סדנאות שכנוע והשפעה

סדנאות שכנוע והשפעה - רקע כללי

מנהלי, עובדים ומנהלי פרויקטים, מנהלי לקוחות פנימיים, נדרשים, על מנת להצליח להפעיל כישורים שונים תוך שימוש במיומנויות רכות רבות ומגוונות. במסגרת זו הם נדרשים לתקשר באופן אפקטיבי עם בעלי העניין השונים בפרויקט ועם עמיתים וממונים בארגון, ולהפעיל בהצלחה מיומנויות של שכנוע והשפעה, תקשורת חיובית ואפקטיבית, האצלת סמכויות ופתרון קונפליקטים. סדנאות אלה זו באה במטרה לצייד את המנהלים, העובדים ומנהלי הפרויקטים במיומנויות אלה.

לסדנה תועלות רבות, הן למשתתפי הסדנאות והן לארגון: למשתתפים יהיה את הידע והביטחון לתקשר ביעילות עם בעלי העניין ועמיתים או ממונים בכול נקודת תקשורת. תהיה שפה משותפת בין המשתתפים אשר תתגבש ותוטמע כאשר נעשה בה שימוש חוזר כל העת. פרויקטים יסתיימו בשיעור הצלחה גבוה יותר וכך יופחתו עלויות בטווח הארוך. המשתתפים ירכשו אמינות ומהימנות כאשר הם יודעים לתקשר בצורה אפקטיבית יותר עם האנשים הנכונים, תוך צמצום בעלויות הנובעות מתקלות, טעויות ואי הבנות בין גורמים שונים. תהיה להם יכולת טובה יותר להתמודד ביעילות עם בעיות שוטפות, לפתור קונפליקטים ולהאציל באופן אפקטיבי.
תהליך זה יביא לשיתוף פעולה כולל המתבצע ברחבי הארגון בצורה טובה ואפקטיבית יותר, דבר אשר ישפיע לחיוב על תרבות הארגון כולו.

בין לקוחותי
"אני ממליץ על עופר רשף בחום, לכל ארגון החפץ בשינוי ופיתוח שדרת הניהול ולכל מי,
שמעוניין לגלות מוכנות ופתיחות לעולם הניהול המודרני"
זה יכול לעניין לדעתך מישהו נוסף?
ניתן, רצוי ואף מומלץ לשתף 
 
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp