נטוורקינג

אחד הכלים החשובים והחזקים ביותר לעולם העסקי, וגם לחיים החברתיים שלנו זהו נטוורקינג. עלייתן של הרשתות החברתיות ותחייתו של עולם האינטרנט בכלל מעגנים בדיוק את המקום הזה שמהווה נקודה כל כך חשובה ומרכזית לחיים שלנו. בני האדם הם יצורים חברתיים והחיברות חשובה לנו כמעט לכל אספקט של החיים. בעבודה ובעסקים ניתן לראות כי לנטוורקינג ולקשרים החברתיים שלנו יש משקל עצום וערך מוסף רב הן לשכירים, לעצמאיים, למנהלים ולבעלי עסקים בהיקפים שונים. רשת הקשרים שלנו מסייעת לנו לקבל לקוחות, למצוא עבודה, למצוא עובדים ושותפים, להרחיב את הפעילות, להגדיל הכנסות, הרי בסופו של דבר- העולם עומד על אנשים.

יצירת נטוורקינג

זה נכון שיש אנשים חברתיים יותר וחברתיים פחות ולעיתים נדמה שלאחרים זה בא כל כך בטבעיות בעוד שאני פשוט לא מצליח לייצר שיחות חולין שמהן גם אולי יצא לי משהו בסופו של דבר.
אז כדאי לדעת שלמרות שתקשורתיות וחברותיות הן תכונות שבאותו בקלות יתרה לאנשים מסויימים, הרי שלא מדובר בתכונה גנטית, אלא בהתנהגות שניתן לרכוש ולפתח. גם אם אתם האנשים הכי אנטי סוציאליים שפגשת עד היום לכאורה, בעזרת עבודה לא מאומצת מדיי גם אתם תוכלו להתחיל להפיק את המקסימום האפשרי מכל מפגש חברתי שיתרחש בחייכם.
בסדנת הנטוורקינג של עופר רשף תוכלו לרכוש וליישם כלים שיסיעו לכם להפיק את מלוא הפוטנציאל במהלך מפגשים חברתיים ועסקיים.

כמה טיפים לנטוורקינג יעיל

כרטיסי ביקור- השקיעו בתכנון ועיצוב כרטיס ביקור מקצועי והקפידו שתמיד יהיו עליכם כמה.
שיחות חולין- הרבו בשיחות חולין, תיזמו שיחות ותוודאו שאתם מנהלים אותן כהלכה, כך שבסופו של דבר יתבצעו החלפת פרטים.
מפגשים חברתיים וכנסים- הרבו להגיע לכנסים ומפגשים חברתיים ועסקיים והקפידו להתרועע עם אנשים חדשים, בלי להיות צמודים רק לאלה שאתם מכירים.

בואו ללמוד עוד בנושא באמצעות הדרכה דיגיטלית מבית עופר רשף

פוסטים נוספים

הרצאות לחברות הייטק

הרצאות לחברות הייטק

חברות הייטק נושאות במקרים רבים את הדגל לאופן הניהול הנכון של החברה הן מול גורמים חיצוניים והן מול העובדים. הסיבה לכך היא שמנהלי החברה כל

קרא עוד »