צור קשר

*
*
*
checked

סדנאות תקשורת בינאישית

 

סדנת תקשורת בינאישית אפקטיבית

"בריאת העולם נוצרה במילה" ו:"חיים ומוות ביד הלשון" נוהגים לאמר על מנת להמחיש את עוצמתה של המילה והתקשורת הבינאישית. הניסיון המצטבר מוכיח כי אכן בעולם עסקי ודינאמי, בו עוברת התקשורת בין אנשים, הבנת תהליך התקשורת וכיצד להשתמש בה באופן מושכל יכול להעצים את התוצאות אותן נשיג בחיינו העסקיים והבינאישיים.

סדנת סגנונות תקשורת במכירות ובניהול

מנהלים, אנשי מכירות ועובדים ובאים במגע עם אנשים שונים. מחקרים מצביעים על כך כי ניתן לאפיין את הסובבים אותנו על פי סגנונות תקשורת שונים וכך לדעת כיצד לתקשר בצורה אפקטיבית יותר עם כל סגנון תקשורת. יתרה מכך, תקשורת עם אדם על פי סגנון התקשורת האופייני לו יכול לסייע לנו להניע אותו לפעולה או לקנייה של המוצר או השירות אותו אנו מבקשים למכור.
היכולת לאפיין את סגנון התקשורת האישי של כל אחד מאיתנו ואת סגנונות התקשורת של הסובבים אותנו ומכאן לתקשר בצורה אפקטיבית יותר היא יכולת המקדמת מאוד את תוצאות הניהול ואת היקפי המכירות של הרוכש ומיישם יכולת זו.סדנת שפת הגוף


התקשורת בין אנשים מתבצעת באמצעים מילוליים ובאמצעיים בלתי מילוליים. מחקרים מראים כי 90% מהמסר שלנו מורכב משפת הגוף, קשר העין והאופן בו אנו משתמשים בקולנו. השליטה בשפה הבלתי מילולית ובשפת הגוף מאפשרת להעביר מסרים בצורה נכונה ואפקטיבית ולפרש מצבים תקשורתיים מעבר לנאמר. שפת הגוף היא כלי מרכזי בהשגת תוצאות ניהוליות, עסקיות והעצמת קשרים בינאישיים.

סדנה - לקבל את ה"אחר"


תוצאות עסקיות של ארגונים נפגעים לעיתים, בשל העובדה כי ישנם מנהלים ועובדים החשים לעיתים קושי לקבל את אלה שהם "אחרים"מהם. אחרים על רקע תרבותי, השכלתי, מקצועי ועוד. כתוצאה מקושי זה, מתקשים אותם מנהלים ועובדים לבצע את תפקידם בצורה האפקטיבית ביותר, וכן הם מתקשים לנהל, לחנוך ולעבוד עם אותם אלה שנתפסים בעניהם כ"אחרים" ולא מתאימים. התמודדות עם קושי זה ותיעולו לכיוונים אפקטיביים וחיוביים, יכולים להביא לעבודה זורמת, טובה, נעימה ואפקטיבית יותר בארגון ולשפר את התוצאות העסקיות שלו.
רשף ייעוץ והדרכה | דוא"ל : office@resheftraining.com | טל' משרד: 03-6337038