ניהול עובדים

היום כולם כבר יודעים שלב ליבו של הארגון, בין אם מדובר על הייטק וגם אם מדובר על לוו טק- הוא העובד. העובדים הם האספקט החשוב ביותר של הארגון ללא קשר למה הוא מייצר, מוכר או איזה שירות הוא מספק, ובעוד שבעבר הגישה הייתה שונה לחלוטין והעובד נתפס כבר תחלופה, הרי שהיום- יותר ויותר ארגונים מבינים שהשקעה בעובדיהם היא כדאית ומשתלמם.
ניהול עובדים היא לא משימה פשוטה, וזאת משום שהמנהל מתמודד עם כל האספקטים הקשורים בנפש האדם, כך שהמנהל הוא האבא והאמא, הגננת, הבוס, האוזן הקשבת, המוטיבטור, המגביל ועוד ועוד.

ניהול עובדים היא אמנות של ממש והיא מצריכה מידה רבה של מקצועיות, הבנה של אנשים, יכולת קשב גבוהה מאוד והרבה מאוד סבלנות.

הכשרה ופיתוח של מנהלים

למרבה הצער, מעטים המקומות שמכשירים מנהלים באופן ראוי לטובת משימת ניהול עובדים ובבתי הספר לעסקים באקדמיה הפער או היכולת להוריד לרמה המעשית את כל התיאוריה היא נמוכה למדי.
רשף ייעוץ והדרכה הוא בית ספר שהוקם במטרה לשפר את הביצועיים העסקיים של ישראל, ואם מדברים על עסקים- מדברים קודם כל על בני אדם.
אחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בסדנאת ניהול עובדים אותה אנו מעבירים, בה תוכלו לקבל כלים מקצועיים, יחודיים ויעילים- כאלה שיסיעו לכם להגביר את רמות המוטיבציה של העובדים שלכם, להגביר את רמות האושר שלהם, לשפר את מידת התפוקה של העובדים, להגביר את רמת המחויבות שלהם כלפי הארגון ולהפוך את העבודה שלהם ליעילה יותר ובזבזנית פחות.

פוסטים נוספים

להטיס את הפרפרים במבנה מהדורה חדשה מעודכנת ומקיפה

'להטיס את הפרפרים במבנה'

ספר מקצועי במהדורה חדשה, מעודכנת ומקיפה
יוצא לאור!
אם חשוב לך להפוך למנהיג הפרזנטציה זה הזמן לקחת חלק בהוצאה לאור של הספר אשר ממתין להדפסה ♡