ניהול משא ומתן - עופר רשף

ניהול משא ומתן

משא ומתן הוא חלק בלתי נפרד מהלך הרוח העסקי הבסיסי ולמעשה כל החיים שלנו רצופים במשאים ומתנים סביב נושאים שונים. בעסקים, כמו בחיים- בעל המאה הוא בעל הדיעה וכמובן שהכח נמצא, במידה רבה, אצל מי שידו על העליונו וברשותו ההון הגדול יותר, יחד עם זאת- בחיים כמו בחיים, שום דבר הוא לא שחור או לבן, וגם כשנדמה שהסיכויים שלכם הולכים ואוזלים והישועה אינה נראית באופק- לפעמים די ולו במילה אחת בלבד על מנת לשנות את פני כל התמונה- אלה הם רזי המשא ומתן.


הכח למעשה אינו נמצא בידיו של בעל הממון אם כי הוא נמצא בידיו של בעל הלשון מה שהופך את היכולת של ניהול משא ומתן בצורה מקצועית ויעילה לכח רב עצמה.

ניהול משא ומתן אפקטיבי

ניהול משא ומתן היא מיומנות בדיוק כמו כל מיומנות אחרת, וככל שתרכשו יותר כלים, תתנסו בצורות השונות של ניהול משא ומתן וככל שתעשו יותר עבודת מחקר הן על אופן ההתנהלות הפרטית שלכם והן על אופן התנהלות של מקצוענים שונים הרי שהיכולות שלכם בניהול משא ומתן רק תגדלנה.


אנחנו מזמינים אתכם לשדרג את ארגז הכלים שלכם בעולם העסקי וללמוד כיצד לנהל משא ומתן הוגן והגיוני שיספק את שני הצדדים ויבטיח שכולם יצאו מרוצים.


כישורי ניהול משא ומתן הם לא עניין מולד, אך הם ללא ספק עניין נרכש וביכולתו לעזור לכם להגיע למקומות שאליהם אתם רוצים להגיע תוך זמן הרבה יותר קצר.

סרטונים בנושא

הרצאה בנושא נטוורקינג

שיחת חולין כמקדמת עסקים

עופר רשף בראיון בתוכנית ‘מקצוענים’ ערוץ 10 על נטוורקינג

פוסטים נוספים