צור קשר

*
*
*
checked

פיתוח ועבודת צוות

צוותי עבודה רבים עובדים באופן מיטבי ותוך שיתוף פעולה ואחריות משותפת במטרה למקסם את התוצאות העסקיות של הארגון. ישנם צוותי עבודה אשר אינם מביאים א עצמם למקסום יכולות בשל גורמים שונים כגון: תפיסות שונות של חברי הצוות, ערוצי תקשורת ומנגנוני פתרון קונפליקטים, סוגיות של סמכות ואחריות ועוד. סדנת פיתוח הצוות באה כשלב ראשון בתהליך כולל של פיתוח הצוות למיקסום יכולותיו וייעודו.

מטרת פיתוח צוות

מטרת התהליך הכולל של פיתוח צוות הוא למנף ולהביא למצוי מרבי של יכולות הצוות כפרטים וכמכלול על מנת למקסם את התוצאות העסקיות של הארגון. מטרת סדנת פיתוח צוות היא לאבחן את עבודת הצוות, לפעול בתחומים הדורשים שיפור ולהוות בסיס לתהליך המשכי של עבודה על התחומים השונים בעבודת הצוות כפי שאלה עלו בסדנה.

קהל יעד

סדנת פיתוח צוות והתהליך בכללותו מיועדת לצוותי עבודה הפועלים באופן רצוף ואשר רוצים למקסם את ביצועי הצוות ואת איכות העבודה שלו בתחומים של ביצוע, אווירת שותפות ומימוש היעוד.

 

נושאי מרכזיים

  • עקרונות עבודת צוות אפקטיבית.
  • אבחון איכות עבודת הצוות.
  • ניתוח גורמים מגבילים בעבודת הצוות.
  • גיבוש דרכי פעולה לפיתוח הצוות ולמיצוי יכולותיו.
  • גיבוש תוכנית עבודה המשכית לפיתוח הצוות ושיפור דרכי עבודתו.

מסגרת זמן

תהליך פיתוח צוות מבוסס על אבחון מקדים ולאחר מכן מתקיימת לרוב סדנת פיתוח צוות בהיקף של  8-16 שעות. המשך תהליך פיתוח הצוות הוא בהתאם לתוצאות הסדנה ולתהליך העבודה המתגבש בין המנחה לבין מנהל הצוות והארגון. כך מהווה סדנת פיתוח צוות פעמים רבות בסיס ללליווי מקצועי של תוכנית העבודה ההמשכית לפיתוח הצוות.

סדנת פיתוח צוות מהווה גם בסיס לסדנאות המשך בנושא שיפור ערוצי התקשורת הבינאישית לטובת פיתוח הצוות.

עופר רשף מנחה סדנה למנהלים ואנשי מכירות בכירים בסניף אוגנדה של חברת בלטון הפועלת בעשר מדינות באפריקה, בנושא עבודת צוות ותקשורת בינאישית ובנושא מכירות.


עופר רשף בראיון בערוץ 10 על מנהיגות כמפתחת אנשים

סדנת ניהול צוות אפקטיבי

סדנת עבודת צוות אפקטיבית

רשף ייעוץ והדרכה | דוא"ל : office@resheftraining.com | טל' משרד: 03-6337038