קורס אמנות המכירה

בעולם התחרותי של היום- מכירה היא מילת המפתח.
לכולם יש מוצרים, המוצרים והשירותים די דומים בין המתחרים, המחירים תחרותיים, סטנדרט השירות גם הוא גבוה והתחרות על הלב ועל הכיס של הלקוח היא פשוט אימתנית, הדבר היחיד שיכול לעשות את ההבדל הוא יכולת המכירה.
מכירה היא אמנות שכוללת בתוכה פרמטרים רבים, כאשר אספקט אחד שחשוב להתיחס אליו הוא תהליך פוסט מכירה וטיפול בדיסוננס קוגנטיבי שעלול להתעורר אצל הלקוח.
חברות רבות טועות לחשוב שעם סיום אקט המכירה תהליך המכירה נגמר, וכאן נוצר עקב אכילס, משום שאם ללקוח אין את התמיכה, האוזן הקשבת והשירות הנדרש גם לאחר המכירה, זאת בהחלט יכולה להיות הרכישה האחרונה אותה הוא ביצע בחברה, שלא לדבר על הנזק ההיקפי שעלול להגרם כתוצאה מפגיעה במוניטין שנוצר מלקוחות לא מרוצים.

עופר רשף על בירור צרכי הלקוח

מה נלמד בסדנת מכירות ?

במסגרת קורס אמנות המכירה אשר נמשך פרק זמן שבין 8 ל 24 שעות נגע בושאים כמו

  • גישות באמנות המכירה- מטבע הדברים ישנן גישות שונות במכירה, כשהבסיסיות בהן הן גישת ה”פוש” או מול גישת ה”פול”. איזו טקטיקה נכונה ומתי, איך לזהות באיזו אסטרטגיה לפעול, מתי צריך לדעת ללחוץ ומתי לשחרר.
  • שלבים ותהליכים באמנות המכירה- מכירה היא בהחלט אמנות וככזו יש לה מחזוריות ושלבים. חשוב מאד להכיר ולזהות כל שלב בתהליך- בכדי לנהל את התהליך ולא להיות מנוהלים על ידו.
  • ניהול ושימוש בשפת גוף במהלך המכירה- חשיבות שפת הגוף בתקשורת, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על מכירה היא מובנת מאליה, אלה שבמקרים רבים אנשים לא מודעים לתנועות גוף, הבעות פנים ולשפת הגוף שלהם באופן כללי. מאחר והדיבור מהווה רק חלק מאד קטן בתקשורת שלנו, בחיים באופן כללי ובמכירות בכלל- לשפת הגוף יש תפקיד מכריע בהצלחת המכירה.
  • מכירות טלפוניות – רזי ההצלחה במכירה טלפונית, וכן- זה אפשרי.

בנוסף לאלה- נגע בעוד מגוון נושאים נוספים.
קורס אמנות המכירה מיועד לאנשי מכירות, מנהלים, בעלי עסקים, שכירים ועצמאיים.
הסדנא תעזור לשפר את ביצוע הארגון ולהגדיל את היקף המכירות של העסק.
זאת בהחלט לא סדנא שהייתם רוצים לפספס.

פוסטים נוספים

הרצאות לחברות הייטק

הרצאות לחברות הייטק

חברות הייטק נושאות במקרים רבים את הדגל לאופן הניהול הנכון של החברה הן מול גורמים חיצוניים והן מול העובדים. הסיבה לכך היא שמנהלי החברה כל

קרא עוד »