קורס מכירות

קורס מכירות איכותי, מקיף ומעשי

ברוכים הבאים לקורס מכירות מקיף שנועד לחולל מהפכה בגישה שלכם למכירות, תוך שילוב טכניקות חדשניות עם תובנות מתחומי הפסיכולוגיה והתקשורת.

הרשמה לקורס מכירות יכולה להיות צעד קריטי בהתפתחות המקצועית שלכם, בין אם אתם חדשים בתחום או אנשי מכירות מנוסים. קורס המכירות של עופר רשף נועד לשפר את הכישורים הקיימים שלכם ולספק לכם כישורים, ידע ומיומנויות נוספים, כולל טכניקות מכירה מתקדמות, אסטרטגיות תקשורת, טקטיקות משא ומתן, ועוד.

תחום המכירות מתפתח כל הזמן. גם אם אתם כבר עוסקים בתחום, קורס המכירות של עופר רשף יכול לרענן ולעדכן את הידע שלכם לגבי המגמות והמתודולוגיות העדכניות ביותר, ולהבטיח שתישארו בטופ בתחום. על ידי יישום הנלמד בקורס, תוכלו לשפר באופן משמעותי את ביצועי המכירות שלכם, להגדיל הכנסות, להשיג שיעורי המרה גבוהים יותר לשמר לקוחות טוב יותר. משמעות הדבר יכולה להיות קידום, פוטנציאל השתכרות גבוה יותר ותפקידי מכירות יוקרתיים יותר.

הקורס מתמקד לא רק בטכניקות מכירה אלא גם בפיתוח מיומנויות רכות כמו אינטליגנציה רגשית, פתרון בעיות והסתגלות. מיומנויות אלה חיוניות לבניית מערכות יחסים מתמשכות עם לקוחות והצלחה גם בתרחישי מכירות מורכבים. ידע ויכולת מולידים ביטחון ביכולות המכירות שלכם, אשר באה לידי ביטוי לעתים קרובות באינטראקציות שלכם עם לקוחות ובתוצאות המכירות שלכם.

למה ללמוד מכירות?

בחירה בקריירה במכירות יכולה להיות החלטה מתגמלת מאוד מכמה סיבות. תפקידי מכירות מגיעים לעתים קרובות עם פוטנציאל לשכר גבוה, במיוחד באמצעות עמלות ובונוסים המבוססים על ביצועים. משמעות הדבר היא שהמאמץ וההצלחה שלכם משפיעים ישירות על ההכנסה שלכם. בתפקידי מכירות מקבלים משוב ברור ומיידי על רמת הביצועים, בהתבסס על מדדי מכירות ויעדים. קשר ישיר זה בין מאמץ לתוצאה יכול להיות מאוד מספק ומניע.

משרות מכירות זמינות כמעט בכל ענף. לכן תוכלו בוודאי למצוא נישה שמתאימה לתחומי העניין והמומחיות שלכם. בנוסף, תפקידי מכירות מציעים לעתים קרובות גמישות מבחינת שעות העבודה והמיקום, במיוחד בתחומים המאפשרים עבודה מרחוק. אנשי מכירות בעלי ביצועים גבוהים עוברים לעתים קרובות במהירות לתפקידים גבוהים יותר, כגון ניהול מכירות או תפקידים בכירים. תפקידי מכירות רבים כרוכים בעבודה כחלק מצוות, ומציעים הזדמנות לשתף פעולה, לשתף אסטרטגיות וללמוד מעמיתים.

מכירות הן תחום המתפתח במהירות עם שינויים מתמידים בהתנהגות הצרכנים, הטכנולוגיה והאסטרטגיות. עובדה זו מעודדת למידה מתמשכת ופיתוח אישי לשם שמירה על רמת מקצועיות, אתגר ועניין. בנוסף, קריירה במכירות היא אידיאלית עבור מי שאוהב אינטראקציה עם אנשים.

מיומנויות הנלמדות מעיסוק במכירות, כגון תקשורת, משא ומתן, שכנוע ותכנון אסטרטגי, ניתנות להעברה לתפקידים ותחומים אחרים, והן בעלות ערך רב בחיינו. תפקידי מכירות מטפחים לעתים קרובות חשיבה יזמית – לומדים להבין את צרכי השוק, פסיכולוגיית הלקוחות והדינמיקה העסקית. מיומנויות אלה חיוניות עבור אלה מאיתנו ששואפים להתחיל עסק משלהם או להתקדם לתפקידים בכירים. מיומנויות מכירה מבוקשות ברחבי העולם, ומציעות הזדמנויות לעבוד במדינות שונות. 

קורס מכירות עופר רשף

אילו מיומנויות מכירה ספציפיות הקורס יעזור לי לשפר?

קורס זה תוכנן בקפידה כדי לשפר מגוון רחב של מיומנויות מכירה שהן חיוניות עבור אנשי מכירות בימים אלה. נלמד על תפיסות עולם במכירות ואת שלבי המכירה האפקטיבית, נלמד כיצד לזהות ולמקד לקוחות פוטנציאליים ביעילות, לבנות קרבה ומערכות יחסים, וטכניקות ליצירת קשרים חזקים עם לקוחות, להבנת הצרכים שלהם ולבניית אמון. נבין כיצד להציג את המוצר ואת התועלות שלו ללקוח, נלמד לפתח את היכולת לקרוא ולהגיב לרגשותיהם של הלקוחות, ונחדד את כישורי התקשורת המילולית והלא מילולית, כולל הקשבה פעילה ודיבור משכנע.

בנוסף, נכיר אסטרטגיות לטיפול והתגברות על התנגדויות נפוצות בתהליך המכירה ושיטות שונות לסגירת עסקאות בצורה יעילה, תוך התאמה למצבים שונים. נבין כיצד לנתח נתוני מכירות כדי לקבל החלטות מבוססות-נתונים. נפתח את הכישורים להסתגל למצבי מכירה שונים ולתנאי שוק משתנים, נשפר את היכולת ליצור וליישם אסטרטגיות ותוכניות מכירה יעילות ונגביר את המוטיבציה והמשמעת העצמית הדרושים להצלחה מתמשכת במכירות.

מיומנויות נוספות שתוכלו לרכוש בקורס כוללות – שפת גוף אפקטיבית במכירות, טכניקות יעילות לזיהוי ומשיכת לידים פוטנציאליים, טכניקות סגירה המסייעות לסגור עסקאות באופן מהיר ואפקטיבי, טקטיקות משא ומתן כדי לצייד אתכם ביכולת לנהל משא ומתן תוך שמירה על יחסים חיוביים עם הלקוחות, ניהול זמן וארגון לפרודוקטיביות אופטימלית, מיומנויות תכנון אסטרטגי מפותחות, ועוד.

האם קורס מכירות זה מתאים יותר למתחילים או לאנשי מכירות מנוסים?

הקורס תוכנן לשרת מגוון רחב של משתתפים, ממתחילים ועד לאנשי מכירות מנוסים. הוא מתחיל בהיכרות עם כמה מושגי מכירות בסיסיים, מושלמים עבור אלה חדשים בתחום או זקוקים לרענון. בהמשך מתמקד הקורס בטכניקות, ידע וכלים חיוניים שיכולים לשמש אנשי מכירות בכל שלב בקריירה שבו הם נמצאים. הקורס בנוי באופן הניתן להתאמה לצרכים הספציפיים ולרמות הניסיון השונות של המשתתפים, כך שעבור כולם יהיה בעל ערך ורלוונטי. בשל כל זאת, לא נדרש ידע מוקדם לשם הבנת הקורס. עם זאת, כדי להבטיח שתוכלו להפיק ממנו תועלת מלאה, מומלץ לגייס נכונות ללמוד, מוטיבציה ומחוייבות לבצע את התרגילים וליישם את הקורס בתרחישי מכירות בעולם האמיתי כדי להטמיע היטב את הנלמד.

ישנן דוגמאות לסיפורי הצלחה של משתתפים קודמים?

בהחלט! לקורס רקורד של שיפור משמעותי בביצועי המכירות של משתתפיו, בגידול בהכנסות ממכירות, ביישום טכניקות משא ומתן מתקדמות ואסטרטגיות אינטליגנציה רגשית שנלמדו. משתתפי עבר בקורס קודמו לתפקידים ניהוליים לאחר שהציגו שיפור מרשים בכישורי מנהיגות הצוות והתכנון האסטרטגי שלהם, אשר התחדדו במהלך הקורס. משתתפים אחרים הרחיבו בהצלחה את תיקי הלקוחות שלהם ודיווח על שיפור בשיעורי שביעות רצון הלקוחות כתוצאה ישירה ממיומנויות התקשורת וניהול הלקוחות שנרכשו בקורס.

תוכלו לקרוא עוד סיפורי הצלחה כאן ובעמוד ההמלצות באתר.

זה יכול לעניין לדעתך מישהו נוסף?
ניתן, רצוי ואף מומלץ לשתף 
 

מהם הכישורים והניסיון של מדריך הקורס, עופר רשף?

עופר רשף הוא מרצה, מאמן אישי וקבוצתי, יועץ בנושאי פיתוח מנהלים, מכירות, פרזנטציות ועוד מזה כ-30 שנה. הוא בעל תואר שני במדיניות ציבורית וניהול של אוניברסיטת תל אביב, ומחבר הספר “להטיס את הפרפרים במבנה”. עופר משמש גם כמנטור של מרצי TED ומדריך, חונך ומאמן באופן אישי מנהלים בכירים, אנשי שיווק, ארגונים מהגדולים במשק, ועוד.

קורס המכירות מזקק את הידע והניסיון הרבים שצבר עופר לאורך השנים בליווי וייעוץ עסקי במגזרים רבים ושונים, כולל מתן טיפים, כלים ושיטות מעשיות ייחודיות שפיתח בעצמו ויסייעו לכם בבניית קריירה מוצלחת ורווחית במכירות.

לעופר רקורד מוכח של הצלחה בכל תחומי עיסוקיו, והוא מוכר כמנטור עסקי מהמובילים בישראל. 

כיצד מועבר הקורס?

הקורס מורכב מצפייה בסרטונים אונליין, מכל מקום שנוח לכם ובקצב שלכם. בנוסף לסרטונים, תקבלו גם דפי עבודה שיסייעו בתהליך הלמידה שלכם ויעזרו לכם להטמיע וליישם את הכלים. לקורסי אונליין יתרונות רבים – אינכם תלויים בקצב הכיתה, אין הפרעות ועיכובים על ידי תלמידים אחרים, ויש כאמור גמישות רבה בקצב הלימוד כך שכל אחד יכול למצוא את הזמן והמקום המתאימים לו ביותר ללמידה. אין לחץ לסיים את הקורס בזמן ספציפי – הכל תלוי בהעדפה שלכם.  

האם אוכל לחזור שוב ושוב לחומרי הקורס לאחר הצפייה?

כן, לכל מי שרכש את הקורס קיימת גישה פתוחה אליו בכל עת. תוכלו לחזור לחומרי הקורס ולצפות שוב ושוב בחלקיו השונים כרצונכם, כדי להיזכר, לתרגל שוב ולשפר את הבנתכם.

מהן התוצאות הצפויות של צפייה בקורס?

הגדלת מספר לקוחות חדשים, המרות ומכירות.

פיתוח דפוסי חשיבה גמישים ומוכווני-צמיחה לשיפור מתמיד.

שיפור קשרי לקוחות והגדלת נאמנותם.

התמודדות משופרת עם התנגדויות.

שיפור במיצוב החברה ומוצריה.

הפחתת כמות ועוצמת ההתנגדויות בתהליך המכירה.

חסכון בזמן ובאנרגיה בתהליך המכירה.

מחיר: 2,100 ₪

מחיר: 1,110 ₪

בחר עד 10 תשלומים בהליך הרכישה

תכולת הקורס: אומנות המכירה האפקטיבית

סרטונים

יצירת קשר ושבירת קרח עם הלקוח

ראיון בערוץ 2 על שיחת חולין כמקדמת עסקים

בירור צרכי הלקוח

Sales simulation feedback

סדנת מכירות למנהלי מכירות בכירים של חברת היי-טק מובילה

ראיון בתוכנית “מקצוענים” עם שירה פליקס, ערוץ 10

פוסטים נוספים

הרצאות לחברות הייטק

הרצאות לחברות הייטק

חברות הייטק נושאות במקרים רבים את הדגל לאופן הניהול הנכון של החברה הן מול גורמים חיצוניים והן מול העובדים. הסיבה לכך היא שמנהלי החברה כל

קרא עוד »