תקשורת בינאישית אפקטיבית

תקשורת בינאישית דרך סדנא חוויתית

אי אפשר להמעיט בחשיבותה של התקשורת בחיינו ויש שאומרים, שתקשורת היא הבסיס החשוב ביותר ליחסים בין אנשים. סדנאות תקשורת בינאישית, הן סדנאות חווייתיות, שמטרתן לשפר בקרב המשתתפים, את התקשורת הבינאישית שלהם עם העובדים האחרים בצוות, העובדים ואפילו הלקוחות. סדנאות תקשורת לארגונים כוללות תרגילים בתקשורת בין אישית, לשיפור מיומנויות תקשורת בינאישית. משתתפי סדנת תקשורת  לעובדים, מדווחים על שיפור משמעותי ביחסים עם חבריהם לצוות בעקבות יישום מיומנויות תקשורת בינאישית שהם לומדים בסדנא. שיפור תקשורת בעבודה מביא לעובדים מרוצים יותר במקום עבודה והורדת סף תסכול.

לפרטים מלאים על כל אחת מסדנאות תקשורת לארגונים – לחץ על הסדנא הרלוונטית, או פנה אליי באחד האמצעים הנוחים לך (טלפון, ווצאפ או טופס) ונשמח לעמוד לשרותך.

סדנת תקשורת בינאישית אפקטיבית

מהי תקשורת טובה? מחקרים מצביעים על כך שאנשים מצליחים, בחייהם האישיים או העסקיים, מצטיינים במיומנויות תקשורת בינאישית. כמעט כל אחד ואחת מהמצליחנים סביבנו – מפוליטיקאי ועד מנהל בכיר, הוא מומחה לתקשורת בין אישית. באמצעות תקשורת בינאישית טובה, הם יודעים לרתום אנשים לעבודה מלאת משמעות ועמידה ביעדים. בסדנת תקשורת בינאישית אפקטיבית, אני מסביר מהי תקשורת טובה, ואיך לשפר תקשורת, בכדי להפוך את העבודה בין העובדים לאפקטיבית יותר ולייצר תוצאות טובות יותר לחברה.

סדנת סגנונות תקשורת במכירות ובניהול

מעוניינים לדעת איך לשפר תקשורת? ישנם ארבע סגנונות של תקשורת ולכל אחת ואחד מאיתנו, משתמש באופן בלתי מודע, באחד מסגנונות התקשורת הללו. סדנת סגנונות מלמדת על אחת מהדרכים הטובות ביותר לשיפור תקשורת בינאישית, עם כל אדם שאנו מדברים איתו. משתתפי הסדנא ידעו בסיומה לדעת לאבחן במהירות את הסגנון האישי של כל אדם, ולדבר אליו בסגנון התקשורת האישי שלו. תקשורת עם אדם על פי סגנון התקשורת האופייני לו, יכולה לסייע לנו להניע אותו לפעולה (שכנוע), לקנייה של המוצר או השירות אותו אנו מוכרים.

סדנת שפת גוף

הסדנא עוסקת בתקשורת בינאישית באמצעיים בלתי מילוליים – העברת מסר באמצעות שפת הגוף, קשר העין והאופן בו אנו משתמשים בקולנו. השליטה בשפה הבלתי מילולית ובשפת הגוף מאפשרת להעביר מסרים בצורה נכונה ואפקטיבית ולפרש מצבים תקשורתיים מעבר לנאמר. תרגילי תקשורת בין אישית שמועברים בסדנא, מלמדים איך להשתמש בשפת הגוף ככלי מרכזי בהשגת תוצאות ניהוליות, עסקיות והעצמת קשרים בינאישיים.

סדנת פתרון קונפליקטים

העולם העסקי והניהולי של היום מורכב ביותר. מנהלים ועובדים נדרשים לעבוד ולתקשר עם אנשים בדרגי ניהול שונים, בממשקים מגוונים, אנשים עם אינטרסים שונים ובמגוון צורות תקשורת. מורכבות זו בהכרח טומנת בחובה קונפליקטים שונים. המיומנות לנהל את הקונפליקטים באופן אפקטיבי ולהגיע לעבודה מתוך שיתוף פעולה, הכרחית על מנת לעמוד ביעדים העסקיים, הניהוליים ובמשימות של כל מנהל ועובד ולעבוד באווירה נעימה ותומכת.

המשתתפים בכל אחת מסדנאות התקשורת השונים שאני מעביר, מספרים על שביעות רצון גדולה וחוויה משמעותית. רבים ממשתפים סקרים שביצעתי כחודש לאחר העברת סדנאות דיווחו על שיפור משמעותי בתקשורת בין הקולגות בעבודה, לאחר יישום התרגילים בתקשורת בין אישית המועברים בסדנא

להזמנת סדנה לפיתוח תקשורת בין אישית, פנה אליי באמצעות דף צור קשר ואשמח לעמוד לשרותך.

סרטונים - סדנאות תקשורת בין אישית

עופר רשף ב’מקצוענים’ ערוץ 10 על תקשורת בינאישית אפקטיבית
עופר רשף מנחה סדנה למנהלים ואנשי מכירות בכירים בסניף אוגנדה של חברת בלטון הפועלת בעשר מדינות באפריקה, בנושא עבודת צוות ותקשורת בינאישית ובנושא מכירות.
Ofer reshef – Balton-Uganda – Team Work & Selling Skills
עופר רשף מנחה סדנה למנהלים ואנשי מכירות בכירים בסניף אוגנדה של חברת בלטון הפועלת בעשר מדינות באפריקה, בנושא עבודת צוות ותקשורת בינאישית ובנושא מכירות.
בין לקוחותי
"אני ממליץ על עופר רשף בחום, לכל ארגון החפץ בשינוי ופיתוח שדרת הניהול ולכל מי,
שמעוניין לגלות מוכנות ופתיחות לעולם הניהול המודרני"