צור קשר

*
*
*
checked

  • לרוץ אל האושר

ניהול תפעול

ניהול תפעול הארגון הוא אחת הפונקציות היותר חשובות לתפקוד הארגון, ממש כמו שר הפנים- מנגנון ניהול התפעול מיועד על מנת שניתן יהיה לנהל סדר עבודה תקין בארגון.
ללא מערך תפעול תקין ויעיל הארגון אולי יצליח לתפקד, אבל זה יהיה לטווח קצר ובכאוס מוחלט. עוד יותר חשוב מקיומו של מערך תפעול מובנה ומאורגן הוא שקיומו של יהיה תחת ביקורת כל הזמן. הארגון הוא כאורגניזם חיי- צומח, משתנה ומתפתח בכל עת, ויחד איתו – חשוב מאוד שכל האיברים של הארגון יתפתחו ויותאמו בהתאם. מערך התפעול הוא מנגנון שתפקידו לספק תמיכה לארגון ולהתנהלות שלו ובתוכו, וכך, מטבע הדברים- ניהול תפעול שהתאים לפעילות בשוק לוקאלי עם עשרים עובדים לא יוכל לספק את הסחורה לארגון שחדר לשווקים גלובאליים וחצה את קו מאה העובדים, לדוגמא. את מערך וניהול התפעול יש לבנות ולתחום מבעוד מועד, ותוך כדי תנועה חשוב מאוד להשאר עם אצבע על הדופק, ולבצע בכל עת את האדפטציות הנחוצות.

סדנת ניהול תפעול בנהחיית לימור אברהם

אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בסדנאות השיפור וההתייעלות שלנו ולתת דגש על ניהול תפעול הארגון, משום שזו נקודת מפתח קריטית להצלחה של הארגון ומידת האושר של הנוגעים אליו.
ניהול תפעול מתייחס לתהליכים כמו גם לבני אדם וכולל נהלי התנהלות בעבודה, במתן שירות, בהזמנת סחורות ואספקתם, בייבוא וייצוא, ברכש, בהתנהלות פנימית של הארגון ובהתנהלות החיצונית שלו.
רשף ייעוץ והדרכה הוא בית ספר שהוקם במטרה לספק כלים, פתרונות והזדמנויות למנהלים, עובדים, בעלי עסקים ויזמים. אנחנו מפיצים ידע על מנת לפתח סביבה עסקית טובה יותר- ממנה ירוויחו כולם.

הדפסשלח לחבר

רשף ייעוץ והדרכה | דוא"ל : office@resheftraining.com | טל' משרד: 03-6337038