קורס הכנה לראיון עבודה

מחיר: 900 ₪

מחיר: 650 ₪

בחר עד 10 תשלומים בהליך הרכישה

תכולת הקורס: הכנה לראיון עבודה

קורס הכנה לראיון עבודה - ידע שיביא אותך לעבר עבודת חלומותך

הגעת לראיון, מלא מוטיבציה ורצון להצליח, אך שוב סיימת אותו, בתחושת החמצה? מרגיש שאינך מצליח להביא את עצמך לידי ביטוי ולענות בצורה טובה לשאלות?
בקורס הכנה לראיון עבודה תלמד כיצד להפסיק את תחושת התסכול, חוסר הביטחון ולקבל יתרון יחסי מול המתחרים. להגיע לראיון, מלא בטחון, ליצור תקשורת טובה עם המראיין ולהצליח!

תועלות מקורס הכנה לראיון עבודה:

בסוף האימון המועמד ישפר את מיומנויות הראיון שלו בנושאים הבאים וכתוצאה מכך יגדיל את הסיכוי שלו לעבור את הראיון בהצלחה. קורס הכנס לראיון עבודה כולל:

 • ידע ליצור אוירה נעימה בפתיחת הריאיון.
 • ידע להציג את עצמו באופן אפקטיבי.
 • ידע להציג את ניסיונו וכישוריו כמענה לצורכי המראיין/מקום העבודה העתידי.
 • ידע להתמודד עם שאלות מורכבות ומכשילות.
 • ידע להפעיל שפת גוף אפקטיבית לאורך כל תהליך הריאיון.

מה תלמד בקורס?

 • תכנון והכנה לקראת ראיון עבודה
 • מענה נכון ואפקטיבי לשאלת המפתח: “ספר על עצמך”.
 • מענה נכון ואפקטיבי לשאלות אופייניות בראיון עבודה
 • הפעלת שפת גוף אפקטיבית בעת ראיון עבודה.
 • האצלת סמכויות אפקטיבית.

הפרקים והשיעורים בקורס הכנה לראיון עבודה:

בחר פרק ולחץ על הצג שיעור
הכנה לראיון עבודה רשימת שיעורים: 7 שיעורים
שיעור 1 – פתיחה הצג שיעור
שיעור 2 – הכנה לקראת ראיון עבודה הצג שיעור
שיעור 3 – ‘ספר על עצמך’ הצג שיעור
שיעור 4 – מענה לשאלות אופייניות בראיון עבודה הצג שיעור
שיעור 5 – שימוש אפקטיבי בשפת הגוף הצג שיעור
שיעור 6 – סיכום הצג שיעור
שיעור 7 – בונוס – מתוך תוכניות טלויזיה הצג שיעור
זה יכול לעניין לדעתך מישהו נוסף?
ניתן, רצוי ואף מומלץ לשתף 
 

תיאור קורס הכנה לראיון עבודה:

מנהלים, עובדים ומועמדים למקומות עבודה מבקשים לקבל אימון אישי בהתמודדות אפקטיבית עם ראיון עבודה. זאת ממספר סיבות מרכזיות:

 • המועמד מבקש להגדיל את סיכוייו לעבור את הריאיון בהצלחה ולהתקבל למקום העבודה או להתקבל לתפקיד בכיר יותר/אחר בארגון בו הוא עובד.
 • המועמד חווה בעבר חוויות של כישלון.
 • המועמד חש חשש לקראת הריאיון.
 • המועמד מבקש לשפר את התקשורת הבלתי מילולית שלו בעת הריאיון.
 • המועמד מבקש אימון אישי על מנת לענות בצורה אפקטיבית על שאלות מכשילות בראיון.

ראיון עבודה הוא אינו דבר פשוט אותו קל לעבור בהצלחה. להלן מס’ טיפים שמטרתם עזרה ביצירת רושם ראשוני נכון וטוב בראיונות עבודה ואשר עליהם נעבור בקורס:

טרם ריאיון העבודה :

 1. השתדלו ללמוד ככל הניתן אודות החברה בה אתם מבקשים לעבוד: חפשו באתרי אינטרנט (גוגל הוא מקור מצוין לתחקירים מסוג זה), שאלו חברים ומכרים האם שמעו עליה והבינו מהו עיסוקה המרכזי של החברה. כך תוכלו להבין האם הליכתכם לראיון עבודה היא רלוונטית ועניינית, והאם מתאים לכם לעבוד בחברה זו. יתרון נוסף לעריכת תחקיר אודות מקום עבודה אופציונלי היא הרשמת המראיין בזמן ראיון העבודה- לעיתים תכופות, אם לא תמיד, שואל המראיין את המרואיין האם הוא מכיר את החברה או את התחום בה היא עוסקת באופן כללי, ותשובה נכונה ועניינית לשאלה זו תוכל להקנות לכם יתרון משמעותי על יתר המתמודדים מולכם על התפקיד.
 2. לבוש: הגיעו בלבוש ראוי ומכובד בהתאם למקום העבודה אליו אתם מגישים מועמדות: אם אתם מגישים מועמדות למשרד עורכי דין נחשב, מן הראוי שתגיעו בלבוש מכובד ורשמי: מכנס שחור קלאסי וחולצה לבנה מכופתרת. לעומת זאת, אם הנכם מגישים מועמדות לתפקיד מוכרנים ברשת אופנה מובילה, מן הראוי שתתלבשו בצורה עדכנית ואופנתית.
  חשוב לציין כי בכל מצב יש להימנע ככל הניתן מלבישת בגדים חושפניים או בעלי מסרים מסוימים (כמו הצהרות פוליטיות או כיתוב שאמור לשעשע ויכול להתפרש בצורה אחרת לגמרי), שכן אתם לא יכולים לדעת מי האדם שיעמוד מולכם- דתי, בעל דעות פוליטיות כאלו ואחרות וכדומה.
  גברים– הגיעו מגולחים ומסופרים לראיון העבודה ואל תשכחו להתבשם (אך לא בצורה מוגזמת).
  נשים– התאפרו במידה והקפידו להסתרק בצורה סולידית (גם פה יש להקפיד על בישום מינימלי).
 3. הגיעו עם כל המסמכים הרלוונטיים מסודרים בקלסר או ניילונית- 2 העתקים מקורות החיים שלכם והמלצות מסודרות ממקומות עבודה קודמים, על מנת למנוע סרבול ולעשות רושם של אדם מאורגן וקפדן.

 
במהלך ריאיון העבודה :

 1. הגיעו למקום הריאיון 10-15 דק’ מוקדם יותר מהשעה בה נקבע לכם הריאיון. אם אתם תלויים בתחבורה ציבורית או חוששים מפקקים- הגיעו אפילו מוקדם יותר. איחור לראיון העבודה מעיד על חוסר ארגון ונטייה לאחר גם בחיי היומיום, ויכול לחבל באופן בלתי ניתן לתיקון בריאיון העבודה.
 2. בכניסה לחדר הראיונות, חייכו והציגו עצמכם בקול רם ומלא ביטחון, ולחצו את ידו של המראיין (אם יש כמה, לחצו את ידם של כולם) במידה נכונה- לחיצה שאינה רפה אך מנגד אינה חזקה מדי.
 3. שבו בצורה זקופה ושמרו על קשר עין עם המראיין/ים- הימנעו מהשפלת מבט, המתפרשת כנשיאת דברי שקר, וממבט מתרוצץ בחדר- דבר המעיד על בלבול וחוסר יכולת מיקוד.
  המחקרים השונים מציגים מגוון עשיר ביותר של תאוריות שונות, כאשר אלה יכולות להציג את אופן התפיסה והשימוש שלנו בתורה השכנוע וההשפעה בעבודתנו ובמהלך החיים שלנו.
  יש אלה החושבים כי לא ניתן ללמוד כיצד להתראיין ולעבור ראיון עבודה בהצלחה –  בקורס. בסדנה. באמצעות קורס דיגיטאלי, לימודים באינטרנט. ניסיוני מראה אחרת. הנחתי סדנאות ואימנתי אין ספור מועמדים. ראיתי כיצד ניתן ללמד את הכלים. כיצד ניתן להצליח ליישם את הכלים ולהצליח להנהיג ולהשיג תוצאות והצלחות. אין ספק כי לאימון פרונטלי ולתרגול מולי יש יתרון על לימוד האופן בו עלינו להתראיין בהצלחה לראיון עבודה,  באמצעות קורס אינטרנטי, ובכל זאת הכלים שמקבלים בקורסים שהכנתי, שמועברים כקורסים און ליין, מועברים בצורה ברורה וקלה ליישום.
  ניתן כמובן להמשיך לייעוץ של המנחה המלווה את המועמד ומסייע לו להטמיע את הכלים ולהצליח. ייעוץ וליווי זה יכול להתבצע גם כן, גם בפגישות פרונטאליות פנים אל פנים וגם בשיחות ועידה, שיחות זום או בכל פורמט של הדרכה דיגיטאלית והדרכה מרחוק.

אנשים שקנו קורס זה התעניינו גם בקורסים הבאים:

קבלו פרטים על הסדנאות וההרצאות

הזדמנות מיוחדת להתפתחות אישית ומקצועית! הצטרפו עכשיו לסדנאות והרצאות מרתקות שתוכלו להעניק לצוות שלכם, ותפתחו את הפוטנציאל העסקי והארגוני.