צור קשר

*
*
*
checked

  • לרוץ אל האושר

אימון תודעתי

ישנן שיטות שונות שמטרתן לסייע לנו להשתפר, לצמוח, להגביר את הביטחון העצמי ולשפר את הדימוי העצמי שלנו באופן שישפר את החיים, אך שיטה אחת נמצאה כיעילה במיוחד לא רק לשיפור החיים באופן כללי אלה לבנות את החיים שאותם אנחנו רוצים נקודה.

אימון תודעתי היא שיטת אימון ייחודית ויעילה במיוחד שמעניקה כלים מעשיים לשיפור החיים. העיקרון שעומד מאחורי אימון תודעתי הוא שלכל אדם יש את היכולת, הכלים והאפשרויות לחיות את החיים שהוא רוצה, בתוכינו מצויות כל התשובות והכח להגשים.

צמיחה אישית ועסקית

אימון תודעתי מציע שילוב של כלי אימון לצד הבנה של רוח ונפש האדם. כיום אנחנו חיים בעידן שבו אנשים רבים מתחילים להבין כי בידיהם יש את הכח לברוא את המציאות שלהם ומה שעומד מאחוריה אלה הן האמונות והתבניות שעל פיהן בני האדם חיים. בעוד שרובינו חיים על פי אמונות ותבניות שהוטמעו בנו עוד מילדות בעזרתו של האימון התודעתי ניתן להגדיל את מידת המודעות שלנו ובאופן כזה לפרק תבניות שמזיקות לנו ולבנות תבניות חדשות שיקדמו אותנו אל עבר החיים הרצויים.

החיבור בין רוח לחומר אינו חיבור חדש. למעשה כל פעולה ראשיתה במחשבה ובמילה והמציאות שבה אנחנו חיים היא תוצר של מחשבות והוויה קודמת. על מנת לשנות את המצב שבו אנחנו חיים, את סוג ההחלטות שאותן אנחנו מקבלים ואת אופן ההתנהלות שלנו, יש תחילה לשנות את התודעה ואת האופן שבו אנחנו תופסים את החיים, המציאות ואת עצמינו.
אימון תודעתי הינו תהליך שמתמקד בתודעה האנושית, בתהליך קצר יחסית ניתן יהיה להגיע לתוצאות חסרות תקדים.

הדפסשלח לחבר

רשף ייעוץ והדרכה | דוא"ל : office@resheftraining.com | טל' משרד: 03-6337038