רעיונות להרצאות ומופעים מיוחדים לערבי חברה לעובדים

אני אוהב ערבי חברה! בשנות עבודתי עם ארגונים וחברות רבות, זכיתי להשתתף בערבי חברה רבים, כמרצה ולעיתים רק כמוזמן מטעם הלקוח, על בסיס הקשר האישי. ערב חברה טוב בעיני הוא מפגש של עובדים שמאפשר לשים בצד לכמה שעות את התקשורת העסקית ולייצר תקשורת בינאישית בוויב אחר המאפשרת להכיר צדדים אישיים שאינם נחשפים בדרך כלל ביום יום.

בכדי להפיל את “החומות”, לשבור “דיסטנס” וליצור חיבור בינאישי טוב בין כולם, כדאי שיהיה מי שינהל, ינחה ויוביל את הערב בצורה מקצועית. אחד שיודע להוביל אנשים, לשבור את הקרח עם כמה בדיחות טובות ולהניע אנשים לשתף פעולה, ולא להישאר במצב פאסיבי. אחד כזה בהחלט יכול להיות מישהו מהארגון ואין הכרח שיהיה מישהו חיצוני בתשלום, אולם במידה ואין כזה בחברה, דאגו להביא מישהו מבחוץ, שיודע את העבודה.

רעיונות לערבי חברה

מעבר לחשיבות בחירה טובה של מי שיוביל וינחה את הערב, חשוב מאד כמובן, איזה לבחור סוג של פעילות לערב.

הנה כמה רעיונות לפעילות ערבי חברה, שתוכלו לבחון, אם אתם נמצאים בשלב של חיפוש רעיון כזה. כשמחפשים רעיון שיכול להתאים בעבור ערב חברה לעובדים, חשוב כמובן לנסות את המכנה המשותף הרחב ביותר, על מרבית המשתתפים, אולם, זכרו שלעולם לא תמצאו משהו שכולם אוהבים. תמיד יהיה מישהו שיהיה לו להגיד על משהו. זה נורמלי ולא צריך לחשוש מזה…

 

ערב אש

הבחירה המועדפת על מרבית העובדים, כבילוי לערב גיבוש חברה. אש יכול להיות במובן של אוכל על האש אבל אפשר לשלב עם זה גם מדורה. במיוחד אם הערב קריר, המדורה תאפשר ישיבה ויצירת שיח בינאישי, לצד פעילות קבוצתית. אם לא רוצים ללכת בסגנון “על האש” אפשר ללכת על סדנת פוייקה ואוכל בבישול איטי.

ערב כזה ניתן לשלב עם המון סוגי פעילויות, כגון סדנאות ג’גלינג, סטנדאפ, שירה בציבור ועוד.

 

ערב חברה עם אמן חושים

אמן חושים, יבוא לצד קטרינג טוב או פעילות נוספת ולא רק עליו תיבנה כל תוכנית הערב.אמני חושים ניחנים ביכולת להמם את הקהל עם דברים שנראים לא הגיוניים (בשילוב הומור) ולעודד שיתוף פעולה מצד הקהל. מרבית המופעים שראיתי מרתקים וכמעט ולא ניתן להישאר אדיש ליכולות בינאישיות מרתקות כמו קריאת מחשבות, טלפתיה, הזזת חפצים בכוח המחשבה ועוד. 

סדנת צחוק / סטנדפיסט

כמי שמכיר היטב את היכולות הנדרשות בקרב אנשי מקצוע שעומדים על הבמה, אני חושב שסטנדאפיסט, זה אחד המקצועות הקשים והאכזריים שבהם. להצחיק אנשים זה דבר קשה יותר ממה שנהוג לחשוב ולכן אם בוחרים בסטנדאפיסט לערב חברה, כדי לוודא שהוא מבין את הקהל ותחום הפעילות של החברה, בכדי שהתוכן יתחבר למכנה המשותף של הקהל. בקהל העובדים (בעיקר בחברות וארגונים) יש הרי כמעט מכל גיל, מין וסטאטוס אישי – נשים וגברים, רווקים, נשואים (עם או בלי ילדים), גרושים ועוד. לכן חשב לנסות לצחוק על המכנה המשותף של עובדי החברה – ולא דווקא על נושאים גנריים אחרים.

לצחוק זה בריא וסטנדאפיסט טוב, יגרום לכם לצחוק בלי הפסקה להכניס שמחת חיים, תקשורת בינאישית טובה יותר ויותר מוטיבציה בעבודה ובחיים הפרטיים. 

יש כמובן עוד המון רעיונות לערב חברה, אך אם הצלחתי לתת כאן אפילו רעיון או נקודה אחת למחשבה, יצאתי על שכרי. תהנו ותבלו.

 

פוסטים נוספים

הרצאות לחברות הייטק

הרצאות לחברות הייטק

חברות הייטק נושאות במקרים רבים את הדגל לאופן הניהול הנכון של החברה הן מול גורמים חיצוניים והן מול העובדים. הסיבה לכך היא שמנהלי החברה כל

קרא עוד »