קורס שכנוע והשפעה אונליין - לרתום את העמיתים שלך להקשבה והסכמה | עופר רשף

קורס שכנוע והשפעה אפקטיבי אונליין

מחיר: 950 ₪ במקום 1650

בחר עד 5 תשלומים בהליך הרכישה

תכולת הקורס שכנוע, השפעה ורתימה של עמיתים בארגון

קורס שכנוע והשפעה לקידום רעיונות בהצלחה רבה יותר

בין אם אתה מנהל צוות או מנהל של חברה גדולה, מידת ההצלחה שלך בתפקיד, תלויה ביכולת שלך לרתום את העמיתים לדרך שלך. בקורס הדיגיטלי הזה תלמד כיצד לעשות זאת נכון.

מגוון כלים פרקטיים, עם ניסיון הצלחה מוכח, בהם כל מנהל יכול להשתמש ביום יום ובאמצעותם לשכנע עמיתים ולרתום אותם לסייע לו במשימותיו, לשתף איתו פעולה ובכל למקסם את הצלחתו ואת הצלחת העמיתים והארגון כולו.

תועלות קורס שכנוע, השפעה ורתימה של עמיתים בארגון:

 • רכישת ידע והביטחון לתקשר ביעילות עם בעלי העניין ועמיתים בכול נקודת תקשורת.
 • יצירת שפה משותפת בין עמיתים בארגון אשר תתגבש ותוטמע כאשר נעשה בה שימוש חוזר כל העת.
 • פרויקטים יסתיימו בשיעור הצלחה גבוה יותר וכך יופחתו עלויות בטווח הארוך.
 • רכישת אמינות, מהימנות ויכולת לתקשר בצורה אפקטיבית יותר עם האנשים הנכונים, תוך צמצום בעלויות הנובעות מתקלות, טעויות ואי הבנות בין גורמים שונים הקשורים לפרויקט   ולתהליכי העבודה.
 • יכולת טובה יותר להתמודד ביעילות עם בעיות שוטפות, לפתור קונפליקטים ולהאציל סמכויות באופן אפקטיבי.
 • יצירת שיתוף פעולה כולל המתבצע ברחבי הארגון בצורה טובה ואפקטיבית יותר, דבר אשר ישפיע לחיוב על תרבות הארגון כולו.

מה תלמד בקורס?

 • העמית הארגוני כלקוח – גישות ותפיסות
 • הקשבה פעילה, תשאול, בירור והבהרת צרכי העמית
 • הצגת הפתרון והתועלות לעמית.
 • התמודדות עם התנגדויות העמית.
 • הגעה להסכמה והצלחה ברתימת העמית.

הפרקים והשיעורים בקורס שכנוע, השפעה ורתימה של עמיתים בארגון

בחר פרק ולחץ על הצג שיעור
פרק 1 פתיחה 1 שיעורים
הצג שיעור
הצג שיעור
הצג שיעור
שיעור 4 – ניסוח המסר המרכזי במסר לעמית הצג שיעור
הצג שיעור
שיעור 2 – הגעה להסכמה והצלחה ברתימת העמית הצג שיעור
זה יכול לעניין לדעתך מישהו נוסף?
ניתן, רצוי ואף מומלץ לשתף 
 
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

תיאור קורס שכנוע, השפעה ורתימה של עמיתים בארגון:

מנהלים, מנהלי פרויקטים ועובדים בתפקידים שונים, נדרשים, על מנת להצליח בביצוע מוצלח של תהליך, בניהול הפרויקט ולהצליח להביאו לגמר מוצלח, להצליח לרתום עמיתים, מנהלים מקבילים או עובדים אחרים, להפעיל כישורים שונים תוך שימוש במיומנויות רכות רבות ומגוונות. במסגרת זו הם נדרשים לתקשר באופן אפקטיבי עם האנשים השונים ולהפעיל בהצלחה מיומנויות של שכנוע והשפעה ורתימה וכל זאת תוך הפעלת תקשורת בינאישית אפקטיבית.

שכנוע היא אמנות ענפה ומסועפת, היא נלמדת ונחקרת על ידי מיטב המוחות בעולם שמפצחים את סודותיה בעולם העסקי, בעולם האקדמיה, בחיי היום יום ובכל מסגרת אפשרית.

המחקרים השונים מציגים מגוון עשיר ביותר של תאוריות שונות, כאשר אלה יכולות להציג את אופן התפיסה והשימוש שלנו בתורה השכנוע וההשפעה בעבודתנו ובמהלך החיים שלנו.

כדאי לדעת שיש רמות ודרגות שונות של שכנוע, ואם אתם מוצאים את עצמכם מתעקשים בשכנוע הקרובים אליכם, רתימה של עמיתים או אפילו בשינוי עמדה מינוריים אל תאמרו נואש. נכון שיש אנשים אשר נולדים עם כישורי שכנוע, לכאורה, ונדמה כי החיים שלהם קלים הרבה יותר, אך במקרים רבים מדובר על לא יותר מצירוף מקרים במסגרתו מתקיימים תנאים מסוימים שמקנים לאדם יכולת שכנוע. מה שאומר שגם מי שלא נולד מאוד משכנע יוכל לרכוש כלים שיעזרו לו לנתב סיטואציות והתנהגויות של אנשים אל הכיוון בו הוא מעוניין.

שכנוע הוא למעשה תהליך מאוד סכמתי וברגע שמבינים כיצד תפיסתו של האדם פועלת, יכולת השפעה הופכת להיות תכונה בלתי נפרדת מסל היכולות שלנו.

צורות השכנוע הקיימות הן ברמת רחבות ביותר, כך לדוגמא ברמה הבסיסית ביותר שכנוע יהיה יצירת מצב של למידה בעלת מעורבות נמוכה, מודל שהוצג בשנות השישים על ידי חוקר בשם קרוגמן. הכוונה כאן היא להתגברות על מנגנוני הסלקטיביות באמצעות עקיפתם על ידי שימוש בנוסחים הומוריסטיים ומטופשים למטרת העברת המסר. כמו זה ישנן צורות נוספות של שכנוע כמו באמצעות הפעלה, שימוש במנהיגי דיעה והרשימה עוד ארוכה.

יכולות השכנוע שלנו משמשות אותנו בכל דבר בחיים, החל מהתנהלות בחיים הפרטיים מול בני המשפחה והחברים דרך התנהלות מול לקוחות ולקוחות פוטנציאליים, קבלת העלאה מהבוס או רתימה של עמיתים לביצוע משימה או פעולה כזו או אחרת. למדתי כי אנשים יעשו את מה שאנו מבקשים מהם בשני תנאים: יחבבו אותנו, יעריכו אותנו, ויפיקו תועלת מכך שישתפו איתנו פעולה. למה הכוונה תועלת? יש לכך היבטים רבים ועל כך נרחיב בקורס.

יש אלה החושבים כי לא ניתן ללמוד מנהיגות בקורס. בסדנה. באמצעות קורס דיגיטאלי, לימודים באינטרנט. ניסיוני מראה אחרת. הנחתי אין ספור סדנאות ואימנתי מנהלים רבים. ראיתי כיצד ניתן ללמד את הכלים. כיצד ניתן להצליח ליישם את הכלים ולהצליח להנהיג ולהשיג תוצאות והצלחות. אין ספק כי לעבודה צמודה עם מנהלים יש יתרון על לימוד נושא המנהיגות באמצעות קורס אינטרנטי, ובכל זאת הכלים שמקבלים בקורסים שהכנתי, שמועברים כקורסים און ליין, מועברים בצורה ברורה וקלה ליישום. 

ניתן כמובן להמשיך לייעוץ של המנחה המלווה את המנהל ומסייע לו להטמיע את הכלים ולהצליח. ייעוץ וליווי זה יכול להתבצע גם כן, גם בפגישות פרונטאליות פנים אל פנים וגם בשיחות ועידה, שיחות זום או בכל פורמט של הדרכה דיגיטאלית והדרכה מרחוק.

קיימת אפשרות להמשיך את הקורס הדיגיטאלי במפגש פרונטאלי עם מספר מנהלים על מנת ליצור קבוצת למידה ויישום של הכלים וכן ללוות מספר מנהלים אשר רכשו את הקורס בפורמט של שיחת ועידה או הדרכה דיגיטאלית על מנת לסייע להם להצליח ליישם את הכלים.

המלצות על המרצה בקורס - עופר רשף

עופר יקר, זו הייתה הפתעה נעימה לפגוש אותך היום. המצגת שלך מרתקת, מדהים כמה הרבה תועלת הבאת בזמן כה קצר. אני ממש שמחה שהגעתי היום. להשתמע,
אורית אלון
סמנכ"לית משאבי אנוש, באייר
הי עופר רציתי רק להגיד תודה על ההרצאה היום במפגש מועדון מנהלי הפרויקטים המשובים מהמשתתפים היו טובים מאוד (לא מפתיע כמובן) ואני חושבת שהנושא מאוד "הדהד" אצלם גם בהמשך היום.
נעמה ברקוביץ'
מנהלת הדרכה רכבת ישראל
עופר שלום, מגיע לך תודה אישית מכובדת מזאת. אתה מורה מעורר השראה והענקת לי כלים מצוינים להמשך חיי! חשתי שאתה נותן לי מכל הלב והעשרת אותי במנה גדושה. יישר כוח ותודה רבה על המתנה המיוחדת הזאת,
תומר עזרא
הקריה האקדמית אונו M.B.Aסטודנט לתואר

אנשים שקנו קורס זה התעניינו גם בקורסים הבאים:

חוזרים לחייך

חזרנו להעביר הרצאות וסדנאות פרונטליות לעובדים ומנהלים בנושא משא ומתן, מכירות, שירות לקוחות ועוד.
כמובן שאפשר גם בזום.
לפרטים נוספים