צור קשר

*
*
*
checked

חדשות

 • פיתוח מנהלים, סדנה, הרצאה, הדרכה, הכשרה, אימון אישי

  פיתוח מנהלים, פיתוח ארגוני, סדנת מכירות, סדנת שירות, סדנת פרזנטציה ומצגת אפקטיביות,שפת הגוף, ניהול זמן ומשימות, מנהיגות, הנעת עובדים, הערכת עובדים ומתן משוב, פיתוח צוות, ניהול צוות, ניהול ישיבות ודיונים, ניהול ממשקים, ניהול משא ומתן, תקשורת בינאישית, סגנונות תקשורת ועוד. כל זאת באתר זה לשרותכם.

 • פיתוח מנהלים

  פיתוח המנהלים מטרתו לפתח את היכולת הניהולית של מנהלים על מנת לעמוד באתגריי ויעדיי החברות. פיתוח מנהלים מבוסס על עבודה משולבת על חמישה עולמות תוכן, לאורך כל המפגשים: תפיסת התפקיד, מודעות, פיתוח תחושת מסוגלות, ידע ומיומנות. שילוב זה מסייע להטמעה של התכנים הנלמדים וליישומם בחיי העבודה שמעבר לתוכנית.

 • שפת הגוף

  התקשורת בין אנשים מתבצעת באמצעים מילוליים ובאמצעיים בלתי מילוליים. מחקרים מראים כי 90% מהמסר שלנו מורכב משפת הגוף, קשר העין והאופן בו אנו משתמשים בקולנו. השליטה בשפה הבלתי מילולית ובשפת הגוף מאפשרת להעביר מסרים בצורה נכונה ואפקטיבית ולפרש מצבים תקשורתיים מעבר לנאמר. שפת הגוף היא כלי מרכזי בהשגת תוצאות ניהוליות, עסקיות והעצמת קשרים בינאישיים.

 • סדנת פרזנטציה

  פרזנטציה והעברת מצגת היא אירוע משמעותי בעבודה, הן במטרה להציג פרויקט, הן במטרה לתת רקע לקראת קבלת החלטות והן על מנת למכור רעיון או לקדם תהליך. סדהת פרזנטציה תעסוק במיומנויות להציג פרזנטציה ומצגת אפקטיבית אשר תשיג את המטרה תוך השערת רושם עז על הקהל. זאת אם זה במצגת של 5 או 50 דקות מקהל של אדם אחד עד למאות אנשים בקהל. סדנת פרזנטציה והמצגת האפקטיבית זו היא מהחשובות ביותר מאחר והיא עוסקת ברכישת מיומנויות שיכולות להבדיל בין כישלון להצלחה ובאופן שבו המציג עובר מסך וכיצד המציג מצליח למכור ולמצב את עצמו בעיני הקהל. אדם יכול לקנות את עולמו במחיר של מצגת אחת טובה.

עופר רשף - הצגה עצמית

אודות רשף ייעוץ והדרכה

רשף - ייעוץ והדרכה הוקמה על ידי עופר רשף לפני 25 שנה במטרה למנף את התוצאות העסקיות של גופים עסקיים, להשביח את ההצלחות המקצועיות והאישיות של מנהלים ועובדים, לסייע בעמידה ביעדים, להגדיל מכירות, להגביר נאמנות ושביעות רצון לקוחות וליצור סביבת עבודה קלה, נעימה ומהנה יותר.
לקוחות החברה ממגוון תחומים והיקפי פעילות, החל מהחברות הגדולות במשק בתחומי ההיי-טק, הפיננסים, השיווק והקימעונאות, התקשורת, הפרסום, הרפואה, חברות ציבוריות ועד לעסקים בינוניים.


רשף-ייעוץ והדרכה מספקת שירותי ייעוץ מקצועיים, תוכניות וקורסים של פיתוח מנהלים, סדנאות הדרכה ולמידה, הרצאות למידה והעשרה, ליווי, אימון והדרכה אישית לבעלי תפקידים בנושאים: פיתוח מנהלים ומיומנויות ניהול, מכירות, שירות, תקשורת פנים ארגונית ואישית ופרזנטציה.

 במסגרת רשף-ייעוץ והדרכה מתבצעים תהליכי ייעוץ נקודתיים ומתמשכים, קורסים ותוכניות לפיתוח והנחייה למנהלים בכירים, מנהלי דרגי ביניים, מהנסדים ועובדים בארגונים, סדנאות, הרצאות, ליווי מנהלים וצוותי עובדים, אימון וחניכה אישיים.

לקוחותינו נמנים על מגוון חברות במגוון תחומים והיקפי פעילות:החל מהחברות הגדולות במשק בתחומי ההיי-טק, תקשורת, רפואה, קמעונות, ריטייל וחברות ציבוריות ועוד ודרך עסקים בינוניים וקטנים.

פיתוח מנהלים

תוכניות פיתוח מנהלים בהתאמה לצרכי הארגון וקבוצות המנהלים. תפיסת תפקיד המנהל, מנהיגות וניהול, ניהול צוות, תקשורת בינאישית, הנעת עובדים, מתן משוב אפקטיבי, ניהול ישיבות ודיונים, פרזנטציה והצגת נושא ועוד.


מתוך הרצאה במיקרוסופט

מפגש קהילת מנהלי הפרויקטים בישראל בנושא: שכנוע, השפעה ורתימה של בעלי עניין בפרויקט.


 סדנה למנהלים ואנשי מכירות בכירים באוגנדה

סדנת מנהלים בהנחיית עופר רשף בסניף אוגנדה של חברת בלטון הפועלת בעשר מדינות באפריקה, בנושא עבודת צוות ותקשורת בינאישית ובנושא מכירות

לרוץ אל האושר

מה קרה באותו רגע בו קיבלתי התקף לב באמצע תחרות? חי מול קהל -

  14 דקות של תמצית ההרצאה.

שכנוע השפעה ורתימה של עמיתים - מתוך הרצאה בכנס

שכנוע, השפה ורתימה של עמיתים - כנס מרכז השלטון המקומי

להטיס את הפרפרים במבנה

להיות במיטבך מול קהל באמצעות פרזנטציה אפקטיבית

פרזנטציה אפקטיבית היא קריטית להצלחה. פרזנטציה אפקטיבית מגדילה משמעותית את הסיכוי להצליח להעביר מסרים, להביא את המציג לידי ביטוי בעוצמה, להשיג את מטרותיו, ולהביא את הקהל לבצע את אשר המציג מבקש: לרתום את הקהל, למצב את עצמו במקום הגבוה ביותר האפשרי, להרוויח יותר כסף, ולהעביר החלטות בהצלחה.
וחשוב לא פחות, לגרום למציג ליהנות בכל פעם, שהוא עומד מול קהל.
הצגת פרזנטציה אינה דבר הבא בקלות. עופר רשף, מנחה סדנאות, מרצה, יועץ, ומאמן מהמובילים והבכירים בישראל, מגיש לקורא את הספר "להטיס את הפרפרים במבנה". ספר זה הוא הספר המקיף ביותר שנכתב בישראל הבא לתת לנו תשובות לשאלות אלה, את הכלים ואת המיומנויות להצליח.
זהו ספר חובה למנהלים מכל התחומים והדרגים: מנהלי פרויקטים, מרצים מקצועיים, קציני צבא ומשטרה, מרצים באוניברסיטה, מנהלי בתי ספר ומורים, עובדים, רופאים, מדריכים, מומחי תוכן מכול התחומים, וכל מי שבוחר לעמוד מול קהל.

"...בכל פעם שהייתי צריך לעמוד מול קהל, תקפו אותי פרפרים בבטן. לקח לי זמן, ואז הבנתי, החכמה היא לא להימנע מהפרפרים, אלא לגרום להם לטוס במבנה".

לקריאה נוספת ולרכישה לחץ כאן

עופר רשף בגוגל +

שפת הגוף האפקטיבית - המעבר מהשיווק למכירות

שפת הגוף האפקטיבית - המעבר משיווק למכירות
שפת הגוף האפקטיבית - המעבר משיווק למכירות

שפת הגוף האפקטיבית המעבר משיווק למכירות

בעוד השיווק מהווה את המטריה של המוצר, יוצר אליו מודעות ואף לא פעם מעורר צורך ומתבצע באמצעים שאין בהם תקשורת ישירה בין אנשי המכירות ללקוחות, הרי המכירה האפקטיבית, זו שיוצרת סגירת עסקה, היא זו בה התקשורת הבינאישית בין המוכר לקונה היא האפקטיבית ביותר. ארגונים רבים מוכרים מוצרים, שירות וידע באמצעות מנהלים בדרגים שונים ואנשי מכירות ייעודיים. הם עושים זאת הן בפגישות מכירה והן בפרזנטציה מול הלקוחות. שפת הגוף הכוללת גם את קשר העין ואת הקול של המוכר, מהווה עם פי מחקרים התנהגותיים רבים בין 80%-90% מהמסר בכלל והמסר המכירתי בפרט. מכאן החשיבות הכה מהותית בהפעלת שפת הגוף בצורה אפקטיבית.

שפת הגוף האפקטיבית כוללת מספר מרכיבים:

עבודת ידיים: תנועות הידיים מדגישות ומעשירות את המסר. רצוי כי הידיים תהיינה גלויות ומשוחררות. יש להקפיד כי תהיה הלימה בין תנועות הידיים לבין המסר המילולי. יש להימנע ממסרים מתחרים כגון: משחק בשיער, בשעון, בעט... חשוב כי הידיים תהיינה פתוחות כלפי השומעים. שילוב ידיים, ידיים בכיסים או מאחורי הגב משדרים חוסר אמינות, חוסר פתיחות והתקשורת נפגמת. יש להקפיד כי גודל ועוצמת התנועות תתאמנה לסיטואציה התקשורתית. עמידת מוצא מומלצת לידים, למצבים בהם הדובר מקשיב או ממתין היא עמדת ה"צריח". עמדה זו משדרת בטחון, ממוקדות, המתנה, הקשבה, מכוונות וסמכותיות.

 עמידה ותנועה: מומלץ לעמוד בצורה זקופה, מרכז הגוף פתוח והידיים גלויות. מומלץ לעמוד עם מרכז הגוף לכיוון איש השיחה ולהימנע מהשענות על: קיר, כורסא או חפץ אחר. קשר עין: קשר העין יוצר אינטראקציה חיובית, משדר בטחון ואמינות, מאפשר לצפות בתגובות הבלתי מילוליות של השומעים ויוצר העברה אפקטיבית יותר של המסר. לפיכך מומלץ להביט בעיני הקהל או המאזין בשלבי המצגת או השיחה.

הישיבה: רצוי לשבת בצורה ישרה וזקופה, אך גם לא להיות כפופים מדי קדימה. מומלץ כי הרגליים ישענו על הרצפה, מקבילות, בזוית של כ- 90 מעלות כלפי הירכיים. מומלץ להתמקם קרוב ללקוח ובמידה וישנם שני לקוחות או יותר, במקום מרכזי בין הלקוחות. מומלץ לא לשבת משני צידי שולחן בעמדה הנקראת "עמדה נגדית", אלא בעמדה פינתית לאיש השיחה כך שרק פינת השולחן חוצצת בין שני הדוברים. עמדה זו נקראת "עמדה פינתית". מומלץ אף יותר, במידת האפשר, לשבת באותו צד של השולחן, בעמדה הנקראת "עמדת שיתוף הפעולה".

הקול ואיכות הדיבור: מעשיר ומדגיש את המסר ונותן לו את ה"צבע" הרצוי. לפיכך מומלץ לדבר באופן ברור, בעוצמת קול נכונה בהתאם לסיטואציה. חשוב לשמור על שטף דיבור. במקרים של חשיבה תוך כדי השיחה או התלבטות לגבי אופי התשובה, רצוי לעשות פאוזה (הפסקת דיבור קלה) ולהימנע מהשמעת הקול: אה...אה... מומלץ לשמור על קצב דיבור נכון, לא מהיר ולא איטי מדי. חשוב לגוון את הקול בעוצמה, קצב וגובה הקול על מנת להעשיר את המסר. רצוי לעשות "פאוזות" בדיבור. הפאוזה גם מסייעת להדגיש את המסר, מאפשרת למסר להיקלט, מסייעת לשדר בטחון ומאפשרת ארגון המחשבות של הדובר במידת הצורך.

ישנן נקודות נוספות בהיבט של שפת הגוף עליהן יש לתת תשומת לב ובניהן: לחיצת יד נכונה, זיהוי סימנים "חיוביים" ו"שליליים" של הלקוח, שימוש נכון במרחב הטריטוריאלי, זיהוי סימני לחץ ושקר ועוד. אין ספק כי קריאה נכונה של שפת הגוף של הקהל והלקוחות תוך הפעלה אפקטיבית של שפת הגוף של המציג או המוכר, מהווה תנאי למעבר חלק משלב השיווק לשלב המכירות ומאפשר מכירה אפקטיבית הרבה יותר.

הדפסשלח לחברצור קשר

רשף ייעוץ והדרכה | דוא"ל : office@resheftraining.com | טל' משרד: 03-6337038