ייעוץ ניהולי

תפקידו של המנהל הוא תפקיד חשוב מאוד בארגון. נכון שהלב הפועם של כל ארגון הוא העובד, אך עובד בלי מנהיג הוא כמו אדם שהולך בחושך ונתון בכל עת לסכנות של מעידה. המנהל ממלא בתפקיד אחד אין סוף כובעים.

מעבר להיותו “בוס” המנהל הוא האבא והאמא של העובד בארגון, במקרים רבים הוא משמש גם על תקן גננת, הוא ללא ספק גם פסיכולוג במידה זו או אחרת ובמקרים רבים הוא גם חבר. כל אלה וכובעים נוספים הם רק חלק מתפקידיו של המנהל שממשיך לעבוד גם אחרי שהעבודה נגמרה וכולם הלכו הביתה. האקדמיה ופתרונות ההכשרה השונים מספקים קווים כללים בלבד להכשרתו של המנהל, שכן עיקר ההכשרה מתרכז במרבית המקרים בפן הטכני של עבודתו של המנהל. התנהלות, התייעלות וכסף הן מילות המפתח בהכשרתו של המנהל שמקבל מעט מאוד כלים מעשיים לניהול נכון של בני אדם.

סדנאות ייעוץ ניהולי

רשף ייעוץ והדרכה מספק סדנאות פיתוח מנהלים, קורסים, הכשרות וייעוץ ניהולי תוך התייחסות לכל האספקטים והרבדים איתם המנהל צריך להתמודד בעבודתו. ייעוץ ניהולי כולל הענקת כלים פרקטיים לעבודתו של המנהל הן ברמת התהליכים, אך בעיקר בניהול עובדיו. ייעוץ ניהולי כולל אספקת כלים מעשיים וממוקדים שילוו את המנהל לכל אורך עבודתו, כך שבמסגרת ההדרכה יטופלו נושאים כמו יצירת מוטיבציה, מנגנוני בקרה וגמול, פתרון משברים, ניהול והובלה של תהליכים ועוד. רשף ייעוץ והדרכה מספק מגוון של פתרונות ניהול שמתוכם ניתן להרכיב סל כלים מקצועי ויעיל במיוחד שיסיע לכם להקים או לעצב מחדש ארגון חזק, ריווחי ומקצועי בו עובדים עובדים מאושרים ופרודוקטיביים.

פוסטים נוספים

הרצאות לחברות הייטק

הרצאות לחברות הייטק

חברות הייטק נושאות במקרים רבים את הדגל לאופן הניהול הנכון של החברה הן מול גורמים חיצוניים והן מול העובדים. הסיבה לכך היא שמנהלי החברה כל

קרא עוד »