סגנונות תקשורת

מרבית התקשורת בין בני האדם נעשית ללא מילים. התקשורת המילולית היא קצה הקרחון שמורכב מפרמטרים רבים נוספים כמו שפת גוף, טונציות, הבעות פנים, דינאמיקה ועוד.


תקשורת היא אחד הכלים המשמעותיים ביותר בהתנהלות שלנו בחיים הן בפן הפרטי שלהם והן בפן העסקי והתעסקותי וגווניה רבים.

סגנונות תקשורת שונים משמשים אותנו בכל שעה של היום כאשר אלה משתנים בהתאם לאנשים שעימם אנחנו מתקשרים, הסיטואציה ומטרת ההתקשרות.


רובינו עסוקים בשיפור צורת התקשורת המילולית שלנו, כאשר למעשה העברת המסרים המרכזית נעשית דווקא מאחורי הקלעים של המילים וכך, ככל שנשלוט טוב יותר באספקטים של התקשורת בכל סגנונות תקשורת על רבדיה, בכל הסיטואציות השונות כך נוכל להגדיל את הסיכוי שלנו להגיע לנקודת היעד ולממש את מטרת התקשורת.
סל כלים עבור סגנונות תקשורת שונים.


רשף ייעוץ והדרכה הוא בית לפיתוח כישורי ניהול ושכנוע שיספק לכם את מארז הכלים הרחב ביותר תוך הענקת הדרכה מלאה לשיפור הביצועים שלכם בסגנונות תקשורת שונים. ההדרכות מתבצעות תוך השמת דגש על סיטואציות שונות, בין אם מדובר על שיפור כישורי מכירות או ניהול , סדנאות תקשורת בין אישית ושפת גוף, סדנאות שכנוע, ניהול משא ומתן ועוד.
הכל בחיים נשען על אנשים בסופו של דבר והדבר היחיד שמחבר ביניהם באמת היא התקשורת.

פוסטים נוספים

הרצאות לחברות הייטק

הרצאות לחברות הייטק

חברות הייטק נושאות במקרים רבים את הדגל לאופן הניהול הנכון של החברה הן מול גורמים חיצוניים והן מול העובדים. הסיבה לכך היא שמנהלי החברה כל

קרא עוד »