזדמנות ייחודית ליצור בידול אמיתי לבית העסק, בידול שישאר איתכם לאורך זמן ולא יהיה בגדר אופנה חולפת. סדנת שיפור השירות עם עופר רשף תוכל להרים את העסק כמה דרגות קדימה, בין אם אתם מנהלים עסק קיים ובין אם אתם נמצאים רק בתחילת הדרך. לא תאמינו איזה שיפור תוכלו להשיג בזכות סדנא של לא יותר מ 8 שעות.

הכשרת העובדים למתן שירות איכותי

הכשרת עובדים למתן שירות איכותי, הן מבחינת מקצועיות והן מבחינת טונציה ודרכים לפנות ללקוח, לכבוש אותו, לרכוש אמונו וכמובן להוביל לסגירת עסקה בסופו של דבר, היא אינה דבר קל אותו ניתן לבצע בהצלחה ללא הטמעת כלים ייחודיים בעובדים שילוו אותם לשארית חייהם. אי לכך ובהתאם לזאת, החלו אנשים רבים, אשר להם ניסיון רב בשירותיות וכן ביחסי אנוש ובשיווק, לקדם קורסים ייחודיים בהם ניתן לרכוש מיומנויות שונות שעוזרות להעניק ללקוחות השונים חוויות שירות יוצאות דופן, אשר יגרמו להם לשוב לאותו בית עסק. בין הנושאים הנלמדים במסגרת קורסים העוסקים בנושא השירותיות ניתן למצוא יצירת רושם ראשוני חיובי, תקשורת בין אישית, יצירת אמון וכבוד בין מעניק השירות ומקבל השירות, ועוד מגוון נושאים אשר חלקם נוגעים גם לתחום השיווק והמכירות- כמו התאמת מוצר לצורכי הלקוח, וחלקם נוגעים אף לפסיכולוגיה האנושית ולניתוח מצבים שונים בהם עלול להיתקל אדם המעניק שירות מקצועי כזה או אחר.

מעוניינים לשמוע על סדנת שירות לעובדיכם? מוזמנים ליצור איתי קשר 

במסגרת הסדנא נטפל בנושאים החיוניים לשירות כמו

  • מרכיביו של שירות
  • יכול ליצור אוירה אמפתית ולדעת להקשיב ללקוח
  • ניהול שיחה
  • אין בעיות, רק פתרונות
  • ועוד

פוסטים נוספים

הרצאות לחברות הייטק

הרצאות לחברות הייטק

חברות הייטק נושאות במקרים רבים את הדגל לאופן הניהול הנכון של החברה הן מול גורמים חיצוניים והן מול העובדים. הסיבה לכך היא שמנהלי החברה כל

קרא עוד »

קבלו פרטים על הסדנאות וההרצאות

הזדמנות מיוחדת להתפתחות אישית ומקצועית! הצטרפו עכשיו לסדנאות והרצאות מרתקות שתוכלו להעניק לצוות שלכם, ותפתחו את הפוטנציאל העסקי והארגוני.