פרק 7

פרק 7 

להרצות ב- TED – להעביר רעיון מעורר השראה | עם תמיר גילת

איך מגיעים לאחת הבמות הגדולות בעולם כמו הבמה של TED?
איך מתכוננים לכך ומה נדרש מהמרצה?

בפברואר 2011 תמיר גילת אובחן כחולה בשתי מחלות סרטן סופניות והתבשר מרופאיו כי נותרו לו עד שישה חודשים לחיות. הרופאים לקו בחוסר אופטימיות שלתמיר יש ממנה בכמויות אדירות והיה אף רופא שהציע לו לוותר על טיפולים, לקנות כרטיס טיסה לטיול מסביב לעולם ולהיפרד מיקיריו.  תמיר, מן הסתם, אף לא שקל זאת. היום, 12 שנים וחצי אחרי מוגדר תמיר כנס רפואי, הוא מקדיש את חייו בהתנדבות לנושא הסרטן. הוא מכהן כיו”ר הקרן לחקר הסרטן בישראל ומלווה חולי סרטן ובני משפחותיהם, בהתמודדות עם הסרטן. החזון של תמיר הוא להשאיר מורשת לשלושת בנותיו ולעולם, כי חיים מעצימים ומדויקים מבוססים על שלושה יסודות אותם מכנה תמיר my 3 TG’s.  לתת לבחור מטרות ראויות. להפוך את הנתינה לדרך חיים  ולהוקיר תודה תודה על מה שיש לנו. תמיר ניצל את במת ה –  TED, להעברת המסרים הללו. בפרק זה אני מראיין את תמיר על מסלול חייו, ההתמודדויות שלו, העשייה שלו למען הקרן לחקר הסרטן בישראל וליווי חולי הסרטן כדרך חיים, תוך התייחסות להרצאת ה- TED שלו,  שהיה לי הכבוד להיות המוביל בצוות שהכין את תמיר להרצאה.

לצפייה בכל הפרקים לחצו על תמונת הפודקאסט

תודה רבה שהאזנתם!

מוזמנים לשתף את הפודקאסט לכל מי שאתם חושבים שיכול להפיק תועלת ממנו.

אשמח אם תדרגו אותי בחמישה כוכבים באפליקציה שבה אתם מאזינים, ואם אתם רוצים לקבל מידע נוסף על הסדנאות, ההרצאות והקורסים שלי –אפשר למצוא כאן באתר.

אשמח אם תשתפו

ספר של עופר רשף
להטיס את הפרפרים במבנה – מהדורה חדשה – לרכישת הספר לחצו על התמונה

פוסטים נוספים

הרצאות לחברות הייטק

הרצאות לחברות הייטק

חברות הייטק נושאות במקרים רבים את הדגל לאופן הניהול הנכון של החברה הן מול גורמים חיצוניים והן מול העובדים. הסיבה לכך היא שמנהלי החברה כל

קרא עוד »