צור קשר

*
*
*
checked

חדשות

 • פיתוח מנהלים, סדנה, הרצאה, הדרכה, הכשרה, אימון אישי

  פיתוח מנהלים, פיתוח ארגוני, סדנת מכירות, סדנת שירות, סדנת פרזנטציה ומצגת אפקטיביות,שפת הגוף, ניהול זמן ומשימות, מנהיגות, הנעת עובדים, הערכת עובדים ומתן משוב, פיתוח צוות, ניהול צוות, ניהול ישיבות ודיונים, ניהול ממשקים, ניהול משא ומתן, תקשורת בינאישית, סגנונות תקשורת ועוד. כל זאת באתר זה לשרותכם.

 • פיתוח מנהלים

  פיתוח המנהלים מטרתו לפתח את היכולת הניהולית של מנהלים על מנת לעמוד באתגריי ויעדיי החברות. פיתוח מנהלים מבוסס על עבודה משולבת על חמישה עולמות תוכן, לאורך כל המפגשים: תפיסת התפקיד, מודעות, פיתוח תחושת מסוגלות, ידע ומיומנות. שילוב זה מסייע להטמעה של התכנים הנלמדים וליישומם בחיי העבודה שמעבר לתוכנית.

 • שפת הגוף

  התקשורת בין אנשים מתבצעת באמצעים מילוליים ובאמצעיים בלתי מילוליים. מחקרים מראים כי 90% מהמסר שלנו מורכב משפת הגוף, קשר העין והאופן בו אנו משתמשים בקולנו. השליטה בשפה הבלתי מילולית ובשפת הגוף מאפשרת להעביר מסרים בצורה נכונה ואפקטיבית ולפרש מצבים תקשורתיים מעבר לנאמר. שפת הגוף היא כלי מרכזי בהשגת תוצאות ניהוליות, עסקיות והעצמת קשרים בינאישיים.

 • סדנת פרזנטציה

  פרזנטציה והעברת מצגת היא אירוע משמעותי בעבודה, הן במטרה להציג פרויקט, הן במטרה לתת רקע לקראת קבלת החלטות והן על מנת למכור רעיון או לקדם תהליך. סדהת פרזנטציה תעסוק במיומנויות להציג פרזנטציה ומצגת אפקטיבית אשר תשיג את המטרה תוך השערת רושם עז על הקהל. זאת אם זה במצגת של 5 או 50 דקות מקהל של אדם אחד עד למאות אנשים בקהל. סדנת פרזנטציה והמצגת האפקטיבית זו היא מהחשובות ביותר מאחר והיא עוסקת ברכישת מיומנויות שיכולות להבדיל בין כישלון להצלחה ובאופן שבו המציג עובר מסך וכיצד המציג מצליח למכור ולמצב את עצמו בעיני הקהל. אדם יכול לקנות את עולמו במחיר של מצגת אחת טובה.

עופר רשף - הצגה עצמית

אודות רשף ייעוץ והדרכה

רשף - ייעוץ והדרכה הוקמה על ידי עופר רשף לפני 25 שנה במטרה למנף את התוצאות העסקיות של גופים עסקיים, להשביח את ההצלחות המקצועיות והאישיות של מנהלים ועובדים, לסייע בעמידה ביעדים, להגדיל מכירות, להגביר נאמנות ושביעות רצון לקוחות וליצור סביבת עבודה קלה, נעימה ומהנה יותר.
לקוחות החברה ממגוון תחומים והיקפי פעילות, החל מהחברות הגדולות במשק בתחומי ההיי-טק, הפיננסים, השיווק והקימעונאות, התקשורת, הפרסום, הרפואה, חברות ציבוריות ועד לעסקים בינוניים.


רשף-ייעוץ והדרכה מספקת שירותי ייעוץ מקצועיים, תוכניות וקורסים של פיתוח מנהלים, סדנאות הדרכה ולמידה, הרצאות למידה והעשרה, ליווי, אימון והדרכה אישית לבעלי תפקידים בנושאים: פיתוח מנהלים ומיומנויות ניהול, מכירות, שירות, תקשורת פנים ארגונית ואישית ופרזנטציה.

 במסגרת רשף-ייעוץ והדרכה מתבצעים תהליכי ייעוץ נקודתיים ומתמשכים, קורסים ותוכניות לפיתוח והנחייה למנהלים בכירים, מנהלי דרגי ביניים, מהנסדים ועובדים בארגונים, סדנאות, הרצאות, ליווי מנהלים וצוותי עובדים, אימון וחניכה אישיים.

לקוחותינו נמנים על מגוון חברות במגוון תחומים והיקפי פעילות:החל מהחברות הגדולות במשק בתחומי ההיי-טק, תקשורת, רפואה, קמעונות, ריטייל וחברות ציבוריות ועוד ודרך עסקים בינוניים וקטנים.

פיתוח מנהלים

תוכניות פיתוח מנהלים בהתאמה לצרכי הארגון וקבוצות המנהלים. תפיסת תפקיד המנהל, מנהיגות וניהול, ניהול צוות, תקשורת בינאישית, הנעת עובדים, מתן משוב אפקטיבי, ניהול ישיבות ודיונים, פרזנטציה והצגת נושא ועוד.


מתוך הרצאה במיקרוסופט

מפגש קהילת מנהלי הפרויקטים בישראל בנושא: שכנוע, השפעה ורתימה של בעלי עניין בפרויקט.


 סדנה למנהלים ואנשי מכירות בכירים באוגנדה

סדנת מנהלים בהנחיית עופר רשף בסניף אוגנדה של חברת בלטון הפועלת בעשר מדינות באפריקה, בנושא עבודת צוות ותקשורת בינאישית ובנושא מכירות

לרוץ אל האושר

מה קרה באותו רגע בו קיבלתי התקף לב באמצע תחרות? חי מול קהל -

  14 דקות של תמצית ההרצאה.

שכנוע השפעה ורתימה של עמיתים - מתוך הרצאה בכנס

שכנוע, השפה ורתימה של עמיתים - כנס מרכז השלטון המקומי

להטיס את הפרפרים במבנה

להיות במיטבך מול קהל באמצעות פרזנטציה אפקטיבית

פרזנטציה אפקטיבית היא קריטית להצלחה. פרזנטציה אפקטיבית מגדילה משמעותית את הסיכוי להצליח להעביר מסרים, להביא את המציג לידי ביטוי בעוצמה, להשיג את מטרותיו, ולהביא את הקהל לבצע את אשר המציג מבקש: לרתום את הקהל, למצב את עצמו במקום הגבוה ביותר האפשרי, להרוויח יותר כסף, ולהעביר החלטות בהצלחה.
וחשוב לא פחות, לגרום למציג ליהנות בכל פעם, שהוא עומד מול קהל.
הצגת פרזנטציה אינה דבר הבא בקלות. עופר רשף, מנחה סדנאות, מרצה, יועץ, ומאמן מהמובילים והבכירים בישראל, מגיש לקורא את הספר "להטיס את הפרפרים במבנה". ספר זה הוא הספר המקיף ביותר שנכתב בישראל הבא לתת לנו תשובות לשאלות אלה, את הכלים ואת המיומנויות להצליח.
זהו ספר חובה למנהלים מכל התחומים והדרגים: מנהלי פרויקטים, מרצים מקצועיים, קציני צבא ומשטרה, מרצים באוניברסיטה, מנהלי בתי ספר ומורים, עובדים, רופאים, מדריכים, מומחי תוכן מכול התחומים, וכל מי שבוחר לעמוד מול קהל.

"...בכל פעם שהייתי צריך לעמוד מול קהל, תקפו אותי פרפרים בבטן. לקח לי זמן, ואז הבנתי, החכמה היא לא להימנע מהפרפרים, אלא לגרום להם לטוס במבנה".

לקריאה נוספת ולרכישה לחץ כאן

עופר רשף בגוגל +

מתוך סדרת הטלוויזיה "עידן הקריירה": אימון אישי לקראת ראיון עבודה

מתוך סדרת הטלוויזיה "עידן הקריירה": אימון אישי לקראת ראיון עבודה

צוות הצילום של סדרת הטלוויזה "עידן הקריירה" עקב אחרי רעיה, אם חד הורית מובטלת בנסיונותיה לעבור בהצלחה ראיון עבודה. רעיה צולמה במהלך שני ראיונות עבודה, בהסכמת ואישור המראיינים, ראיון ראשון אשר קטע ממנו אנו רואים בתחילת הסרט לפני האימון האישי אותו עברה עם עופר רשף, וראיון שני כשבוע לאחר האימון האישי. האימון האישי נערך במשך כשעה וחצי, מול המצלמות, קטע קטן מובא כאן לפניכם.

שודרה בערוץ 8 במהלך חודש אוקטובר 2007.


הדפסשלח לחברצור קשר

רשף ייעוץ והדרכה | דוא"ל : office@resheftraining.com | טל' משרד: 03-6337038