אימון אישי למנהלים בחברות מודרניות - עופר רשף
אימון אישי למנהלים עם עופר

אימון אישי למנהלים בחברות מודרניות

המטרה של כל עסק היא לבצע עסקאות מוצלחות כדי ליצור קשרים עסקיים ארוכי טווח ושיתופי פעולה איכותיים שיובילו להעלאה ברמת ההכנסות של החברה. כדי להגיע לכך כל עסק מבצע פעולות שונות כמו שיפור היכולות של אנשי המכירות, קידום תהליכי עבודה מודרניים ועוד. מנהלי החברה מתאימים את הטקטיקה שבה הם נוקטים כדי לפעול על פי האסטרטגיה השיווקית והניהולית שנקבעה. אחת הדרכים המוצלחות כדי להשיג את התוצאות הללו היא לקבל אימון אישי למנהלים כדי להתוות את הדרך. המנהלים משמשים דוגמה לכל שאר העובדים בדרגות השונות ולכן קיימת סבירות שהאג’נדה שהם יובילו, תעלה את המוטיבציה של רבדי הניהול ושל העובדים האחרים, כדי לקדם את מצבו של העסק.

כל אדם זקוק להדרכה כדי לפעול בתחומים מסוימים, הן במישור האישי והן המישור העסקי. כדי לבצע מהלכים מסוימים בצורה ראויה חייבים ללמוד ולקבל הדרכה. זו יכולה להיות סדנה בנושא תוכנה חדשה, מערכת CRM לניהול או לחלופין נושאים אישיים הקשורים לתכשירים קוסמטיים כמו שמפו או מסכה לשיער אשר מצריכים שיטה ייחודית כדי להשתמש בהם. אדם צריך להכיר בעובדה שללא ההכוונה הוא לא יגיע לכל המטרות שלו ולכן ברגע שהוא מכיר בחשיבותה, הוא מקשיב בהרצאות של אימון אישי למנהלים או בהדרכה של אחד לאחד כדי להבין את הדברים באופן מעמיק.

הערך המוסף של אימון אישי למנהלים

בסיעור מוחות עם המאמן כל מנהל מסביר את דרך ההתנהלות שלו ביום יום וזאת כדי למצוא את הנושאים שבהם הוא זקוק לאימון. התחומים משתנים בעסקים השונים וקשורים לאופן ההתנהלות, לתחומי העשייה, לאחריות על כמות של עובדים, קשרים עם חו”ל ועוד. מי שעוסק ברובד של אימון אישי למנהלים הוא איש מיומן וחד מחשבה ולכן תוך זמן קצר הוא עולה על הנקודות הבעייתיות של כל מנהל ואם מדובר באימונים אישיים הוא מתמקד בהן.

אם מדובר באימונים רוחביים בחברה, מתמקדים בעת אימון אישי למנהלים בנושאים שיקדמו את העסק כמו לדוגמה שיטה חדשה של מכירות, פעילות באמצעות לידים, דרכים לפרסום העסק ועוד. לאורך תקופת האימון, המנהלים מקבלים ערך מוסף שמסייע להם מאד בהתנהלות מול העובדים ומול גורמים עסקיים אחרים.

באמצעות האימון, בוחנים את שיטות העבודה הקיימות ויוצרים יחד דפוסי עבודה חדשים שמתאימים לאסטרטגיה החדשה או לחשיבה של שינוי אשר על החברה לבצע. לא מדובר בהליך מהיר אלא בהליך מובנה שלב אחר שלב, כדי למצוא את הדרך שהיא המיטבית בהתאם לאופי הפעילות העסקי.

לא אחת הסיוע של אימון אישי למנהלים יוצר מהפך בתפיסת העולם ובהתנהלות של החברה כולה כיוון שהמנהלים הבכירים לומדים כיצד לאמן את העובדים בדרגים הנמוכים יותר וכך כולם מבצעים שינוי תפיסתי. זה קורה אצל כל אחד בתחומו וכולם יחד מקדמים את הפיתוח העסקי.

פוסטים נוספים

חוזרים לחייך

חזרנו להעביר הרצאות וסדנאות פרונטליות לעובדים ומנהלים בנושא משא ומתן, מכירות, שירות לקוחות ועוד.
כמובן שאפשר גם בזום.
לפרטים נוספים