סטוריטלינג ברוסית ככלי לשיווק העסק ברשת

מדי יום, החלטות רכישה מושפעות מסוג האישיות שהמותג מטפח, והאופן בו הצרכנים מתייחסים לערכים שהוא מגלם. כמובן שגם המוצרים או השירותים שהמותג מציע מהווים שיקול בהחלטות הרכישה, אבל אי אפשר להתעלם מהתפקיד של קשר חזק בין המותג ללקוח.

מסיבה זו, סטוריטלינג נחשב לכלי עסקי אסטרטגי רב עוצמה, במיוחד כשמותגים ישראלים מבקשים לפנות אל הנישה של קהל היעד הרוסי. פרסום ברוסית באמצעות סיפורים שהמותגים מספרים, מסייע לקהל להחליט איך הם מרגישים כלפי המותג.

מותגים שפונים לקהל הרוסי משדרים מסרים יצירתיים בתכנים שדומים לסיפורים קצרים

בסדנת סטוריטלינג, בעלי עסקים שמעוניינים למשוך קהל רוסי אל בתי העסק שלהם, לומדים את אמנות כתיבת הסיפורים העסקיים, אותם הם יכולים לפרסם באתר שלהם, עם שזירת נרטיב אישי או סיפורים על האופן בו השירותים או המוצרים שלהם שיפרו ללקוחות שלהם את החיים, או כל היבט אחר שהופך את התוכן למעניין.

תוכן כזה מרתק את הקוראים, והסיפורים מסייעים למותגים לבנות מערכת יחסים אמינה עם הלקוחות. בשלב הבא, מותגים יכולים לחזק את הקשרים שנבנו באמצעות עמידה בהבטחות שסופקו בתכנים, וכמובן, באמצעות ייצור מוצרים איכותיים או מתן שירותי מעולים, על מנת להבטיח נאמנות למותג.

כל אדם, בכל מקום, שתגידו לו את המילים "היה היה פעם...", יעצור ויקשיב

סיפורים הם כלי רב עוצמה בכל מצב, והמגזר העסקי הרוסי אינו חסין מהכוחות הקסומים של סטוריטלינג. פרסום ברוסית מבוסס היום על סיפורים כתובים היטב שמובילים לשיתופים חברתיים, שיווק ברשתות החברתיות ותכנים שיווקיים שנחשבים להיבטים משמעותיים באסטרטגיית הקידום של העסק, כשהסיפורים נעוצים בליבת הכלים האלו.

סטוריטלינג הוא כלי מושלם ליצירת אישיות למותגים, וזוהי שיטה שמאפשרת לכם לוודא שהקוראים שלכם זוכרים אתכם ומעודדים לקוחות פוטנציאליים לבצע רכישות בפועל.

סטוריטלינג מסייע למותגים לתאר אילו ערכים הם מגלמים

יש אלפי מותגים מובילים בכל ענף, אז איך ניתן ליצור אישיות עסקית שבולטת מול המתחרים ושהצרכנים יכולים להתייחס אליה? נכון, דרך סיפור. תחשבו על זה רגע. אם אתם מציגים ומקדמים את המותג שלכם באתר האינטרנט שלכם, אנשים היו רוצים לדעת במה אתם מאמינים, נכון? בהחלט.

סדנת סטוריטלינג מנחה בעלי עסקים לשתף את הערכים שהם מאמינים בהם ולתאר אילו אירועים גרמו להם להטמיע ערכים מסוימים בחייהם האישיים והמקצועיים, כדי לטפח את האישיות העסקית הייחודית שלהם.

אנשים מעוניינים לעשות עסקים עם מותגים שמדברים אליהם בגובה העיניים

הודות לרשתות החברתיות ולשפע של תכנים עסקיים שמאפשרים ללקוחות מהמגזר הרוסי לעקוב באופן קבוע אחר חברות והשירותים שהן מציעות, אנשים מצפים שבעלי העסקים ידברו אליהם בגובה העיניים ויספרו את סיפוריהם.

במובן זה, פרסום ברוסית, בתמיכת הכוח של הסיפורים, מאפשר למותגים לקבוע בבירור מהם ערכי הליבה שלהם ולשדר מסר של בית עסק שמדבר עם לקוחותיו בגובה העיניים.

פוסטים נוספים

חוזרים לחייך

חזרנו להעביר הרצאות וסדנאות פרונטליות לעובדים ומנהלים בנושא משא ומתן, מכירות, שירות לקוחות ועוד.
כמובן שאפשר גם בזום.
לפרטים נוספים