במדיה

במדיה - פודקאסטים, ראיונות ותוכניות בהם השתתפתי

התראיינתי אני, בפודקאסט של אלון שוורץ: “עיצוב מרחב”. פרק בו אני משתף את הידע והניסיון העשיר שצברתי לאורך יותר מ-30 שנות הנחיית סדנאות והעברת הרצאות בארגונים בנושא פרזנטציה והופעה מול קהל. אלון כתב:

בפרק שוחחנו על מה נדרש כדי לייצר העברת מסרים, … שוחחנו על ההשפעה הארגונית שיש להבנה שתקשורת היא עניין שיש ללמוד, על מה ההבדל בין מפגש חי למפגש מקוון . אז לכל מי שרוצה להבין משהו על מרחבי תקשורת אנושית והעברת מסרים, זה הפרק עבורכם.”

לפרק המלא בספוטיפיי.

אעריך ואודה על כל שיתוף 🙏❤

מתוך תיאור פרק הפודקאסט של גיא אסולין “שנינו ביחד וככל אחד.. לבד”, בפרק: “מהו הסוד הגדול לעמידה מול קהל ולפרזנטציה טובה – תורת המסרים”:

“בפרק הזה אירחתי את עופר רשף שהוא מומחה לעמידה מול קהל, פרזנטציה והעברת מסרים ובדקתי אותו האם בכלל ניתן ללמוד לא לפחד מעמידה מול קהל או שזה בגנים כי יש את האדם שיעלה על במות כאילו זה  הכי טבעי לו בעולם ויש את אלו שיקפאו ברגע שהם יצטרכו לעלות על הבאה. ניסיתי להבין מה קורה שם, מאחורי הבמה רגע לפני שהאורות נדלקים והקהל מוחא כפיים.”

לפרק המלא בספוטיפיי.

אעריך ואודה על כל שיתוף 🙏❤

מתוך תיאור פרק הפודקאסט “ללטש את היהלום הפנימי” של ורד גרנדיר פרוכטמן: 

“פרזנטציה עצמית פוגשת אותנו בכל ערוץ של תקשורת בין אישית עם הסביבה, ולכן – פרק בנושא הפרזנטציה שרלוונטית לכל תחומי החיים. בפרק הנוכחי אני מארחת את מומחה הפרזנטציה עופר רשף, בעל ניסיון של 30 שנה, מומחה לכישורי מנהיגות, ניהול ופיתוח מנהלים, מכירות, ותקשורת בין אישית.”

לפרק המלא בספוטיפיי.

אעריך ואודה על כל שיתוף 🙏❤

מתוך תיאור פרק הפודקאסט “הכל תוכן” של אריאל מ”כוהנים מדיה”:

“לעמוד מול קהל מפחיד אתכם? מה לגבי התמודדות עם תקלות תוך כדי הרצאה? איזה בגד נכון ללבוש בזום ואיך מתמודדים עם קהל עוין?

הפרק הבא עוסק בתחומים אלה וגם הרבה נושאים נוספים, האורח שלי בפרק זה הוא מר עופר רשף, מומחה לעמידה מול קהל ולפרזנטציה, מנחה קבוצות וארגונים. צפייה והאזנה ערבה.”

לפרק המלא ביוטיוב.

לפרק המלא בספוטיפיי.

אעריך ואודה על כל שיתוף 🙏❤

מתוך תיאור פרק הפודקאסט “מחילת הארנב” של גילי פיינשטיין:
“הפעם אני משוחחת עם עופר רשף, מרצה, מנחה סדנאות ומומחה בפרזנטציה והעברת מסרים.

בשנת 2014 יצא לאור סיפרו: “להטיס את הפרפרים במבנה”, ספר יישומי בנושא פרזנטציה ואומנות הופעה בפני קהל. נמנה על צוות המנטורים של TED. 

 אם חשבתם עד היום שתחום הפרזנטציה רלוונטי רק עבור מנהלים או מרצים, חישבו שוב! מסתבר שכ-90% מהמסר בראיון עבודה או פגישה מועבר באמצעות פרזנטציה ושפת גוף נכונה. שוחחתי עם עופר על שיטות וטיפים כיצד לעשות זאת נכון.”

לפרק המלא בספוטיפיי

אעריך ואודה על כל שיתוף 🙏❤

"אני ממליץ על עופר רשף בחום, לכל ארגון החפץ בשינוי ופיתוח שדרת הניהול ולכל מי,
שמעוניין לגלות מוכנות ופתיחות לעולם הניהול המודרני"

קבלו פרטים על הסדנאות וההרצאות

הזדמנות מיוחדת להתפתחות אישית ומקצועית! הצטרפו עכשיו לסדנאות והרצאות מרתקות שתוכלו להעניק לצוות שלכם, ותפתחו את הפוטנציאל העסקי והארגוני.