פיתוח עסקי

ארגון שהגיע לנקודת רוויה ויש לו בסיס לקוחות ופעילות קבועה ומבוססת עלול להכנס למצב של סטגנציה. במקרה כזה הדרך להתדרדרות היא קצרה ומהירה.
בעולם תחרותי וקפיטליסטי שבו אנחנו חיים היד חייבת כל הזמן להיות על הדופק ולהשאר במקום זו פשוט לא אפשרות, לכן כל ארגון חייב להשקיע את התשומות הדרושות לטובת סקטור הפיתוח העסקי שלו.
במקרים רבים חברות מפעילות מחלקות פנימיות שעוסקות בפיתוח עסקי שמטרתו לגייס לקוחות נוספים, לבנות אסטרטגיית פעילות, לפתח מוצרים חדשים ועוד ועוד. בין אם קיימת בארגון מחלקת פיתוח עסקי ובין אם מדובר על חברה קטנה שאינה מפעילה מחלקה כזו- יש לתת את הדעת לסוגיה זו.

סדנת פיתוח עסקי

בין אם קיימת מחלקה ובין אם לא קיימת אחת כזאת בבית העסק שלכם, אנחנו מזמינים אתכם להשתתף בסדנת פיתוח עסקי שתעניק כם כלים ממשיים, מקצועיים ומועילים. שיתוף של גורם חיצוני לתהליכי הפיתוח העסקי שלכם יוכל להעניק בדיוק את הפרספקטיבה הנחוצה לזיהוי החולשות כמו גם החוזקות בצורה המדוייקת ביותר.
בסדנת פיתוח עסקי תצטיידו במיטב הכלים שיעניקו לכם תמיכה ואפשרויות עבודה בגזרות השונות של בית העסק, החל מחדירה לשווקים חדשים, דרך שימור שווקים קיימים, פיתוח מוצרים ואיכותם, שיפור רמת השירות ועוד.
פיתוח עסקי הוא תחום רחב החולש על כל הרבדים שקשורים לעסק ויותר, שכן לצד פיתוח החדש חייבים לחזק את הקיים על מנת לאפשר בסיס יציב מספיק. חשוב לזכור שבלעדי הבסיס שיוכל להעניק רוח גבית, תהליכי פיתוח עלולים להתעכב או להכשל, ולכן חשוב מאוד, לצד הפיתוח העסקי להקפיד על ביצוע בדק בית וחיזוק כל מערכות הארגון.

פוסטים נוספים

הרצאות לחברות הייטק

הרצאות לחברות הייטק

חברות הייטק נושאות במקרים רבים את הדגל לאופן הניהול הנכון של החברה הן מול גורמים חיצוניים והן מול העובדים. הסיבה לכך היא שמנהלי החברה כל

קרא עוד »