ניהול זמן ומשימות

ניהול זמן ומשימות הוא אחד האתגרים היותר גדולים בחייהם של כולנו, בין אם מדובר על שכירים שעובדים במשרד ובין אם מדובר על עצמאיים אשר עובדים מהבית, מנהלים ועובדים מקצועיים כאחד, כולם צריכים להתמודד עם מסגרות הזמן הלחוצות, המשימות שאינן נגמרות לעולם והמחויבויות שלנו כלפי הבוסים, הלקוחות, הקולגות וכו’.
רובינו חיים בתחושה כאילו אין מספיק שעות ביממה ושלא משנה מה נעשה לעולם לא נספיק לסיים את כל הערמה שהצטברה על השולחן וכל זה רק מאתמול.


למעשה, אנחנו תוצר של הצטברות הרגלים לא נכונים על פני שנים והחיים שלנו יכולים להיות הרבה יותר קלים אם רק נשנה את שיטות העבודה שלנו, רמת הסדר והארגון ואופן ההתנהלות ותיעדוף הדברים.
למעשה יש לכם את היכולת להפוך את הימים שלכם לקלים יותר, קצרים יותר ולהוריד רמות לחץ בצורה ניכרת. אתם יכולים להיות יעילים ומהירים יותר בעבודה שלכם ואפילו להספיק לעמוד בחובות שלכם מבלי שזה יעלה לכם בבריאות או בזמן עם המשפחה.


אם רק תסגלו לעצמכם את שיטות העבודה הנכונות תוכלו לגלות שיש בדיוק מספיק שעות ביממה לכל מה שאנחנו רוצים או צריכים לעשות והסוד טמון באופן הניהול שלנו. זמן הוא אולי המשאב היקר ביותר שיש לנו מה שהופך ניהול זמן ומשימות לפעולה אקוטית וחשובה ביותר.


התחילו לשפר את החיים וההצלחתו שלכם בניהול נכון של הזמן שלכם.

מתוך סדנת ניהול אפקטיבי של משא ומתן

פוסטים נוספים

משפט הסיכום בפרזנטציה

מתוך הספר: “להטיס את הפרפרים במבנה” מאת עופר רשף.  לקריאת הספר ורכישת המהדורה הדיגיטלית » זהו, לדעתי, החלק החשוב ביותר בפרזנטציה, והוא יכול להציל את הפרזנטציה

קרא עוד »

כך התחלתי להופיע מול קהל

מתוך הספר: “להטיס את הפרפרים במבנה” מאת עופר רשף. כך הכול התחיל… “אתה. אתה תתרגל העברת פעולה עכשיו…” אמר אודי, המדריך בקורס ההדרכה בצופים, לנער

קרא עוד »

היי,

אני שמח שקפצת לבקר באתר שלי!

 

אני ממשיך ללוות אתכם גם בתקופה זאת ולעזור לכל לקוחותי לצלוח את התקופה וליישם שינויים נדרשים בעקבות המצב.

את כל הסדנאות וההרצאות שלי, ניתן לקבל גם באונליין – וובינר ואימונים אישיים בפגישות זום.

עכשיו במחירי קורונה משתלמים!

לפרטים צרו איתי קשר

שנהיה כולנו בריאים ובטוחים

שלכם, עופר

קישורים מהירים